Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Albert Heijnwinkels blijven de komende jaren op stations

Albert Heijnwinkels blijven de komende jaren op stations

UTRECHT (ANP) - Treinreizigers die op stations nog snel even een boodschap willen doen kunnen daarvoor ook de komende jaren nog terecht bij Albert Heijnwinkels. De Nederlandse Spoorwegen (NS) en de supermarktketen hebben hun samenwerking verlengd. Ook kijken de twee naar verdere groeimogelijkheden, melden ze dinsdag.

In 1999 opende de eerste Albert Heijn to go op station Den Bosch, gevolgd door de opening van tientallen winkels op de NS-stations in de jaren daarna.

"Het is mooi om te zien dat we samen al 20 jaar klanten blij maken met ons assortiment dat naadloos aansluit bij hun behoefte voor onderweg. Ik ben ook blij dat we, zeker na deze impactvolle periode, weer samen winkels kunnen openen zoals onlangs op station Rotterdam Alexander", aldus bestuursvoorzitter Marit van Egmond van Albert Heijn.

Volgens NS-topman Roger van Boxtel zorgen de winkels "er mede voor dat een bezoek aan het station als een aangenaam onderdeel van de hele reis wordt ervaren."

Meer uit Binnenland

Radboudumc: bloedonderzoek toont dat personeel geen risico vormde

NIJMEGEN (ANP) - De twaalf medewerkers van het Radboudumc die uit voorzorg in quarantaine zitten omdat ze mogelijk zijn blootgesteld aan het hantavirus, zijn niet besmettelijk geweest voor anderen. "Bloedonderzoek heeft dit bevestigd", meldt het Nijmeegse ziekenhuis op een pagina met veelgestelde vragen over de situatie.

5 uur geleden
Politie beëindigt protest Loosdrecht en zet waterkanon in

LOOSDRECHT (ANP) - De politie heeft het azc-protest in Loosdrecht woensdagavond beëindigd en daarbij is tegen enkele demonstranten het waterkanon gebruikt. Dat was rond 22.00 uur.

6 uur geleden
Jetten: eilanden kunnen voorbeeld zijn in energietransitie

ORANJESTAD (ANP) - De zes Caribische eilanden binnen het koninkrijk Nederland kunnen volgens premier Rob Jetten een goed voorbeeld zijn voor hoe de energietransitie goed kan werken. Dat Aruba momenteel juist inzet op gas hoeft volgens de minister-president geen probleem te zijn.

6 uur geleden
Koninklijke onderscheiding voor zangeres Karsu

ANTALYA (ANP) - Zangeres Karsu heeft woensdag in de Turkse stad Antalya een koninklijke onderscheiding gekregen. Ze is benoemd tot Ridder in de Orde van Oranje-Nassau. De Nederlandse ambassadeur in Turkije, Joep Wijnands, heeft namens de koning de onderscheiding uitgereikt.

6 uur geleden
Mobiele eenheid met waterkanon ter plaatse in Loosdrecht

LOOSDRECHT (ANP) - De politie heeft de demonstranten in Loosdrecht woensdagavond opgedragen weg te gaan. De situatie rond het protest begon in de loop van de avond grimmig te worden en er werd ook vuurwerk afgestoken. De mobiele eenheid is ter plaatse met onder meer een waterkanon.

6 uur geleden
Opnieuw protest in Loosdrecht, maar wel verder weg van opvang

LOOSDRECHT (ANP) - In Loosdrecht wordt woensdagavond opnieuw gedemonstreerd tegen de noodopvang van asielzoekers in het gemeentehuis. De ruim 150 demonstranten staan vanwege een noodverordening en een veiligheidsrisicogebied die door de gemeente zijn ingesteld iets verderop.

8 uur geleden
LAKS: veel geluidsoverlastklachten examens gaan over fatbikes

UTRECHT (ANP) - Bijna een derde van de 430 klachten die het Landelijk Aktie Komitee Scholieren (LAKS) tot nu toe heeft binnengekregen over geluidsoverlast gaat over fatbikes. Dat zegt bestuurslid en woordvoerder Inass Jagour. Het gaat bijvoorbeeld om alarmen van fatbikes op het schoolplein.

8 uur geleden