Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Alcaraz na moeizaam duel met Chatsjanov naar kwartfinales in Rome

Alcaraz na moeizaam duel met Chatsjanov naar kwartfinales in Rome

ROME (ANP) - Carlos Alcaraz heeft na een moeizaam duel met de Rus Karen Chatsjanov de kwartfinales van het masterstoernooi van Rome bereikt. De Spaanse nummer 3 van de wereld herstelde zich in de eerste set nog van een 3-1-achterstand, maar moest de tweede set wel afstaan. In de beslissende derde set was Alcaraz nipt sterker: 6-3 3-6 7-5.

Alcaraz (22) verloor in zijn eerdere vier duels met de mondiale nummer 2 Chatsjanov geen set. De van een dijbeenblessure herstelde Spanjaard kwam na zijn gewonnen eerste set in de tweede set een break voor. Hij was daarmee dicht bij een snelle overwinning, maar stortte volledig in en verloor vier games op rij en daarmee de set. Ook in de derde set was Alcaraz wisselvallig, maar bij 6-5 maakte hij op de service van Chatsjanov het verschil.

Alcaraz treft in de kwartfinales nummer 5 van de wereld Jack Draper. De Brit herstelde zich tegen de Fransman Corentin Moutet van een set achterstand: 1-6 6-4 6-3.

Meer uit Sport

Van de Zandschulp verliest in eerste ronde US Open van Rune

NEW YORK (ANP) - Botic van de Zandschulp heeft in de eerste ronde van de US Open niet voor een verrassing kunnen zorgen. De 29-jarige Nederlander verloor in drie sets van de als elfde geplaatste Deen Holger Rune: 3-6 6-7 (4) 6-7 (2). De partij duurde precies drie uur.

2 uur geleden
Australian Open-winnares Keys strandt direct op US Open

NEW YORK (ANP/RTR) - Madison Keys is er niet in geslaagd de tweede ronde van de US Open te bereiken. De als zesde geplaatste Amerikaanse, die begin dit jaar de Australian Open op haar naam schreef, moest haar meerdere erkennen in de Mexicaanse Renata Zarazúa: 7-6 (10) 6-7 (3) 5-7.

6 uur geleden
Coach Meuwly: mijn best gedaan om atlete Sedney te helpen

ARNHEM (ANP) - Hoofdcoach Laurent Meuwly zegt dat hij alles heeft gedaan wat in zijn macht ligt om de heikele situatie rond atlete Zoë Sedney goed te begeleiden. De talentvolle atlete verliet sportcentrum Papendal nadat de mannelijke teamgenoot die haar ongevraagd filmde tijdens een vrijpartij mocht terugkeren bij de trainingsploeg.

7 uur geleden
Verplichte wangslijmtest afgenomen bij vrouwen atletiekploeg

ARNHEM (ANP) - Bij alle atletes van de Nederlandse atletiekploeg voor de WK in Tokio is recent een wangslijmtest afgenomen om te bepalen of ze ook biologisch gezien een vrouw zijn. De mondiale atletiekbond heeft de test verplicht gesteld voor atleten die in de vrouwencategorie willen uitkomen. De uitslagen zijn nog niet allemaal binnen bij de Atletiekunie, meldt een woordvoerster van de bond.

8 uur geleden
Topfavoriete Bol belooft beste race van het jaar op WK in Tokio

ARNHEM (ANP) - Femke Bol weet vrij zeker dat ze op de WK in Tokio haar beste race van dit jaar op de 400 meter horden gaat lopen. "Daar werk ik ook echt naartoe", zei ze tijdens een persmoment op sportcentrum Papendal.

9 uur geleden
Fransman Gaudu wint derde rit Vuelta na slimme inhaalactie

CERES (ANP) - De Fransman David Gaudu heeft de derde etappe van de Vuelta gewonnen. De 28-jarige renner van Groupama - FDJ was op de listige slotklim in het Italiaanse Ceres de slimste en klopte de Denen Mads Pedersen en Jonas Vingegaard. Visma - Lease a Bike-renner Vingegaard behoudt wel de leiderstrui.

9 uur geleden
Bol voert ploeg aan van minstens vijftig atleten voor WK Tokio

ARNHEM (ANP) - De Nederlandse atletiekploeg die volgende maand op de wereldkampioenschappen in Tokio in actie komt, telt minstens vijftig atleten. 37 van hen komen individueel uit op een onderdeel: achttien vrouwen en negentien mannen. De rest maakt deel uit van de vijf estafetteploegen die zijn gekwalificeerd.

11 uur geleden