Al-Nassr ook zonder Ronaldo veel te sterk voor Messi's Miami
RIYAD (ANP) - Het werd niet het langverwachte duel tussen Cristiano Ronaldo en Lionel Messi, maar de Saudische fans zullen ongetwijfeld genoten hebben van de 6-0-overwinning van Al-Nassr in een vriendschappelijk duel met Inter Miami. Vooraf was al bekend dat de Portugese sterspeler van Al-Nassr zou ontbreken door een blessure. Messi kwam pas in de 83e minuut in het veld.
Het duel was eerder als 'The Last Dance' aangekondigd, de laatste keer vermoedelijk dat beide supersterren elkaar op het veld zouden ontmoeten. Woensdag werd al duidelijk dat Ronaldo vanwege een kuitblessure zou ontbreken bij Al-Nassr en dat Messi bij Miami met hamstringklachten niet zou beginnen.
Vanaf de bank zag hij hoe Al-Nassr door doelpunten van Otávio, Anderson Talisca en Aymeric Laporte al na 12 minuten met 3-0 leidde. Na rust scoorden Talisca (2) en Mohammed Maran nog. Bij Inter Miami stonden de voormalig Barcelona-spelers Jordi Alba, Sergio Busquets en Luis Suárez in de basis.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Ronald Koeman was teleurgesteld na de nederlaag van het Nederlands elftal in de oefenwedstrijd tegen Algerije (0-1). "Ik kan gewoon niet tegen mijn verlies", zei de bondscoach in de perskamer van De Kuip. "Het was ook ongelooflijk dat we na twintig minuten niet met 2-0 voorstonden, maar na rust werd het minder. Ik wil niet de schuld geven aan de wissels, maar we werden wel slordiger en creëerden minder dan in de eerste helft."
7 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Frenkie de Jong heeft ondanks de verrassende nederlaag in een oefenwedstrijd tegen Algerije (0-1) nog altijd "heel veel vertrouwen" in een goed wereldkampioenschap met het Nederlands elftal. Dat zei de reserveaanvoerder van Oranje in De Kuip.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Denzel Dumfries is woensdag medisch gekeurd door Real Madrid. Dat bevestigde bondscoach Ronald Koeman na de verloren oefenwedstrijd van het Nederlands elftal tegen Algerije (0-1) in De Kuip.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk baalde van de nederlaag van het Nederlands elftal tegen Algerije (0-1) in De Kuip. "Dit wil je niet in een 'uitzwaaiwedstrijd'", zei de aanvoerder, die donderdagmiddag met zijn ploeggenoten van de nationale ploeg naar New York voor een trainingskamp vliegt. "Als je naar de wedstrijd kijkt, hadden we met minstens 2-0 voor moeten staan. Hopelijk komt de scherpte snel terug en maken we het voortaan wel af."
4 uur geledenPARIJS (ANP) - De Italiaanse tennisser Matteo Arnaldi heeft de halve finale van Roland Garros bereikt. Hij zag in zijn partij in de kwartfinale in Parijs landgenoot Matteo Berrettini met een blessure opgeven in de tweede set. Arnaldi leidde met 7-5 5-2.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het Nederlands voetbalelftal heeft de voorlaatste oefenwedstrijd voor de start van het wereldkampioenschap verrassend verloren. Bondscoach Ronald Koeman zag zijn elftal een dag voor het vertrek naar de Verenigde Staten in stadion De Kuip in de slotfase onderuit gaan tegen Algerije: 0-1.
5 uur geledenLUIK (ANP/Belga) - De voetballers van de Democratische Republiek Congo hebben een oefenwedstrijd tegen Denemarken met 0-0 gelijkgespeeld. De wedstrijd tegen de Denen, die zich niet wisten te kwalificeren voor het WK, vond plaats in het Belgische Luik. De Congolezen bereiden zich in België voor op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
5 uur geleden