Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Alcaraz hoopt dat duel met Oranje niet Nadals 'last dance' wordt

Alcaraz hoopt dat duel met Oranje niet Nadals 'last dance' wordt

BEIJING (ANP) - Tennisser Carlos Alcaraz hoopt dat het duel met Oranje in de kwartfinales van de Davis Cup niet het laatste kunstje van Rafael Nadal wordt. Eerder deze week werd bekend dat Nadal van plan is mee te doen aan de knock-outfase van de Davis Cup Finals, in november in Málaga.

"Ik wil er niet aan denken dat dat weleens zijn 'last dance' kan worden in Málaga. Natuurlijk is het geweldig om hem in ons team te hebben", zei Alcaraz op een persconferentie voorafgaand aan het ATP-toernooi van Beijing.

"Hij brengt veel ervaring met zich mee. Voor mij wordt dit mijn eerste Davis Cup-finale en het wordt een geweldige ervaring voor mij. Om de kans te krijgen om meer tijd naast de baan door te brengen met hem, ook op de baan, zal geweldig zijn voor ons team. En ik denk ook voor het hele land omdat we in Spanje spelen. Hopelijk wordt het niet de laatste keer voor hem."

Onduidelijke toekomst

De 38-jarige Nadal heeft sinds de Olympische Spelen in Parijs geen wedstrijd meer gespeeld. Hij meldde zich onlangs ook af voor de Laver Cup, die afgelopen weekend werd gespeeld. De toekomst van de 22-voudig grandslamkampioen is onduidelijk.

De Nederlandse tennissers nemen het op dinsdag 19 november op tegen Spanje. Oranje kan voor de tweede keer ooit de laatste vier halen in het landentoernooi.

De laatste fase van de Davis Cup Finals volgt na de ATP Finals. Voor dat toernooi heeft Alcaraz zich deze week gekwalificeerd, zo maakte de ATP bekend. Jannik Sinner en Alexander Zverev waren al zeker van deelname.

Meer uit Sport

Voormalig F1-coureur en paralympisch kampioen Zanardi overleden

BOLOGNA (ANP/RTR) - ‌Voormalig Formule 1-coureur en paralympisch kampioen Alex Zanardi is op 59-jarige leeftijd overleden. Dat heeft zijn familie zaterdag bekendgemaakt.

1 uur geleden
Verstappen spreekt van 'positieve stap' na eerste racedag Miami

MIAMI (ANP) - Max Verstappen kijkt met een goed gevoel terug op de eerste racedag bij de Grote Prijs van Miami. Na de verbeteringen aan zijn Red Bull tijdens de onderbreking van het Formule 1-seizoen reed hij de tweede tijd in de vrije training en eindigde hij als vijfde in de sprintkwalificatie.

10 uur geleden
Norris ziet pole in sprintrace Miami als beloning voor team

MIAMI (ANP) - Coureur Lando Norris van McLaren was blij dat de verbeteringen die de renstal doorvoerde tijdens de pauze in het Formule 1-seizoen zich in Miami uitbetaalden met de beste tijd in sprintkwalificatie. "Het is een mooie beloning voor het team, dat hard heeft gewerkt aan de auto", zei de regerend wereldkampioen.

10 uur geleden
Verstappen start als vijfde in sprintrace Miami, pole voor Norris

MIAMI (ANP) - Max Verstappen heeft zijn goede vrije training een redelijk vervolg gegeven in de sprintkwalificatie bij de Grote Prijs van Miami. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull tekende op het zeer warme stratencircuit rondom het Hard Rock Stadium voor de vijfde tijd. Lando Norris van McLaren was de snelste in de sprintkwalificatie en start zaterdag vanaf poleposition.

10 uur geleden
Zverev maakt einde aan opmars Blockx en treft Sinner in Madrid

MADRID (ANP) - Alexander Zverev heeft op het masterstoernooi van Madrid een einde gemaakt aan de opmars van de Belgische tennisser Alexander Blockx. De als tweede geplaatste Duitser won met 6-2 7-5 en treft in de finale de als eerste geplaatste Italiaan Jannik Sinner.

14 uur geleden
Franse kampioen Godon boekt tweede zege in Ronde van Romandië

ORBE (ANP) - Wielrenner Dorian Godon heeft zijn tweede zege geboekt in de Ronde van Romandië. De Franse kampioen van Ineos Grenadiers was na 176 kilometer de beste in een sprint van een uitgedund peloton. Hij versloeg Finn Fisher-Black uit Nieuw-Zeeland en Valentin Paret-Peintre uit Frankrijk. De Sloveense wereldkampioen en geletruidrager Tadej Pogacar werd vierde.

18 uur geleden
Sinner bereikt voor het eerst finale van tennistoernooi Madrid

MADRID (ANP) - Jannik Sinner staat voor het eerst in de finale van het tennistoernooi van Madrid. In de halve finale was de Italiaanse nummer 1 van de wereld in twee sets te sterk voor de Fransman Arthur Fils: 6-2 6-4.

18 uur geleden