Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Albon gelooft in terugkeer in GP Singapore: het wordt zwaar

Albon gelooft in terugkeer in GP Singapore: het wordt zwaar

MONACO (ANP) - Alex Albon hoopt begin oktober in de Grote Prijs van Singapore weer achter het stuur te zitten van de Williams. "Het doel is klaar te zijn voor Singapore, al realiseer ik me dat het zwaar zal zijn", zegt de 26-jarige Formule 1-coureur, die afgelopen weekeinde in Monza vanwege een blindedarmontsteking werd vervangen door Nyck de Vries. Dat betekende het debuut van de Fries in de Formule 1. Hij werd negende in de GP van Italië en vergaarde twee WK-punten.

Albon onderging een operatie. De 26-jarige Thai zegt zich goed te voelen nadat hij dinsdag uit het ziekenhuis werd ontslagen. "Het gaat oké. De dokteren hebben geweldig werk geleverd. Ik ben dankbaar dat ze me zo goed hebben geholpen", meldde Albon in een videoboodschap vanuit zijn woonplaats Monaco.

"Ik ben voorzichtig weer aan het rondlopen en mijn doel is klaar te zijn voor Singapore. Dat wordt zwaar, want het is ook nog geen eenvoudig circuit. Ik ga er alles aan doen om erbij te zijn en dan zien we het wel."

Zijn team Williams meldde maandag dat er complicaties waren opgetreden waardoor Albon een nacht op de intensive care aan de beademing had gelegen.

Meer uit Sport

Burnet zesde in finale 60 meter op WK indooratletiek

TORUN (ANP) - Sprinter Taymir Burnet is als zesde geëindigd in de finale van de 60 meter op de WK indooratletiek in het Poolse Torun. De 33-jarige atleet miste de scherpte en klokte 6,61, een tiende boven zijn Nederlands record van 6,51.

4 uur geleden
Sprinter Burnet verrast met finaleplek op 60 meter bij WK indoor

TORUN (ANP) - Sprinter Taymir Burnet heeft zich verrassend geplaatst voor de finale van de 60 meter op de WK indooratletiek in het Poolse Torun. Hij spurtte in zijn heat naar de tweede plaats in 6,56 seconden, de klassering die hem direct doorgang gaf naar de finale, die later vrijdag om 21.22 uur wordt afgewerkt.

5 uur geleden
Klaver stormt naar finale 400 meter op WK indoor

TORUN (ANP) - Lieke Klaver is op de WK indooratletiek in het Poolse Torun met een overtuigend optreden doorgedrongen tot de finale van de 400 meter. De 27-jarige atlete won in de Kujawsko Pomorska Arena haar heat in de halve finales in een tijd van 51,23. De finale is zaterdagavond.

5 uur geleden
Domper voor kogelstootster Schilder: geen medaille op WK indoor

TORUN (ANP) - Jessica Schilder ging voor goud op de WK indoor bij het kogelstoten, maar de uitkomst in de atletiekhal van het Poolse Torun was de ondankbare vierde plaats. De Volendamse stootte in haar beste poging de 4 kilo zware kogel naar een afstand van 19,63.

6 uur geleden
Chapple rent naar finale 1500 meter op WK indooratletiek

TORUN (ANP) - Samuel Chapple heeft zich op de WK indooratletiek in het Poolse Torun geplaatst voor de finale van de 1500 meter. De 27-jarige atleet eindigde in zijn serie als derde in een tijd van 3.39,03. Zijn klassering volstond om rechtstreeks te worden toegelaten tot de finale, die voor zondag staat gepland. De Spanjaard Mariano García won de heat in 3.38,19.

6 uur geleden
Wielrenster Vos ontbreekt in Milaan-Sanremo

MILAAN (ANP) - Marianne Vos gaat zaterdag niet van start in Milaan-Sanremo. Dat meldt haar ploeg Visma - Lease a Bike op X. Vos is naar huis gegaan vanwege de kritieke gezondheidstoestand van haar vader. "Onze gedachten zijn bij Marianne en haar naasten", schrijft haar ploeg.

7 uur geleden
Wielrenster Longo Borghini mist Milaan-Sanremo door ziekte

MILAAN (ANP) - Elisa Longo Borghini gaat zaterdag niet van start in Milaan-Sanremo door ziekte. Dat heeft haar ploeg UAE Team ADQ vrijdag bekendgemaakt. Volgens haar ploeg is de Italiaans kampioene 's nachts ziek geworden door een virus.

8 uur geleden