Alcaraz heeft last van voet en rug en hoopt nog te spelen in 2023
MADRID (ANP) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft last van een rugblessure en een blessure aan zijn linkervoet. De nummer 2 van de wereld, die zich woensdag afmeldde voor het indoortoernooi van Bazel, hoopt dit seizoen echter nog in actie te kunnen komen.
"Ik heb een probleem in mijn linkervoet en last van spiervermoeidheid in mijn onderrug. De blessures hebben behandeling nodig, zodat ik de rest van het seizoen kan spelen. Ik hoop jullie allemaal snel te zien!", schreef Alcaraz op Instagram.
De 20-jarige Alcaraz staat dit jaar nog ingeschreven voor het masterstoernooi van Parijs-Bercy (30 oktober tot en met 5 november) en hij heeft zich ook geplaatst voor de ATP Finals (12 tot en met 19 november) in Turijn. De Spanjaard deed nooit eerder mee aan het eindejaarstoernooi.
Teleurstellende tournee
Eind november wordt in Malaga ook nog de finale van de Daviscup gespeeld. Op 26 november komt het seizoen ten einde.
Alcaraz kende de afgelopen weken een teleurstellende Aziatische tournee. In Beijing verloor hij in de halve eindstrijd en op het masterstoernooi van Shanghai bleef hij in de vierde ronde steken.
Meer uit Sport
AMSTELVEEN (ANP) - Suzan Lamens is een jaar na haar doorbraak blij dat ze nog in de top 100 staat. De beste tennisster van Nederland staat richting het einde van het seizoen op de 86e plaats op de wereldranglijst, ongeveer even hoog als vorig jaar vlak, nadat ze haar tot nu toe enige titel had gepakt. "Ik heb dit jaar alle grote toernooien gespeeld en ben tevreden dat ik mijn ranking heb behouden", zegt Lamens tijdens een persmoment in Amstelveen.
5 minuten geledenSÃO PAULO (ANO/RTR) - Teambaas Zak Brown van Formule 1-renstal McLaren weigert een van zijn twee coureurs voor te trekken in de eindfase van het wereldkampioenschap. "Ik verlies nog liever de titel dan dat ik moet kiezen tussen een van mijn twee coureurs", zegt de Amerikaan in de podcast 'Beyond the Grid'.
20 minuten geledenRIYAD (ANP) - De Amerikaanse tennisster Jessica Pegula heeft haar tweede wedstrijd in de groepsfase van de WTA Finals in het Saoedische Riyad gewonnen. De nummer 5 van de wereld versloeg de Italiaanse Jasmine Paolini in twee sets: 6-2 6-3. Paolini leed al haar derde nederlaag en was al uitgeschakeld.
22 minuten geledenLAUSANNE (ANP) - Xan de Waard en Thierry Brinkman zijn genomineerd voor de prijs van beste hockeyer ter wereld. De internationale hockeyfederatie FIH heeft per sekse drie kanshebbers bekendgemaakt. Anne Veenendaal is een van de drie genomineerde keepsters.
5 uur geledenMILAAN (ANP/DPA) - Meer dan de helft van de kaarten voor de Olympische Spelen van Milaan en Cortina d'Ampezzo volgend jaar is verkocht. Met nog drie maanden te gaan tot de openingsceremonie van de Winterspelen meldt de organisatie dat 850.000 van de 1,6 miljoen tickets weg zijn.
5 uur geledenARNHEM (ANP) - Fem van Empel zal komende zaterdag op het Europees kampioenschap veldrijden in het Belgische Middelkerke haar titel niet verdedigen. De regerend wereldkampioene is op dit moment niet fit genoeg om deel te nemen aan de titelstrijd, meldt de wielerbond KNWU. De 23-jarige Brabantse kiest ervoor de komende periode in Spanje te trainen.
23 uur geledenRIYAD (ANP/AFP) - Tennisster Madison Keys heeft zich vanwege een virus teruggetrokken tijdens de WTA Finals. De Amerikaanse nummer 7 van de wereld zou woensdag haar derde wedstrijd spelen tegen de Kazachse Elena Rybakina, maar wordt vervangen door de Russische Jekaterina Aleksandrova.
1 dag geleden