Al Ahly derde op WK clubs na strafschoppen
AL RAYYAN (ANP) - Voetbalclub Al Ahly uit Egypte is als derde geëindigd op het WK voor clubs in Qatar. De Afrikaanse kampioen versloeg in de strijd om het brons de Braziliaanse club Palmeiras na strafschoppen met 3-2.
Het duel tussen Al Ahly en Palmeiras, de winnaar van de Copa Libertadores, eindigde na ruim negentig minuten in 0-0. Daarna moesten strafschoppen de beslissing brengen. Daarin misten aan Braziliaanse kant Rony en Luiz Adriano meteen al, terwijl Al Ahly begon met een rake penalty van Badr Banoun. Na missers van Amr Al-Sulaya en Marwan Mohsen en twee benutte strafschoppen van de Egyptische club, moest Felipe Melo Palmeiras met de vijfde strafschop op gelijke hoogte brengen. De oud-speler van Juventus, Galatasaray en Internazionale miste echter.
Meer uit Voetbal
LUIK (ANP/Belga) - De voetballers van de Democratische Republiek Congo hebben een oefenwedstrijd tegen Denemarken met 0-0 gelijkgespeeld. De wedstrijd tegen de Denen, die zich niet wisten te kwalificeren voor het WK, vond plaats in het Belgische Luik. De Congolezen bereiden zich in België voor op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
10 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Frenkie de Jong is vanaf nu de tweede aanvoerder van het Nederlands elftal. Dat werd woensdag duidelijk toen bondscoach Ronald Koeman in de oefenwedstrijd tegen Algerije aanvoerder Virgil van Dijk halverwege van het veld haalde.
11 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Robin Roefs heeft woensdag zijn debuut voor het Nederlands elftal gemaakt. De 23-jarige doelman van Sunderland kwam in de thuiswedstrijd tegen Algerije na rust als vervanger van Bart Verbruggen in het veld.
20 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Memphis Depay is woensdag tegen Algerije aan zijn 109e wedstrijd voor het Nederlands elftal begonnen. De 32-jarige aanvaller van Corinthians verving halverwege Crysencio Summerville en kwam daarmee qua aantal interlands op gelijke hoogte met Rafael van der Vaart. Depay debuteerde in oktober 2013 in het door Oranje met 2-0 gewonnen uitduel met Turkije.
21 minuten geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft per direct afscheid genomen van trainer Melvin Boel. De 39-jarige trainer had net zijn eerste seizoen afgemaakt en had nog een contract voor twee seizoenen in Deventer. "Na een intensieve en open evaluatie van het afgelopen seizoen kwamen beide partijen gezamenlijk tot de conclusie dat het beter is om uit elkaar te gaan", meldt de club.
1 uur geledenNAPELS (ANP) - Rasmus Højlund vervolgt zijn carrière bij Napoli. De 23-jarige aanvaller kwam het afgelopen seizoen al op huurbasis uit voor de club uit Napels, die de Deen nu definitief overneemt van Manchester United.
9 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft de Noor Travis Hernes definitief vastgelegd. De 20-jarige middenvelder werd het afgelopen seizoen al gehuurd van Newcastle United en kwam bij Groningen tot elf optredens, waarvan drie als basisspeler. Groningen heeft de koopoptie in het huurcontract gelicht en de voetballer voor vier jaar vastgelegd.
9 uur geleden