Al-Nassr ontkent dat Ronaldo zich bezig gaat houden met bid WK
RIYAD (ANP) - Al-Nassr, de nieuwe club van Cristiano Ronaldo, heeft ontkend dat de nieuwe sterspeler zich - volgens zijn contract - gaat bezighouden met het binnenhalen van het WK van 2030. De Portugese aanvaller zou flink verdienen als Saudi-Arabië met zijn steun over zeven jaar het mondiale sportevenement mag organiseren, zo beweerden enkele media de afgelopen dagen.
"We willen graag verduidelijken dat, in tegenstelling tot nieuwsberichten, het contract van Cristiano Ronaldo met Al-Nassr geen verbintenissen bevat met betrekking tot een WK-bid. Zijn belangrijkste focus ligt op Al-Nassr en om met zijn teamgenoten samen te werken om de club te helpen aan successen", schreef de club in een korte verklaring op sociale media.
Het komende WK, in 2026, wordt in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gehouden. Het daaropvolgende wereldkampioenschap is nog niet toegewezen. Saudi-Arabië is geïnteresseerd en zou Ronaldo willen gebruiken bij het WK-bid en hem daarvoor goed belonen. Dat wordt nu tegengesproken door Al-Nassr.
Ronaldo (37) heeft zijn debuut nog niet gemaakt voor de club. Mogelijk komt hij op 19 januari voor het eerst in actie, tegen Paris Saint-Germain.
Meer uit Voetbal
NEW YORK (ANP/RTR) - De procureurs-generaal van New York en New Jersey hebben wereldvoetbalbond FIFA gedagvaard in het kader van een onderzoek naar de verkoop van WK-tickets. Dat gebeurt slechts twee weken voor de start van het wereldkampioenschap voetbal.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De nieuwe algemeen directeur Robert Eenhoorn heeft al 'heel veel gesprekken' gevoerd met Dévy Rigaux, die als technisch directeur bij de club uit Rotterdam aan de slag gaat. "De club was met ons allebei in gesprek", vertelt hij op Feyenoord One, het mediakanaal van de nummer 2 van de Eredivisie. "De tijd dringt, dus dat is ook logisch."
2 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman van het Nederlands elftal mag tot een dag voor de eerste WK-groepswedstrijd tegen Japan een vervanger oproepen als iemand ernstig geblesseerd of ziek is. Dat is tot 13 juni 22.00 uur Nederlandse tijd.
3 uur geledenROME (ANP) - De Nederlanders Kenneth Taylor en Tijjani Noslin krijgen een nieuwe trainer bij Lazio. De club uit Rome heeft na een seizoen alweer afscheid genomen van Maurizio Sarri.
3 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Lucas Jetten gaat met SC Cambuur de Eredivisie in. De 18-jarige linksback verlaat Ajax en heeft zijn handtekening onder een contract voor drie seizoenen gezet.
4 uur geledenZEIST (ANP) - Ronald Koeman heeft niet overwogen om Wout Weghorst buiten zijn selectie te laten. De spits heeft een teleurstellend seizoen bij Ajax achter de rug, maar de bondscoach ziet in hem nog altijd een meerwaarde als Oranje op het WK een achterstand moet wegwerken.
4 uur geledenZEIST (ANP) - Ronald Koeman weet niet of hij op het WK direct met Memphis Depay in de basis moet beginnen. De spits maakte zondag na twee maanden afwezigheid zijn rentree bij Corinthians en de bondscoach wil niet te veel risico met hem nemen.
4 uur geleden