Al-Nassr ook zonder Ronaldo veel te sterk voor Messi's Miami
RIYAD (ANP) - Het werd niet het langverwachte duel tussen Cristiano Ronaldo en Lionel Messi, maar de Saudische fans zullen ongetwijfeld genoten hebben van de 6-0-overwinning van Al-Nassr in een vriendschappelijk duel met Inter Miami. Vooraf was al bekend dat de Portugese sterspeler van Al-Nassr zou ontbreken door een blessure. Messi kwam pas in de 83e minuut in het veld.
Het duel was eerder als 'The Last Dance' aangekondigd, de laatste keer vermoedelijk dat beide supersterren elkaar op het veld zouden ontmoeten. Woensdag werd al duidelijk dat Ronaldo vanwege een kuitblessure zou ontbreken bij Al-Nassr en dat Messi bij Miami met hamstringklachten niet zou beginnen.
Vanaf de bank zag hij hoe Al-Nassr door doelpunten van Otávio, Anderson Talisca en Aymeric Laporte al na 12 minuten met 3-0 leidde. Na rust scoorden Talisca (2) en Mohammed Maran nog. Bij Inter Miami stonden de voormalig Barcelona-spelers Jordi Alba, Sergio Busquets en Luis Suárez in de basis.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - AZ speelt in de tussenronde van de Conference League tegen FC Noah uit Armenië of FC Drita uit Kosovo. Dat is duidelijk geworden nu de laatste speelronde in het hoofdtoernooi is afgewerkt.
12 minuten geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft zich geplaatst voor de tussenronde van de Conference League. De Alkmaarders speelden in de laatste wedstrijd in het hoofdtoernooi doelpuntloos gelijk (0-0) tegen Jagiellonia Bialystok uit Polen.
10 uur geledenSPAKENBURG (ANP) - Op het veld van SV Spakenburg is donderdagavond na de wedstrijd tegen FC Twente een grote vechtpartij uitgebroken. De politie hield een persoon aan voor vernieling van een hek, aldus een woordvoerder.
10 uur geledenRIYAD (ANP) - Napoli heeft de finale bereikt van de Italiaanse Supercup. In Riyad in Saudi-Arabië versloeg de ploeg van trainer Antonio Conte AC Milan (2-0), de winnaar van de Supercup vorig seizoen.
10 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Land- en tuinbouworganisatie LTO is na het boerenprotest in Brussel in gesprek gegaan met Eurocommissarissen. Landbouwvertegenwoordigers uit meerdere landen, onder wie LTO-hoofdbestuurslid Thijs Rompelberg, hebben gesproken met vier bestuurders uit het dagelijks EU-bestuur.
10 uur geledenSPAKENBURG (ANP) - FC Twente heeft zich geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De ploeg van coach John van den Brom won met 6-3 bij Spakenburg, dat uitkomt in de tweede divisie.
12 uur geledenSITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard voert een gezamenlijk herdenkingsmoment in tijdens de eerste competitiewedstrijd van het kalenderjaar. De Eredivisieclub uit Limburg wil hier een jaarlijkse traditie van maken, valt te lezen op de website.
12 uur geleden