Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Al-Sadd naar volgende ronde WK voor clubteams

Al-Sadd naar volgende ronde WK voor clubteams

DOHA (ANP/DPA) - Al-Sadd heeft bij het wereldkampioenschap voor clubteams de volgende ronde gehaald. Het elftal van trainer Xavi was na verlenging te sterk voor Hienghène Sport, een club uit Nieuw-Caledonië. Het werd 3-1.

Al-Sadd, de kampioen van Qatar, neemt het in de tweede ronde op tegen CF Monterrey. De Mexicaanse club van de geblesseerde Nederlandse spits Vincent Janssen won dit jaar de Champions League voor clubs uit Noord- en Midden-Amerika en het Caribisch gebied.

Het WK voor clubteams geldt voor Qatar als een soort test voor het wereldkampioenschap voor landenteams in 2022. Het is de voorlaatste keer dat het WK voor clubteams in deze vorm plaatsvindt. Vanaf de zomer van 2021 doen 24 teams mee.

Liverpool, winnaar van de Champions League in Europa, stroomt woensdag in en speelt dan de halve finale.

Meer uit Voetbal

Aanvaller Lang viert landstitel met Galatasaray

ISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.

20 minuten geleden
Olise helpt kampioen Bayern München aan uitzege op VfL Wolfsburg

WOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.

1 uur geleden
Manchester City blijft in titelrace met zege op Brentford

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.

1 uur geleden
Internazionale wint na behalen titel ook ruim bij Lazio

ROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.

1 uur geleden
Willem II schakelt RKC uit in play-offs om promotie en degradatie

TILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).

2 uur geleden
Bournemouth wint met herstelde Kluivert op de bank van Fulham

LONDEN (ANP) - Bournemouth blijft in de race om een ticket voor Europees voetbal volgend seizoen. De club verstevigde met een uitzege op Fulham (0-1) de zesde positie in de Premier League.

2 uur geleden
RB Leipzig stelt derde plaats en Champions League veilig

LEIPZIG (ANP) - RB Leipzig heeft de derde plaats in de Bundesliga en daarmee een ticket voor de Champions League veiliggesteld. De ploeg van trainer Ole Werner won in eigen huis met 2-1 van St. Pauli, dat door de nederlaag moet vrezen voor degradatie.

4 uur geleden