Alcaraz blijft wachten op eerste toernooizege sinds Wimbledon
BUENOS AIRES (ANP) - De Spaanse tennisser Carlos Alcaraz wacht al bijna acht maanden op een toernooizege. In Buenos Aires strandde de nummer 2 van de wereld in de halve finales. De Chileen Nicolás Jarry was in de Argentijnse hoofdstad verrassend te sterk voor de titelverdediger. De setstanden waren 7-6 (2) en 6-3 in het voordeel van Jarry, die in de finale de Argentijn Facundo Díaz Acosta treft.
Alcaraz speelde in Buenos Aires zijn eerste toernooi sinds zijn uitschakeling vorige maand door de Duitser Alexander Zverev in de kwartfinales van de Australian Open. Zijn laatste toernooizege dateert al van afgelopen zomer, toen de 20-jarige Spanjaard Wimbledon won. Sindsdien speelde hij negen toernooien zonder succes.
Díaz Acosta versloeg in de andere halve finale zijn landgenoot Federico Coria in twee sets: 6-2 6-3.
"Dit is een pijnlijke nederlaag", sprak Alcaraz op de baan. "Er is veel ruimte voor verbetering. Ik speelde niet slecht, maar ik ben nog ver verwijderd van mijn echte niveau." Jarry had eerder twee keer verloren van de acht jaar jongere Spanjaard. "Drie keer is scheepsrecht", zei de Chileen na zijn zege. "Carlos is een van de beste spelers ter wereld. Het was fysiek erg zwaar. Dit betekent veel voor me."
Meer uit Sport
MONTE CARLO (ANP/AFP) - Frédéric Vasseur, de teambaas van Ferrari in de Formule 1, heeft zich 24 uur nadat hij in het ziekenhuis was opgenomen weer gemeld bij de Grote Prijs van Monaco. Dat liet zijn team aan persbureau AFP weten.
6 minuten geledenPARIJS (ANP) - Tennissters Kateřina Siniaková en Taylor Townsend hebben zondag de titel bij het dubbelspel op Roland Garros veroverd. Het Tsjechisch-Amerikaanse duo was in de finale in twee sets te sterk voor Anna Danilina uit Kazachstan en Aleksandra Krunić uit Servië: 6-2 7-5.
48 minuten geledenHOUSTON (ANP) - Turnster Simone Biles is in het ziekenhuis beland. Dat heeft de 29-jarige Amerikaanse zevenvoudig olympisch kampioene zaterdagavond zelf bekendgemaakt. "Ik ben normaal niet van het delen van dit soort dingen omdat ik privacy waardeer in de huidige tijd", schrijft Biles op haar Instagram. "Maar bijna doodgaan stond aan het begin van deze week nog niet op mijn bingokaart."
3 uur geledenWARSCHAU (ANP) - De Nederlandse 3x3-basketballers zijn op het WK in het Poolse Warschau uitgeschakeld in de kwartfinales. Worthy de Jong, Jan Driessen, Bryan Alberts en Daen van Tilborg verloren met 21-19 van zesvoudig wereldkampioen Servië.
19 uur geledenSÁVOLY (ANP) - Motorcoureur Marc Márquez heeft zaterdag de sprintrace van de Grote Prijs van Hongarije gewonnen. De Spaanse regerend wereldkampioen startte vanaf poleposition en kwam geen moment in de problemen tijdens de sprintrace. Zondag start Márquez wederom vanaf pole op het Balaton Park Circuit met zijn Ducati.
19 uur geledenWARSCHAU (ANP) - De Nederlandse 3x3-basketbalsters hebben de halve finale van het wereldkampioenschap in Polen bereikt. Dankzij een beslissend punt van Noor Driessen in de slotfase was de regerend wereldkampioen met 21-20 te sterk voor Hongarije.
20 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisster Mirra Andrejeva heeft een droom laten uitkomen met het winnen van Roland Garros. Het is de eerste grandslamtitel voor de 19-jarige Russin. "Ik heb Roland Garros gekeken sinds ik heel, heel jong was", zei Andrejeva na haar overwinning op het gravel in Parijs.
20 uur geleden