Al Hilal verslaat Flamengo in halve finale WK voor clubs
TANGER (ANP) - Al Hilal heeft op het wereldkampioenschap voor clubs gewonnen van Flamengo. De Saudische voetballers versloegen de Brazilianen in het Marokkaanse Tanger met 3-2.
Vrij verrassend kwam Al Hilal al na enkele minuten op voorsprong. Salem Al-Dawsari benutte een strafschop. Na 20 minuten was het alweer gelijk. Pedro scoorde voor de Brazilianen.
Ver in de extra tijd van de eerste helft kreeg Al Hilal opnieuw een penalty. Ook nu schoot Salem Al-Dawsari raak. De Argentijn Luciano Vietto vergrootte de voorsprong vervolgens na 70 minuten. In extra tijd schoot Pedro er nog een in voor de Zuid-Amerikanen.
Rode kaart
Flamengo speelde de hele tweede helft met een man minder, na de rode kaart vlak voor rust voor Gerson.
De andere halve finale gaat woensdag tussen Real Madrid, de winnaar van de Champions League, en het Egyptische Al-Ahly. De finale is zaterdag in Rabat.
Meer uit Voetbal
NAPELS (ANP/DPA) - Antonio Conte keert graag terug als bondscoach van Italië. Dat zei de 56-jarige trainer van Napoli op een persconferentie.
1 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Harry Maguire blijft bij Manchester United voetballen. De 33-jarige verdediger heeft zijn contract verlengd tot de zomer van 2027, met een optie voor nog een jaar.
2 uur geledenTEHERAN (ANP/RTR) - De Iraanse regering neemt pas een besluit over de deelname van het nationale team aan het WK voetbal zodra ze een reactie van de FIFA heeft ontvangen over de verplaatsing van de wedstrijden. Dat zegt Ahmad Donyamali, de Iraanse minister van Sport.
2 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Fernando Diniz is de nieuwe trainer van Corinthians. De oud-bondscoach van de Braziliaanse voetballers ondertekent een contract tot het einde van het jaar, meldt de club van Oranje-international Memphis Depay.
4 uur geledenNAPELS (ANP) - Matteo Politano heeft Napoli aan een thuiszege op AC Milan geholpen. De invaller maakte in de 79e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd (1-0).
15 uur geledenLOS ANGELES (ANP) - Een Amerikaanse vakbond die optreedt namens 2000 horecamedewerkers van het SoFi Stadium eist dat de FIFA de Amerikaanse immigratiedienst (ICE) tijdens het WK voetbal niet toelaat rond dit stadion in Inglewood bij Los Angeles. Unite Here Local 11 dreigt met een staking als de wereldvoetbalbond niet akkoord gaat met hun wensen.
16 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Trainer Dirk Kuijt wil zijn contract bij FC Dordrecht verlengen. "Eigenlijk is er al witte rook", zei de voormalige aanvaller na een gelijkspel bij SC Cambuur (1-1) voor de camera van ESPN. "Maar dit soort belangrijke zaken moet je altijd op papier zetten. Dat ligt weer bij andere mensen. Ik hoop dat dat snel gebeurt."
17 uur geleden