Al-Nassr ook zonder Ronaldo veel te sterk voor Messi's Miami
RIYAD (ANP) - Het werd niet het langverwachte duel tussen Cristiano Ronaldo en Lionel Messi, maar de Saudische fans zullen ongetwijfeld genoten hebben van de 6-0-overwinning van Al-Nassr in een vriendschappelijk duel met Inter Miami. Vooraf was al bekend dat de Portugese sterspeler van Al-Nassr zou ontbreken door een blessure. Messi kwam pas in de 83e minuut in het veld.
Het duel was eerder als 'The Last Dance' aangekondigd, de laatste keer vermoedelijk dat beide supersterren elkaar op het veld zouden ontmoeten. Woensdag werd al duidelijk dat Ronaldo vanwege een kuitblessure zou ontbreken bij Al-Nassr en dat Messi bij Miami met hamstringklachten niet zou beginnen.
Vanaf de bank zag hij hoe Al-Nassr door doelpunten van Otávio, Anderson Talisca en Aymeric Laporte al na 12 minuten met 3-0 leidde. Na rust scoorden Talisca (2) en Mohammed Maran nog. Bij Inter Miami stonden de voormalig Barcelona-spelers Jordi Alba, Sergio Busquets en Luis Suárez in de basis.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax kan tijdens het restant van het seizoen geen beroep meer doen op Kian Fitz-Jim. De 22-jarige middenvelder heeft vrijdag een schouderoperatie ondergaan. Hij kampte al langer met klachten aan het gewricht.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink gaf de zege van de Nederlandse voetbalsters van dinsdag op Frankrijk (2-1) in de WK-kwalificatie een rapportcijfer tien. Toch weet hij bijna zeker dat Oranje zaterdag in Auxerre tijdens het uitduel beter moet spelen om weer een resultaat te halen. "Ik heb niet de illusie dat we nu plotseling zestig procent van de wedstrijd in balbezit zijn", zei hij op een persconferentie in Zeist. "Maar als we de bal hebben, dan moet het beter."
4 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente mag tijdens de eerste uitwedstrijd van het nieuwe seizoen geen supporters meenemen. De club accepteerde een schikkingsvoorstel van de KNVB van twee uitwedstrijden zonder supporters, waarvan een wedstrijd voorwaardelijk, voor het afgestoken vuurwerk tijdens de bekerwedstrijd bij FC Utrecht op 13 januari. Dat meldt FC Twente op de eigen website.
5 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft ook volgend seizoen de beschikking over de Oekraïense aanvaller Artem Stepanov. De 18-jarige huurling van Bayer Leverkusen speelt ook volgend seizoen op huurbasis in Utrecht. De huidige nummer 7 van de Eredivisie heeft ook een koopoptie opgenomen in de nieuwe overeenkomst.
6 uur geledenVIGO (ANP) - Freiburg heeft zich overtuigend geplaatst voor de halve finale van de Europa League. De Duitse voetbalclub won vorige week al de thuiswedstrijd tegen het Spaanse Celta met 3-0 en voegde er in de return in Vigo een zege van 3-1 aan toe. Het is voor de eerste keer in het clubbestaan dat Freiburg de laatste vier bereikt van een Europees clubtoernooi.
19 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ is er niet in geslaagd zich te plaatsen voor de halve finale van de Conference League. Het elftal van trainer Leeroy Echteld speelde voor eigen publiek met 2-2 gelijk tegen Sjachtar Donetsk, na een week eerder in Krakau de eerste ontmoeting in de kwartfinale met 3-0 te hebben verloren.
19 uur geledenBARCELONA (ANP) - De Argentijnse voetbalvedette Lionel Messi is de nieuwe eigenaar van de UE Cornellà, een club uit Catalonië die uitkomt op het vijfde Spaanse niveau. De club uit een buitenstad van Barcelona verspreidde het nieuws op zijn website.
22 uur geleden