Albon gelooft in terugkeer in GP Singapore: het wordt zwaar
MONACO (ANP) - Alex Albon hoopt begin oktober in de Grote Prijs van Singapore weer achter het stuur te zitten van de Williams. "Het doel is klaar te zijn voor Singapore, al realiseer ik me dat het zwaar zal zijn", zegt de 26-jarige Formule 1-coureur, die afgelopen weekeinde in Monza vanwege een blindedarmontsteking werd vervangen door Nyck de Vries. Dat betekende het debuut van de Fries in de Formule 1. Hij werd negende in de GP van Italië en vergaarde twee WK-punten.
Albon onderging een operatie. De 26-jarige Thai zegt zich goed te voelen nadat hij dinsdag uit het ziekenhuis werd ontslagen. "Het gaat oké. De dokteren hebben geweldig werk geleverd. Ik ben dankbaar dat ze me zo goed hebben geholpen", meldde Albon in een videoboodschap vanuit zijn woonplaats Monaco.
"Ik ben voorzichtig weer aan het rondlopen en mijn doel is klaar te zijn voor Singapore. Dat wordt zwaar, want het is ook nog geen eenvoudig circuit. Ik ga er alles aan doen om erbij te zijn en dan zien we het wel."
Zijn team Williams meldde maandag dat er complicaties waren opgetreden waardoor Albon een nacht op de intensive care aan de beademing had gelegen.
Meer uit Sport
WASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump heeft vrijdag aangekondigd dat er een IndyCar-race in het centrum van Washington zal plaatsvinden. De 'Freedom 250 Grand Prix' zou in augustus moeten worden verreden. Dat zou passen bij de vieringen rond het 250-jarig bestaan van de Verenigde Staten.
3 uur geledenBARCELONA (ANP) - Max Verstappen heeft "een productieve dag" achter de rug in zijn nieuwe RB22 op het circuit van Barcelona. Dat laat de Formule 1-coureur weten via zijn eigen website. Verstappen legde vrijdag 118 ronden af in de wagen van zijn team Red Bull. "We rijden met verschillende afstellingen en proberen zoveel mogelijk ronden te rijden om gedurende de dag zoveel mogelijk uit te proberen. Dat is ons gelukt", aldus Verstappen.
8 uur geledenCRANS-MONTANA (ANP) - Lindsey Vonn (41) hoopt ondanks een val tijdens een afdaling in het Zwitserse Crans-Montana in actie te kunnen komen op de Winterspelen. "Ik heb mijn knie geblesseerd. Dit is een zeer moeilijke situatie, een week voor de Olympische Spelen. Maar als er één ding is dat ik kan, dan is het wel een comeback maken. Mijn olympische droom is nog niet voorbij", aldus de Amerikaanse ster via haar sociale media.
10 uur geledenMELBOURNE (ANP) - Novak Djokovic gaat zondag op voor zijn elfde titel in de Australian Open en de 25e grandslamzege in zijn carrière. De 38-jarige Servische tennisser versloeg in de halve finale de Italiaanse titelverdediger Jannik Sinner in een vijfsetter: 3-6 6-3 4-6 6-4 6-4. De Serviër stak na vier uur en negen minuten zijn handen omhoog.
13 uur geledenMILAAN (ANP) - Shorttracksters Xandra en Michelle Velzeboer doen komende maand bij de Olympische Spelen in Milaan mee aan alle drie de individuele afstanden. Dat zijn de 500, 1000 en 1500 meter. Bij de mannen geldt dat alleen voor kopman Jens van 't Wout, meldt schaatsbond KNSB.
13 uur geledenCRANS-MONTANA (ANP) - De afdaling om de wereldbeker in het Zwitserse Crans-Montana is gestaakt na een crash van de Amerikaanse skiester Lindsey Vonn. De organisatie vond de weersomstandigheden te slecht om de laatste afdaling voor de Olympische Spelen voort te zetten.
15 uur geledenMELBOURNE (ANP/AFP) - Carlos Alcaraz sprak na zijn zege op vijf sets tegen Alexander Zverev in de halve finale van de Australian Open van een van de zwaarste partijen uit zijn loopbaan. "Ik had het moeilijk halverwege de derde set", doelde de 22-jarige Spaanse tennisser op een krampaanval. "Maar ik heb dit soort situaties, dit soort wedstrijden, al eerder meegemaakt. Ik zeg altijd dat je in jezelf moet blijven geloven, wat er ook gebeurt."
15 uur geleden