Albon mag ziekenhuis na blindedarmoperatie dinsdag verlaten
MONZA (ANP) - Formule 1-coureur Alex Albon mag het ziekenhuis van Monza naar verwachting dinsdag verlaten. De 26-jarige Thai, geboren en opgegroeid in Engeland, liet zich daar zaterdag opereren aan zijn blindedarm, die ontstoken was.
De operatie verliep succesvol, maar Albon kreeg daarna last van complicaties en werd vanwege ademhalingsfalen overgebracht naar de intensive care. Zijn team Williams meldt dat het om een "bekende maar zeldzame complicatie" ging. Albon maakte zaterdagnacht snel vorderingen en kon weer zelfstandig ademen. Sinds zondagochtend ligt de coureur weer op de algemene zorgafdeling.
Albon hoopt op tijd fit te zijn voor de komende Grote Prijs van Singapore, die in het eerste weekeinde van oktober plaatsvindt.
De Nederlander Nyck de Vries verving Albon tijdens de Grote Prijs van Italië. Hij eindigde als negende en reed daarmee direct in de punten.
Meer uit Sport
MELBOURNE (ANP) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft de kwartfinale van de Australian Open in Melbourne bereikt. In de vierde ronde versloeg de als eerste geplaatste Spanjaard de Amerikaan Tommy Paul: 7-6 (6) 6-4 7-5.
1 uur geledenMELBOURNE (ANP) - Coco Gauff staat in de kwartfinale van de Australian Open. De 21-jarige Amerikaanse versloeg Karolina Muchova uit Tsjechië op de Margaret Court Arena: 6-1 3-6 6-3.
3 uur geledenMELBOURNE (ANP) - Botic van de Zandschulp en Tallon Griekspoor zijn ook uitgeschakeld in het dubbelspel van de Australian Open. Ze gaven bij een achterstand van 5-0 in de eerste set op in hun achtste finale tegen de Amerikaan Christian Harrison en Brit Neal Skupski.
3 uur geledenSTIRLING (ANP) - Zelfs een botsing met een kangoeroe kon Jay Vine niet van de eindzege van de Tour Down Under houden. De 30-jarige wielrenner van UAE Team Emirates - XRG kwam in de slotetappe ten val, maar finishte keurig in het peloton.
3 uur geledenSTIRLING (ANP) - Matthew Brennan heeft de vijfde en laatste etappe van de Tour Down Under gewonnen. Het Britse talent van Visma-Lease a Bike was na ruim 169 kilometer de snelste in een massasprint in het Australische Stirling.
3 uur geledenMELBOURNE (ANP/RTR) - Tennisster Aryna Sabalenka heeft de kwartfinale van de Australian Open weten te bereiken. De als eerste geplaatste speelster uit Belarus versloeg in de vierde ronde van het toernooi de Canadese Victoria Mboko met 6-1 7-6 (1).
8 uur geledenMINNEAPOLIS (ANP) - De basketbalwedstrijd in de Amerikaanse competitie NBA tussen Minnesota Timberwolves en Golden State Warriors is uitgesteld vanwege de veiligheidssituatie in Minneapolis. Eerder op de dag werd in Minneapolis een man doodgeschoten door een agent van de US Border Patrol, de Amerikaanse grenspolitie.
13 uur geleden