Al-Duhail uit Qatar bevestigt komst Mandzukic
DOHA (ANP) - Mario Mandzukic vervolgt zijn loopbaan definitief in Qatar. Al-Duhail maakte de komst van de Kroatische spits bekend. De 33-jarige Mandzukic was bij Juventus overbodig geworden.
Mandzukic wordt bij de koploper van Qatar herenigd met de Marokkaanse verdediger Medhi Benatia, die begin dit jaar al overstapte van Juventus naar Al-Duhail.
De oud-speler van Bayern München en Atlético Madrid veroverde de afgelopen vier jaar met Juventus de Italiaanse titel. In de finale van de Champions League van 2017 tegen Real Madrid maakte Mandzukic met een prachtige omhaal het enige doelpunt van Juventus (1-4).
De Kroaat bereikte vorig jaar met zijn land de finale van het WK, maar daarin was Frankrijk te sterk met 4-2. Mandzukic maakte eerst een eigen doelpunt en scoorde later in de eindstrijd ook nog voor Kroatië.
Meer uit Voetbal
GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft zichzelf tekortgedaan met een 1-1-gelijkspel op eigen veld tegen FC Twente. Net als donderdag in het verloren bekerduel bij Sparta Rotterdam verzuimde de ploeg van trainer Dick Lukkien in de eerste helft een grote voorsprong te nemen. In de tweede helft waren de nummers 5 en 8 meer aan elkaar gewaagd en scoorden ze via Kristian Hlynsson en Stije Resink allebei één keer.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft in aanloop naar een zware week in Europa en in de Eredivisie een nipte zege geboekt bij Sparta Rotterdam. Vooral dankzij uitstekend keeperswerk van Sparta-doelman Joël Drommel kwam de nummer 3 van de ranglijst niet verder dan één treffer: 0-1.
1 uur geledenALMELO (ANP) - PEC Zwolle-trainer Henry van der Vegt had de 8-2-nederlaag bij hekkensluiter Heracles Almelo niet voor mogelijk gehouden. Na een kwartier stond zijn ploeg nog 1-0 voor. "Als je me toen had gezegd dat het zo zou eindigen, had ik je voor gek verklaard. Maar nu zie ik een uitslag staan waarvan ik denk: hoe is dit in godsnaam mogelijk?", zei Van der Vegt bij ESPN.
3 uur geledenVERONA (ANP) - Internazionale heeft in het uitduel met Hellas Verona ternauwernood geprofiteerd van het puntenverlies van koploper Napoli zaterdag. Een eigen treffer in blessuretijd van de Deen Martin Frese bezorgde de club uit Milaan de 2-1-overwinning.
3 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft afgelopen seizoen een recordomzet van bijna 1 miljard euro behaald. Dat meldde directeur Jan-Christian Dreesen van de Duitse recordkampioen op de algemene ledenvergadering. De nettowinst bedroeg ruim 27 miljoen euro.
3 uur geledenALMELO (ANP) - Hekkensluiter Heracles Almelo heeft ook het tweede duel onder interim-trainer Hendrie Krüzen met ruime cijfers gewonnen. De club uit Almelo was voor eigen publiek met liefst 8-2 te sterk voor PEC Zwolle, dat vanaf de 38e minuut met een man minder speelde. Heracles won woensdag bij NAC Breda (1-4) ook de eerste wedstrijd na het ontslag van trainer Bas Sibum.
4 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool had het geluk eindelijk weer eens aan zijn zijde bij de welkome overwinning op Aston Villa (2-0). Dat zei trainer Arne Slot na de eerste zege in vijf competitieduels.
8 uur geleden