Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Albon heeft maar één doel: bij Red Bull blijven

Albon heeft maar één doel: bij Red Bull blijven

SAKHIR (ANP) - Alexander Albon weet wat hij moet doen om volgend jaar in de Formule 1 weer voor Red Bull te mogen rijden. "Ik heb nog drie races om te laten zien wat ik kan", zegt de Thaise coureur, teamgenoot van Max Verstappen, in de aanloop naar de Grote Prijs van Bahrein. "De meeste coureurs hebben ook een plan-B, maar ik heb alleen plan-A: bij dit team blijven. Ik focus me op de komende drie races, verder denk ik nergens aan."

Albon (24) staat ook in zijn tweede seizoen bij Red Bull wel heel nadrukkelijk in de schaduw van Verstappen. De Thai, geboren in Groot-Brittannië, wist pas één keer het podium te halen. Al geruime tijd wordt gespeculeerd over de toekomst van Albon. Red Bull zou graag een sterkere teamgenoot willen hebben voor Verstappen, zodat de Oostenrijkse renstal beter kan concurreren met Mercedes.

De namen van de Duitser Nico Hülkenberg en de Mexicaan Sergio Pérez, die weg moet bij Racing Point, zingen rond. De 33-jarige Hülkenberg heeft dit jaar geen vast stoeltje in de Formule 1, maar viel wel al twee keer in bij Racing Point en reed beide races in de punten.

De Formule 1-coureurs racen twee weken achter elkaar in Bahrein. Op 13 december is de laatste GP van het seizoen in Abu Dhabi. In de WK-stand neemt Albon de negende plaats in met 70 punten. Verstappen heeft 100 punten meer en staat op de derde plek.

Meer uit Sport

Voormalig F1-coureur en paralympisch kampioen Zanardi overleden

BOLOGNA (ANP/RTR) - ‌Voormalig Formule 1-coureur en paralympisch kampioen Alex Zanardi is op 59-jarige leeftijd overleden. Dat heeft zijn familie zaterdag bekendgemaakt.

3 uur geleden
Verstappen spreekt van 'positieve stap' na eerste racedag Miami

MIAMI (ANP) - Max Verstappen kijkt met een goed gevoel terug op de eerste racedag bij de Grote Prijs van Miami. Na de verbeteringen aan zijn Red Bull tijdens de onderbreking van het Formule 1-seizoen reed hij de tweede tijd in de vrije training en eindigde hij als vijfde in de sprintkwalificatie.

12 uur geleden
Norris ziet pole in sprintrace Miami als beloning voor team

MIAMI (ANP) - Coureur Lando Norris van McLaren was blij dat de verbeteringen die de renstal doorvoerde tijdens de pauze in het Formule 1-seizoen zich in Miami uitbetaalden met de beste tijd in sprintkwalificatie. "Het is een mooie beloning voor het team, dat hard heeft gewerkt aan de auto", zei de regerend wereldkampioen.

12 uur geleden
Verstappen start als vijfde in sprintrace Miami, pole voor Norris

MIAMI (ANP) - Max Verstappen heeft zijn goede vrije training een redelijk vervolg gegeven in de sprintkwalificatie bij de Grote Prijs van Miami. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull tekende op het zeer warme stratencircuit rondom het Hard Rock Stadium voor de vijfde tijd. Lando Norris van McLaren was de snelste in de sprintkwalificatie en start zaterdag vanaf poleposition.

12 uur geleden
Zverev maakt einde aan opmars Blockx en treft Sinner in Madrid

MADRID (ANP) - Alexander Zverev heeft op het masterstoernooi van Madrid een einde gemaakt aan de opmars van de Belgische tennisser Alexander Blockx. De als tweede geplaatste Duitser won met 6-2 7-5 en treft in de finale de als eerste geplaatste Italiaan Jannik Sinner.

16 uur geleden
Franse kampioen Godon boekt tweede zege in Ronde van Romandië

ORBE (ANP) - Wielrenner Dorian Godon heeft zijn tweede zege geboekt in de Ronde van Romandië. De Franse kampioen van Ineos Grenadiers was na 176 kilometer de beste in een sprint van een uitgedund peloton. Hij versloeg Finn Fisher-Black uit Nieuw-Zeeland en Valentin Paret-Peintre uit Frankrijk. De Sloveense wereldkampioen en geletruidrager Tadej Pogacar werd vierde.

21 uur geleden
Sinner bereikt voor het eerst finale van tennistoernooi Madrid

MADRID (ANP) - Jannik Sinner staat voor het eerst in de finale van het tennistoernooi van Madrid. In de halve finale was de Italiaanse nummer 1 van de wereld in twee sets te sterk voor de Fransman Arthur Fils: 6-2 6-4.

21 uur geleden