Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Al-Nassr ontkent dat Ronaldo zich bezig gaat houden met bid WK

Al-Nassr ontkent dat Ronaldo zich bezig gaat houden met bid WK

RIYAD (ANP) - Al-Nassr, de nieuwe club van Cristiano Ronaldo, heeft ontkend dat de nieuwe sterspeler zich - volgens zijn contract - gaat bezighouden met het binnenhalen van het WK van 2030. De Portugese aanvaller zou flink verdienen als Saudi-Arabië met zijn steun over zeven jaar het mondiale sportevenement mag organiseren, zo beweerden enkele media de afgelopen dagen.

"We willen graag verduidelijken dat, in tegenstelling tot nieuwsberichten, het contract van Cristiano Ronaldo met Al-Nassr geen verbintenissen bevat met betrekking tot een WK-bid. Zijn belangrijkste focus ligt op Al-Nassr en om met zijn teamgenoten samen te werken om de club te helpen aan successen", schreef de club in een korte verklaring op sociale media.

Het komende WK, in 2026, wordt in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gehouden. Het daaropvolgende wereldkampioenschap is nog niet toegewezen. Saudi-Arabië is geïnteresseerd en zou Ronaldo willen gebruiken bij het WK-bid en hem daarvoor goed belonen. Dat wordt nu tegengesproken door Al-Nassr.

Ronaldo (37) heeft zijn debuut nog niet gemaakt voor de club. Mogelijk komt hij op 19 januari voor het eerst in actie, tegen Paris Saint-Germain.

Meer uit Voetbal

Paris Saint-Germain steviger aan de leiding door zege op Toulouse

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat weer wat steviger aan de leiding in de Franse competitie. De topclub van coach Luis Enrique won in Parijs met 3-1 van Toulouse.

8 uur geleden
ADO Den Haag loopt door zege op Jong Ajax uit op SC Cambuur

DEN HAAG/VENLO (ANP) - ADO Den Haag heeft afstand genomen van SC Cambuur op de ranglijst van de eerste divisie. De koploper uit Den Haag won in eigen huis met 4-2 van Jong Ajax. Cambuur ging met 3-0 onderuit bij VVV-Venlo.

8 uur geleden
NEC-middenvelder Chery stopt als international van Suriname

NIJMEGEN (ANP) - Tjaronn Chery stopt als international van Suriname. De middenvelder van NEC maakte dat vrijdag bekend op Instagram. Suriname verloor vorige week met Chery als aanvoerder in de play-offs van Bolivia en kwalificeerde zich niet voor het WK voetbal dit jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.

9 uur geleden
Liverpool-coach Slot mist keeper Alisson tegen City en PSG

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-coach Arne Slot kan zaterdag in de kwartfinale van de FA Cup tegen Manchester City en in de twee wedstrijden tegen Paris Saint-Germain in de Champions League geen beroep doen op doelman Alisson Becker. De Braziliaanse keeper is vorige maand geblesseerd geraakt in de door Liverpool gewonnen wedstrijd tegen Galatasaray.

14 uur geleden
AZ-aanvoerder Clasie keert na blessure terug in selectie

ALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld kan zaterdag tegen Fortuna Sittard weer beschikken over aanvoerder Jordy Clasie. De 34-jarige middenvelder zit voor het eerst weer bij de selectie, nadat hij eind september een enkelblessure opliep.

15 uur geleden
Vitesse ziet voorlopig af van aanstellen technisch manager

ARNHEM (ANP) - Vitesse ziet voorlopig af van het aanstellen van een externe technisch manager. De reden is de bestaande onzekerheid over de positie van de club, melden de Arnhemmers.

15 uur geleden
Spits Miedema mist WK-kwalificatiewedstrijden tegen Frankrijk

ZEIST (ANP) - Vivianne Miedema kan niet meedoen in de komende twee WK-kwalificatiewedstrijden van het Nederlands elftal tegen Frankrijk. De spits van Manchester City, die zaterdag nog twee keer scoorde tegen Manchester United, is geblesseerd. Bondscoach Arjan Veurink heeft Kayleigh van Dooren als vervangster opgeroepen, meldt de KNVB.

15 uur geleden