Alcaraz blijft wachten op eerste toernooizege sinds Wimbledon
BUENOS AIRES (ANP) - De Spaanse tennisser Carlos Alcaraz wacht al bijna acht maanden op een toernooizege. In Buenos Aires strandde de nummer 2 van de wereld in de halve finales. De Chileen Nicolás Jarry was in de Argentijnse hoofdstad verrassend te sterk voor de titelverdediger. De setstanden waren 7-6 (2) en 6-3 in het voordeel van Jarry, die in de finale de Argentijn Facundo Díaz Acosta treft.
Alcaraz speelde in Buenos Aires zijn eerste toernooi sinds zijn uitschakeling vorige maand door de Duitser Alexander Zverev in de kwartfinales van de Australian Open. Zijn laatste toernooizege dateert al van afgelopen zomer, toen de 20-jarige Spanjaard Wimbledon won. Sindsdien speelde hij negen toernooien zonder succes.
Díaz Acosta versloeg in de andere halve finale zijn landgenoot Federico Coria in twee sets: 6-2 6-3.
"Dit is een pijnlijke nederlaag", sprak Alcaraz op de baan. "Er is veel ruimte voor verbetering. Ik speelde niet slecht, maar ik ben nog ver verwijderd van mijn echte niveau." Jarry had eerder twee keer verloren van de acht jaar jongere Spanjaard. "Drie keer is scheepsrecht", zei de Chileen na zijn zege. "Carlos is een van de beste spelers ter wereld. Het was fysiek erg zwaar. Dit betekent veel voor me."
Meer uit Sport
MILAAN (ANP) - Schaatsster Suzanne Schulting stapte maandag na haar 1000 meter op de Olympische Spelen met een slecht gevoel van het ijs af. "Het was niet goed genoeg, daarom ben ik ontevreden", sprak de Friezin in de catacomben van het Milano Speed Skating Stadium.
13 minuten geledenTREVISO (ANP) - De Amerikaanse skiester Lindsey Vonn heeft een tweede operatie ondergaan om een breuk in haar linkerbeen te stabiliseren. Dat heeft het Italiaanse nieuwsagentschap ANSA bekendgemaakt.
1 uur geledenBORMIO (ANP/RTR) - De Zwitserse skiër Franjo von Allmen heeft op de Olympische Spelen zijn tweede gouden medaille veroverd. Hij won maandag samen met Tanguy Nef de teamcombinatie. Zaterdag schreef hij de afdaling al op zijn naam.
2 uur geledenMILAAN (ANP) - De Nederlandse shorttrackers treffen dinsdag in de kwartfinale van de gemengde aflossing op de Olympische Spelen gastland Italië. Polen en Hongarije zijn de andere twee landen die in de eerste kwartfinale zijn ingedeeld, blijkt uit het vrijgegeven schema.
7 uur geledenSAN FRANCISCO (ANP) - American footballteam Seattle Seahawks heeft de zestigste editie van de Super Bowl gewonnen. In het Levi's Stadium, in de regio rond de Baai van San Francisco, versloegen zij de New England Patriots met 29-13.
13 uur geledenLIVIGNO (ANP) - Melissa Peperkamp en Romy van Vreden zijn op de Olympische Spelen uitgeschakeld in de kwalificatie op de big air. Beide Nederlandse snowboardsters wisten in het Livigno Snow Park niet bij de eerste twaalf te eindigen.
20 uur geledenMILAAN (ANP) - Nederland is het ook op de tweede dag van de Winterspelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo niet gelukt een medaille te winnen. Snowboardster Michelle Dekker kwam zondag op de parallelreuzenslalom niet verder dan de achtste finales en bij het langebaanschaatsen eindigden Chris Huizinga (zevende), Stijn van de Bunt (negende) en Marcel Bosker (elfde) allemaal naast het podium.
22 uur geleden