Al Hilal verslaat Flamengo in halve finale WK voor clubs
TANGER (ANP) - Al Hilal heeft op het wereldkampioenschap voor clubs gewonnen van Flamengo. De Saudische voetballers versloegen de Brazilianen in het Marokkaanse Tanger met 3-2.
Vrij verrassend kwam Al Hilal al na enkele minuten op voorsprong. Salem Al-Dawsari benutte een strafschop. Na 20 minuten was het alweer gelijk. Pedro scoorde voor de Brazilianen.
Ver in de extra tijd van de eerste helft kreeg Al Hilal opnieuw een penalty. Ook nu schoot Salem Al-Dawsari raak. De Argentijn Luciano Vietto vergrootte de voorsprong vervolgens na 70 minuten. In extra tijd schoot Pedro er nog een in voor de Zuid-Amerikanen.
Rode kaart
Flamengo speelde de hele tweede helft met een man minder, na de rode kaart vlak voor rust voor Gerson.
De andere halve finale gaat woensdag tussen Real Madrid, de winnaar van de Champions League, en het Egyptische Al-Ahly. De finale is zaterdag in Rabat.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Benjamin Sesko heeft Manchester United aan een uitzege op Everton geholpen. De invaller maakte in de 71e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd: 0-1.
4 uur geledenNYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.
11 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.
1 dag geleden