Al Ahly derde op WK clubs na strafschoppen
AL RAYYAN (ANP) - Voetbalclub Al Ahly uit Egypte is als derde geëindigd op het WK voor clubs in Qatar. De Afrikaanse kampioen versloeg in de strijd om het brons de Braziliaanse club Palmeiras na strafschoppen met 3-2.
Het duel tussen Al Ahly en Palmeiras, de winnaar van de Copa Libertadores, eindigde na ruim negentig minuten in 0-0. Daarna moesten strafschoppen de beslissing brengen. Daarin misten aan Braziliaanse kant Rony en Luiz Adriano meteen al, terwijl Al Ahly begon met een rake penalty van Badr Banoun. Na missers van Amr Al-Sulaya en Marwan Mohsen en twee benutte strafschoppen van de Egyptische club, moest Felipe Melo Palmeiras met de vijfde strafschop op gelijke hoogte brengen. De oud-speler van Juventus, Galatasaray en Internazionale miste echter.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García denkt bij Ajax op korte termijn voor verandering te kunnen zorgen. Dat zegt de 52-jarige Spanjaard in een interview op de website van de Amsterdammers. García werd zondag aangesteld als vervanger van de aan de kant gezette Fred Grim.
7 minuten geledenISTANBUL (ANP) - Liverpool begint de uitwedstrijd tegen Galatasaray in de achtste finale van de Champions League zonder Cody Gakpo. De aanvaller zit net als zijn landgenoot Jeremie Frimpong op de reservebank.
2 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Kyle Walker stelt zichzelf niet langer beschikbaar voor het Engelse voetbalelftal. Dat meldt de 35-jarige rechtervleugelverdediger op Instagram.
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft toestemming gekregen om de noordtribune van stadion Camp Nou te openen. Daarmee zijn voortaan bijna 63.000 toeschouwers welkom bij de wedstrijden, meldt de Catalaanse club.
3 uur geledenALKMAAR (ANP) - Niels van Duinen (30) is vanaf 1 juni technisch directeur van AZ. Hij volgt Max Huiberts op, die de functie na elf seizoenen neerlegt. Van Duinen komt over van Excelsior, waar hij de afgelopen vier seizoenen als technisch manager werkzaam was. Hij is de jongere broer van voetballer Mike van Duinen.
4 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid mist sterspeler Kylian Mbappé woensdag in de heenwedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. De Franse aanvaller is niet voldoende hersteld van een knieblessure. Dat zei coach Álvaro Arbeloa in aanloop naar de confrontatie in Bernabéu.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV'er Paul Wanner (20) heeft van de FIFA toestemming gekregen om voor Oostenrijk te voetballen. Dat heeft de voetbalfederatie laten weten. Wanner kwam afgelopen zomer op het EK onder 21 nog uit voor Jong Duitsland.
4 uur geleden