Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Albon rekent op terugkeer bij Red Bull in Formule 1

Albon rekent op terugkeer bij Red Bull in Formule 1

LONDEN (ANP) - Alexander Albon heeft zich als doel gesteld terug te keren in de Formule 1 bij Red Bull. De Thai, het afgelopen seizoen teamgenoot op het hoogste niveau van Max Verstappen, moet voorlopig genoegen nemen met de rol van reserve. De Mexicaan Sergio Perez heeft zijn positie ingenomen.

"Ik heb wel vaker tegenslagen overwonnen", verklaarde Albon (24). "Het is niet de eerste keer dat ik er ben uitgegooid. Vermoedelijk kom ik daar wel overheen. Met alles wat ik in me heb zal ik strijden om mijn 'stoeltje' terug te krijgen. Dat is mijn ambitie. Opgeven doe ik niet."

Met Perez (31) hoopt Red Bull meer ervaring in huis te hebben gehaald én te beschikken over een coureur die net als Verstappen de concurrentie met het vooralsnog vaak winnende team van Mercedes aankan.

Meer uit Sport

Schaatser Roest ver verwijderd van olympisch ticket op 5000 meter

HEERENVEEN (ANP) - Patrick Roest is er niet in geslaagd zich op het olympische kwalificatietoernooi (OKT) op de 5000 meter te plaatsen voor de Spelen van Milaan. De 30-jarige schaatser van Reggeborgh kwam tot een tijd van 6.26,27 en stond na vijf van de negen ritten op de zesde plaats.

17 minuten geleden
Kok wint 1000 meter op OKT voor Schulting en Verkerk, val Leerdam

HEERENVEEN (ANP) - Schaatsster Femke Kok heeft bij het olympisch kwalificatietoernooi in Heerenveen de 1000 meter gewonnen. De 25-jarige Friezin was met 1.14,08 sneller dan Suzanne Schulting en Naomi Verkerk. Schulting werd tweede met 1.14,71. Verkerk reed 1.14,74.

26 minuten geleden
Leerdam hoopt op aanwijsplek op 1000 meter voor Olympische Spelen

HEERENVEEN (ANP) - Jutta Leerdam hoopt dat ze in aanmerking komt voor een aanwijsplek op de 1000 meter voor de Olympische Spelen van Milaan. De 26-jarige schaatsster kwam in haar rit op het olympisch kwalificatietoernooi in de tweede bocht ten val. "Ik weet niet wat er precies gebeurde, ik gleed gewoon weg", zei een geëmotioneerde Leerdam na afloop over haar val.

28 minuten geleden
Van der Poel voorlopig onverslaanbaar in veldritten

GAVERE (ANP) - Mathieu van der Poel is deze winter voorlopig onverslaanbaar in veldritten. De wereldkampioen won ook bij zijn vijfde optreden in de modder, in de wereldbekercross van het Belgische Gavere. Het was zijn vierde zege in de voornaamste competitie, waarvan hij de eerste drie wedstrijden had laten schieten.

32 minuten geleden
Kok wint 1000 meter op OKT voor Schulting en Verkerk, val Leerdam

HEERENVEEN (ANP) - Schaatsster Femke Kok heeft bij het olympisch kwalificatietoernooi in Heerenveen de 1000 meter gewonnen. De 25-jarige Friezin was met 1.14,08 sneller dan Suzanne Schulting en Naomi Verkerk. Schulting werd tweede met 1.14,71. Verkerk reed 1.14,74.

1 uur geleden
Schaatsster Leerdam komt ten val op 1000 meter op OKT

HEERENVEEN (ANP) - Schaatsster Jutta Leerdam is bij het olympisch kwalificatietoernooi (OKT) in Heerenveen ten val gekomen op de 1000 meter. De 26-jarige Zuid-Hollandse ging in haar rit tegen Angel Daleman in de tweede bocht onderuit.

1 uur geleden
Veldrijdster Brand in wereldbeker ook de beste in Gavere

GAVERE (ANP) - Lucinda Brand heeft opnieuw een wedstrijd uit het veldrijden aan haar erelijst toegevoegd. De Nederlandse was in koude omstandigheden in het Belgische Gavere de beste in de zevende ontmoeting in de wereldbeker van dit seizoen.

1 uur geleden