Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Alcaraz na moeizaam duel met Chatsjanov naar kwartfinales in Rome

Alcaraz na moeizaam duel met Chatsjanov naar kwartfinales in Rome

ROME (ANP) - Carlos Alcaraz heeft na een moeizaam duel met de Rus Karen Chatsjanov de kwartfinales van het masterstoernooi van Rome bereikt. De Spaanse nummer 3 van de wereld herstelde zich in de eerste set nog van een 3-1-achterstand, maar moest de tweede set wel afstaan. In de beslissende derde set was Alcaraz nipt sterker: 6-3 3-6 7-5.

Alcaraz (22) verloor in zijn eerdere vier duels met de mondiale nummer 2 Chatsjanov geen set. De van een dijbeenblessure herstelde Spanjaard kwam na zijn gewonnen eerste set in de tweede set een break voor. Hij was daarmee dicht bij een snelle overwinning, maar stortte volledig in en verloor vier games op rij en daarmee de set. Ook in de derde set was Alcaraz wisselvallig, maar bij 6-5 maakte hij op de service van Chatsjanov het verschil.

Alcaraz treft in de kwartfinales nummer 5 van de wereld Jack Draper. De Brit herstelde zich tegen de Fransman Corentin Moutet van een set achterstand: 1-6 6-4 6-3.

Meer uit Sport

Tennisser Sinner veel te sterk voor Roeblev op Roland Garros

PARIJS (ANP) - De Italiaanse tennisser Jannik Sinner heeft zich op indrukwekkende wijze geplaatst voor de kwartfinales op Roland Garros. De mondiale nummer 1 was in Parijs met 6-1 6-3 6-4 veel te sterk voor de Rus Andrej Roeblev, de nummer 15 van de wereld.

1 uur geleden
Verstappen kan zich twee races geen strafpunten veroorloven

BARCELONA (ANP) - Max Verstappen kan zich bij de komende twee races in de Formule 1 niet veroorloven strafpunten te krijgen. De wereldkampioen van Red Bull kreeg bij de Grote Prijs van Spanje voor het veroorzaken van een aanrijding met George Russell in de Mercedes drie strafpunten op zijn licentie, wat zijn totaal op elf bracht. Bij twaalf strafpunten krijgt een Formule 1-coureur een schorsing van een race.

3 uur geleden
Djokovic treft Zverev na eenvoudige zege op Norrie

PARIJS (ANP/AFP) - Novak Djokovic heeft zich geplaatst voor de kwartfinales van Roland Garros. De 38-jarige Serviër was met 6-2 6-3 6-2 te sterk voor de Brit Cameron Norrie. Djokovic speelt in de volgende ronde tegen de Duitser Alexander Zverev, die zijn tegenstander Tallon Griekspoor zag opgeven met een buikspierblessure.

5 uur geleden
Griekspoor hoopt met oog op grasseizoen dat blessure meevalt

PARIJS (ANP) - Tallon Griekspoor hoopt dat zijn buikspierblessure niet te ernstig is, met het oog op het naderende grasseizoen en het grastoernooi van Rosmalen. De 28-jarige Haarlemmer moest maandag in zijn partij tegen Alexander Zverev in de vierde ronde van Roland Garros door de in de warming-up opgelopen blessure opgeven in de tweede set.

6 uur geleden
Bondscoach Delmee laat Telgenkamp buiten selectie hockeymannen

UTRECHT (ANP) - Bondscoach Jeroen Delmee van de hockeymannen heeft spits Duco Telgenkamp niet geselecteerd voor de aankomende wedstrijden in de Pro League. "In verband met persoonlijke omstandigheden en in goed overleg met Duco hebben we ervoor gekozen om deze zomer niet in actie te komen met Oranje", legde de coach uit.

7 uur geleden
Griekspoor geeft op tegen Zverev in vierde ronde Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor heeft opgegeven in de vierde ronde van Roland Garros. De 28-jarige Haarlemmer maakte in de tweede set van de partij tegen de als derde geplaatste Duitser Alexander Zverev bekend dat hij niet verder kon spelen door een buikspierblessure. Op dat moment leidde Zverev met 6-4 3-0.

8 uur geleden
Franse tennisster Boisson schakelt Pegula uit op Roland Garros

PARIJS (ANP) - De Franse tennisster Loïs Boisson heeft de als derde geplaatste Jessica Pegula uitgeschakeld op Roland Garros en heeft de kwartfinales bereikt. De 22-jarige Franse tennisster die met een wildcard deelneemt aan het Franse grandslamtoernooi is de nummer 361 van de wereldranglijst. Ze won in drie sets: 3-6 6-4 6-4.

8 uur geleden

Oh Oh...
Zo te zien gebruik je een adblocker.

We begrijpen je voorkeur om ZeelandNet bannervrij te bekijken. Maar ja, we zijn wel afhankelijk van advertenties om onze website rendabel te houden. Zo kun je o.a. nieuwsartikelen gratis blijven lezen.

Zou je willen overwegen ons te whitelisten, zodat we de content kunnen blijven bieden waarvoor je vandaag naar ZeelandNet kwam?

Dank je wel!