Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Al-Nassr ook zonder Ronaldo veel te sterk voor Messi's Miami

Al-Nassr ook zonder Ronaldo veel te sterk voor Messi's Miami

RIYAD (ANP) - Het werd niet het langverwachte duel tussen Cristiano Ronaldo en Lionel Messi, maar de Saudische fans zullen ongetwijfeld genoten hebben van de 6-0-overwinning van Al-Nassr in een vriendschappelijk duel met Inter Miami. Vooraf was al bekend dat de Portugese sterspeler van Al-Nassr zou ontbreken door een blessure. Messi kwam pas in de 83e minuut in het veld.

Het duel was eerder als 'The Last Dance' aangekondigd, de laatste keer vermoedelijk dat beide supersterren elkaar op het veld zouden ontmoeten. Woensdag werd al duidelijk dat Ronaldo vanwege een kuitblessure zou ontbreken bij Al-Nassr en dat Messi bij Miami met hamstringklachten niet zou beginnen.

Vanaf de bank zag hij hoe Al-Nassr door doelpunten van Otávio, Anderson Talisca en Aymeric Laporte al na 12 minuten met 3-0 leidde. Na rust scoorden Talisca (2) en Mohammed Maran nog. Bij Inter Miami stonden de voormalig Barcelona-spelers Jordi Alba, Sergio Busquets en Luis Suárez in de basis.

Meer uit Voetbal

Juventus klimt met ruime zege op Sassuolo naar vierde plaats

SASSUOLO (ANP) - Juventus is in de Italiaanse voetbalcompetitie naar de vierde plaats gestegen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti won ruim bij Sassuolo: 0-3.

3 uur geleden
Titelverdediger Ivoorkust via Burkina Faso verder op Afrika Cup

MARRAKESH (ANP) - Ivoorkust heeft zich als achtste en laatste land geplaatst voor de kwartfinales van de Afrika Cup. De titelverdediger won in Marrakesh met 3-0 van Burkina Faso.

3 uur geleden
Real Madrid zonder geblesseerde Mbappé naar Saudi-Arabië

MADRID (ANP/RTR) - Real Madrid reist zonder Kylian Mbappé naar Saudi-Arabië voor de Spaanse Supercup. De 27-jarige aanvaller is nog niet hersteld van een knieblessure en ontbreekt in de selectie van trainer Xabi Alonso. Mbappé kon door zijn blessure zondag ook al niet meedoen in de met 5-1 gewonnen competitiewedstrijd tegen Real Betis.

5 uur geleden
Algerije met Hadj Moussa naar kwartfinales van de Afrika Cup

RABAT (ANP) - Feyenoord begint zondag zonder Anis Hadj Moussa aan de hervatting van de Eredivisie. De Algerijn plaatste zich dinsdagavond samen met Ramiz Zerrouki van FC Twente voor de kwartfinales van de Afrika Cup. Algerije won in Rabat na verlenging met 1-0 van de Democratische Republiek Congo en treft Nigeria in de strijd om een plek bij de laatste vier. Hadj Moussa mist dat duel door een schorsing.

6 uur geleden
PEC Zwolle ontbindt contract aanvaller Manu

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft het tot de zomer lopende contract van aanvaller Braydon Manu ontbonden. De 28-jarige Duitser met Ghanese roots maakte al enkele maanden geen deel meer uit van de selectie.

6 uur geleden
Ten Hag keert als technisch directeur terug bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - Erik ten Hag keert terug bij FC Twente. De 55-jarige oud-trainer van onder meer Ajax, Manchester United en Bayer Leverkusen gaat bij de Enschedeërs aan de slag als technisch directeur. Ten Hag ondertekent een contract tot de zomer van 2028.

7 uur geleden
Feyenoord-doelman Andreev maakt seizoen af bij Lech Poznan

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-doelman Plamen Andreev maakt het seizoen af bij Lech Poznan. De Poolse club huurt de 21-jarige Bulgaar en heeft daarna de optie om hem te kopen. Dat meldt Lech Poznan op de clubwebsite.

7 uur geleden