Alavés vindt al snel opvolger voor ontslagen coach
VITORIA-GASTEIZ (ANP/RTR) - Deportivo Alavés heeft binnen enkele uren al een opvolger aangesteld voor de zondag ontslagen trainer Asier Garitano. Rond middernacht presenteerde de Spaanse voetbalclub Juan Ramón Muñiz als nieuwe coach.
Hij moet voorkomen dat de Baskische club verder afglijdt en 'onder de streep' belandt. Alavés staat na vijf nederlagen op rij op de vijftiende plaats in La Liga.
Alavés heeft nog wel een marge van zes punten met de degradatiezone maar het vertrouwen in Garitano, ruim een jaar in dienst, was weg. Muñiz, voormalig verdediger van Gijon, Vallecano en Numancia, was als coach eerder werkzaam op het hoogste en op één na hoogste niveau bij Malaga (2006-2008, 2009-2010 en 2018-2019), Santander (2008-2009), Alcorcón (2015-2016) en Levante (2016-2018).
Meer uit Voetbal
KANSAS CITY (ANP) - De spelers van het Nederlands elftal weten dat er vanaf nu op het wereldkampioenschap voetbal meer gevraagd wordt dan in de groepsfase. Oranje bleef tegen Japan, Zweden en Tunesië ongeslagen en scoorde liefst tien keer. Dat lukte op dit WK tot dusverre alleen Duitsland. Doelman Bart Verbruggen werd daarentegen ook vier keer gepasseerd en het Nederlands elftal gaf daarnaast ook nog de nodige grote kansen weg.
1 uur geledenVANCOUVER (ANP) - België heeft zich op het wereldkampioenschap voetbal alsnog als groepswinnaar geplaatst voor de volgende ronde. Het elftal van bondscoach Rudi Garcia was in Vancouver veel te sterk voor Nieuw-Zeeland: 5-1.
1 uur geledenSEATTLE (ANP) - Egypte en Iran hebben de laatste groepswedstrijd op het WK in Seattle met 1-1 gelijkgespeeld. In de blessuretijd werd een doelpunt van Iran door de VAR teruggedraaid wegens buitenspel. Egypte eindigde als nummer 2 van groep G achter nummer 1 België en speelt in de zestiende finales tegen Australië in Dallas. Iran kan met 3 punten nog als een van de acht beste nummers 3 naar de laatste 32.
1 uur geledenDALLAS (ANP) - Deroy Duarte zocht vergeefs naar woorden om zijn blijdschap over de enorme stunt met Kaapverdië te beschrijven. "Het is niet te bevatten", zei de Rotterdammer na een gelijkspel tegen Saudi-Arabië (0-0) en een wedstrijd in de zestiende finale tegen regerend wereldkampioen Argentinië op het WK.
3 uur geledenFOXBOROUGH (ANP) - De Duitse voetballers nemen het in de zestiende finales van het wereldkampioenschap voetbal op tegen Paraguay. Dat is duidelijk geworden na de resultaten in de laatste speelronde in groep H, waarin Spanje met 1-0 van Uruguay won en Kaapverdië met 0-0 gelijkspeelde tegen Saudi-Arabië.
4 uur geledenHOUSTON (ANP) - Kaapverdië staat in de zestiende finale van het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De debutant, met zes Rotterdammers in de selectie, speelde tegen Saudi-Arabië voor de derde keer gelijk (0-0).
4 uur geledenGUADALAJARA (ANP) - Spanje heeft zich bij het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verzekerd van de eerste plaats in groep H. De regerend Europees kampioen rekende in de laatste speelronde af met Uruguay: 1-0. Álex Baena maakte kort voor rust het doelpunt.
4 uur geleden