Alavés vindt al snel opvolger voor ontslagen coach
VITORIA-GASTEIZ (ANP/RTR) - Deportivo Alavés heeft binnen enkele uren al een opvolger aangesteld voor de zondag ontslagen trainer Asier Garitano. Rond middernacht presenteerde de Spaanse voetbalclub Juan Ramón Muñiz als nieuwe coach.
Hij moet voorkomen dat de Baskische club verder afglijdt en 'onder de streep' belandt. Alavés staat na vijf nederlagen op rij op de vijftiende plaats in La Liga.
Alavés heeft nog wel een marge van zes punten met de degradatiezone maar het vertrouwen in Garitano, ruim een jaar in dienst, was weg. Muñiz, voormalig verdediger van Gijon, Vallecano en Numancia, was als coach eerder werkzaam op het hoogste en op één na hoogste niveau bij Malaga (2006-2008, 2009-2010 en 2018-2019), Santander (2008-2009), Alcorcón (2015-2016) en Levante (2016-2018).
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Tottenham Hotspur-trainer Igor Tudor heeft in de uitwedstrijd tegen Atlético Madrid in de achtste finales van de Champions League doelman Antonin Kinsky al na een kwartier gewisseld. De 22-jarige Tsjech blunderde twee keer en moest plaatsmaken voor Guglielmo Vicario.
48 minuten geledenISTANBUL (ANP) - In de achtste finales van de Champions League heeft Galatasaray met 1-0 gewonnen van Liverpool. De return is op 18 maart op Anfield. De winnaar van de dubbele confrontatie speelt in de kwartfinale tegen de winnaar van Paris Saint-Germain tegen Chelsea.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García denkt bij Ajax op korte termijn voor verandering te kunnen zorgen. Dat zegt de 52-jarige Spanjaard in een interview op de website van de Amsterdammers. García werd zondag aangesteld als vervanger van de aan de kant gezette Fred Grim.
2 uur geledenISTANBUL (ANP) - Liverpool begint de uitwedstrijd tegen Galatasaray in de achtste finale van de Champions League zonder Cody Gakpo. De aanvaller zit net als zijn landgenoot Jeremie Frimpong op de reservebank.
4 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Kyle Walker stelt zichzelf niet langer beschikbaar voor het Engelse voetbalelftal. Dat meldt de 35-jarige rechtervleugelverdediger op Instagram.
5 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft toestemming gekregen om de noordtribune van stadion Camp Nou te openen. Daarmee zijn voortaan bijna 63.000 toeschouwers welkom bij de wedstrijden, meldt de Catalaanse club.
5 uur geledenALKMAAR (ANP) - Niels van Duinen (30) is vanaf 1 juni technisch directeur van AZ. Hij volgt Max Huiberts op, die de functie na elf seizoenen neerlegt. Van Duinen komt over van Excelsior, waar hij de afgelopen vier seizoenen als technisch manager werkzaam was. Hij is de jongere broer van voetballer Mike van Duinen.
6 uur geleden