Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Alcaraz en Rybakina nog steeds op koers voor Sunshine Double

Alcaraz en Rybakina nog steeds op koers voor Sunshine Double

MIAMI (ANP) - De Spaanse tennisser Carlos Alcaraz ligt nog altijd op koers voor de Sunshine Double, oftewel winst in zowel de masterstoernooien van Indian Wells als Miami. Alcaraz, die Indian Wells al op zijn naam schreef, bereikte de kwartfinales van Miami door in twee sets te winnen van de Amerikaan Tommy Paul: 6-4 6-4.

Alcaraz, de nummer 1 van de wereld, wist in beide sets een servicegame van Paul af te pakken, terwijl de Amerikaan er niet in slaagde de Spanjaard te breken. "De sleutel was dat ik aanvallend speelde," zei Alcaraz na afloop. "Ik liet hem niet in zijn spel komen, ik was juist degene die als eerste de aanval koos en naar het net ging."

De Spanjaard treft in de kwartfinale de Amerikaan Taylor Fritz, die in de vierde ronde afrekende met de Deen Holger Rune: 6-3 6-4.

Elena Rybakina

Elena Rybakina is ook hard op weg naar de Sunshine Double. De winnares van Indian Wells plaatste zich voor de halve finales van Miami door een afgetekende zege in twee sets op de Italiaanse Martina Trevisan: 6-3 6-0. De tennisster uit Kazachstan boekte al haar twaalfde overwinning op rij.

De nummer 7 van de wereld ondervond in de eerste set nog wat hinder van Trevisan, maar in de tweede set sloeg Rybakina haar Italiaanse tegenstander van de baan. "Ik heb de indruk dat ik iets minder goed beweeg dan in Indian Wells, maar ik doe mijn uiterste best dat niveau te halen", aldus Rybakina.

Meer uit Sport

Shorttracker Knegt (36) beëindigt loopbaan

HEERENVEEN (ANP) - Shorttracker Sjinkie Knegt beëindigt zijn loopbaan. Dat meldt schaatsbond KNSB in een persbericht. De 36-jarige Knegt heeft al langere tijd last van een bilblessure en plaatsing voor de komende Olympische Spelen in Milaan zit er daardoor niet in.

54 minuten geleden
Abbingh en Polman nemen afscheid met 'trots gevoel op knokploeg'

ROTTERDAM (ANP) - Handbalsters Lois Abbingh en Estavana Polman hadden graag met een bronzen medaille afscheid genomen van het Nederlands team, maar een trots gevoel over het 'knokken en vechten tot het einde' van Oranje verdrong de teleurstelling.

1 uur geleden
Handbalsters verliezen troostfinale WK en grijpen naast brons

ROTTERDAM (ANP) - De handbalsters hebben het WK voor eigen publiek in Rotterdam niet kunnen afsluiten met de bronzen medaille. Het team van de Zweedse bondscoach Henrik Signell verloor in een spannende troostfinale na verlenging met 33-31 van Frankrijk. Het betekent dat routiniers Estavana Polman en Lois Abbingh afscheid nemen als internationals zonder medaille.

2 uur geleden
Stolz nipt snelste op tweede 500 meter in Hamar, Diniz vierde

HAMAR (ANP) - Jordan Stolz heeft bij de wereldbekerwedstrijden schaatsen in het Noorse Hamar ook de tweede 500 meter gewonnen. De ongenaakbare Amerikaan moest wel tot het uiterste gaan om de Pool Damian Zurek te verslaan. Het verschil op de meet bleek één duizendste van een seconde in het voordeel van Stolz. Beiden kregen 34,14 als tijd achter hun naam.

3 uur geleden
Opnieuw wereldbekerzege Brand in veldrit van Namen

NAMEN (ANP) - Lucinda Brand heeft in het Belgische Namen de vierde veldrit om de wereldbeker gewonnen. De Dordtse van Baloise Glowi Lions ging er al in de eerste ronde vandoor en werd door haar concurrentes niet meer teruggezien. Haar landgenote Aniek van Alphen finishte als tweede. De Française Amandine Fouquenet werd derde.

4 uur geleden
Tsjech Jilek wint bij wereldbeker Hamar 5000 meter in baanrecord

HAMAR (ANP) - Schaatser Metodej Jilek heeft bij de wereldbekerwedstrijd in Hamar de 5000 meter gewonnen. De 19-jarige Tsjech deed dat op overtuigende wijze en verbeterde het baanrecord van Sven Kramer (6.09,74) uit februari 2009 tot 6.07,58.

1 dag geleden
Groenewoud wint 3000 meter op het ijs van Hamar

HAMAR (ANP) - Marijke Groenewoud heeft bij de wereldbekerwedstrijd van Hamar de 3000 meter gewonnen. Ze kwam tot een tijd van 4.00,95.

1 dag geleden