Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Alcaraz hoopt dat duel met Oranje niet Nadals 'last dance' wordt

Alcaraz hoopt dat duel met Oranje niet Nadals 'last dance' wordt

BEIJING (ANP) - Tennisser Carlos Alcaraz hoopt dat het duel met Oranje in de kwartfinales van de Davis Cup niet het laatste kunstje van Rafael Nadal wordt. Eerder deze week werd bekend dat Nadal van plan is mee te doen aan de knock-outfase van de Davis Cup Finals, in november in Málaga.

"Ik wil er niet aan denken dat dat weleens zijn 'last dance' kan worden in Málaga. Natuurlijk is het geweldig om hem in ons team te hebben", zei Alcaraz op een persconferentie voorafgaand aan het ATP-toernooi van Beijing.

"Hij brengt veel ervaring met zich mee. Voor mij wordt dit mijn eerste Davis Cup-finale en het wordt een geweldige ervaring voor mij. Om de kans te krijgen om meer tijd naast de baan door te brengen met hem, ook op de baan, zal geweldig zijn voor ons team. En ik denk ook voor het hele land omdat we in Spanje spelen. Hopelijk wordt het niet de laatste keer voor hem."

Onduidelijke toekomst

De 38-jarige Nadal heeft sinds de Olympische Spelen in Parijs geen wedstrijd meer gespeeld. Hij meldde zich onlangs ook af voor de Laver Cup, die afgelopen weekend werd gespeeld. De toekomst van de 22-voudig grandslamkampioen is onduidelijk.

De Nederlandse tennissers nemen het op dinsdag 19 november op tegen Spanje. Oranje kan voor de tweede keer ooit de laatste vier halen in het landentoernooi.

De laatste fase van de Davis Cup Finals volgt na de ATP Finals. Voor dat toernooi heeft Alcaraz zich deze week gekwalificeerd, zo maakte de ATP bekend. Jannik Sinner en Alexander Zverev waren al zeker van deelname.

Meer uit Sport

Kans op marathon op natuurijs, maar nog veel onzekerheid

UTRECHT (ANP) - De komende dagen is er kans op een marathon op natuurijs. Maar er is nog veel onzekerheid, zegt schaatsbond KNSB. De bond kijkt naar de "temperaturen, wind en bewolking", laat natuurijscoördinator Geert-Jan Muskens desgevraagd weten.

7 uur geleden
Verstappen kiest Mercedes voor eigen GT3-raceteam

MAASBRACHT (ANP) - Max Verstappen heeft een nieuw contract getekend voor zijn raceteam dat in de GT3-klasse uitkomt. Verstappen Racing is overgestapt van Aston Martin naar Mercedes. Er is volgens een persbericht een meerjarig contract getekend met de Duitse autofabrikant. De keuze voor Mercedes is genomen met inbreng van de Formule 1-coryfee, want Verstappen heeft onlangs zelf de Mercedes GT3 getest op het circuit in het Portugese Estoril.

22 uur geleden
Noorse biatleet (27) stierf met hoogtetrainingsmasker op

LAVAZÈ (ANP/DPA) - De Noorse biatleet Sivert Guttorm Bakken droeg een hoogtetrainingsmasker toen hij dood werd aangetroffen in zijn hotelkamer in het Italiaanse Lavazè. De Noorse biatlonfederatie heeft aangegeven dat ze de komende dagen helderheid wil verschaffen over de zaak.

1 dag geleden
Skilegende Lindsey Vonn zeker van deelname aan Winterspelen

NEW YORK (ANP/AFP) - Lindsey Vonn kan over een kleine anderhalve maand voor de vijfde keer deelnemen aan de Olympische Spelen. De 41-jarige Amerikaanse skiester keerde iets meer dan een jaar geleden terug in competitie, nadat ze in 2019 vanwege een hardnekkige knieblessure haar loopbaan had beëindigd. Vonn, op de Winterspelen van Vancouver 2010 goed voor goud op de afdaling, is na een reeks goede prestaties officieel geselecteerd voor de Spelen van Milaan en Cortina d'Ampezzo.

1 dag geleden
Van Gerwen eenvoudig door naar derde ronde op WK darts

LONDEN (ANP) - Michael van Gerwen (36) heeft eenvoudig de derde ronde van het WK darts in Londen bereikt. De drievoudig wereldkampioen won in het Londense Alexandra Palace met 3-1 van de Ier William O'Connor. Van Gerwen kwam vrijwel geen moment in de problemen tegen O'Connor. Mighty Mike gooide bij vlagen weer als vanouds en kende alleen in de derde set een inzinking.

1 dag geleden
Darter Noppert in meeslepend duel onderuit tegen WK-debutant

LONDEN (ANP) - Danny Noppert is na een meeslepende wedstrijd uitgeschakeld op het WK darts in Londen. De 34-jarige Fries ging in de tweede ronde ondanks een sterke comeback met 3-2 onderuit tegen de Britse WK-debutant Justin Hood. In de allesbeslissende vijfde set was het maximale aantal van 11 legs nodig om de wedstrijd te beslissen (6-5).

1 dag geleden
Darter Wattimena plaatst zich voor derde ronde WK

LONDEN (ANP) - Jermaine Wattimena heeft zich geplaatst voor de derde ronde op het WK darts. De 37-jarige darter uit Westervoort won een enerverend duel met de Brit Scott Williams (3-2).

2 dagen geleden