Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Akkoord tussen Ajax, FC Groningen en Reims over Sierhuis

Akkoord tussen Ajax, FC Groningen en Reims over Sierhuis

AMSTERDAM (ANP) - Ajax, FC Groningen en Stade de Reims hebben overeenstemming bereikt over de directe overgang van Kaj Sierhuis naar de Franse club. De 21-jarige spits speelde sinds een jaar op huurbasis in Groningen. Sierhuis had nog een contract bij Ajax tot medio 2021 en de verhuurovereenkomst met FC Groningen liep tot 1 juli 2020.

Sierhuis speelde sinds 2009 in de jeugdopleiding van Ajax. Hij kwam drie keer in actie voor de Amsterdamse hoofdmacht. De jeugdinternational speelde 41 wedstrijden in Jong Ajax.

Sierhuis was in 37 officiële wedstrijden voor FC Groningen actief. Daarin maakte hij 10 doelpunten. Saillant genoeg was zijn laatste treffer uitgerekend tegen Ajax, vorige week zondag in de gewonnen thuiswedstrijd tegen de Amsterdammers (2-1).

Als vervanger van Sierhuis huurt FC Groningen tiener Daishawn Redan (18) van Hertha BSC voor de rest van het seizoen. De Nederlandse jeugdinternational kreeg zijn jeugdopleiding bij Ajax en maakte op 16-jarige leeftijd de overstap naar Chelsea. Hij tekende afgelopen zomer een 5-jarig contract bij Hertha BSC.

Meer uit Voetbal

Voetbalsters Ajax tweede achter kampioen PSV, Feyenoord derde

HEERENVEEN/ENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de tweede plaats in de Vrouwen Eredivisie veroverd. De ploeg van coach Anouk Bruil won met 3-1 van Heerenveen en grijpt achter landskampioen PSV het tweede ticket voor de voorronde van de Champions League.

8 uur geleden
Voetbalsters Hera United degraderen na één seizoen uit Eredivisie

AMSTERDAM (ANP) - Hera United is gedegradeerd uit de Vrouwen Eredivisie. De club die dit seizoen zijn debuut maakte, verloor met 2-1 van FC Utrecht. Door de 3-0-zege van ADO Den Haag tegen PEC Zwolle eindigt Hera met 20 punten als tiende en degradeert uit de hoogste klasse, net als NAC Breda en Excelsior. ADO handhaaft zich met 22 punten als nummer negen.

8 uur geleden
Verdediger Alaba (33) na vijf jaar weg bij Real Madrid

MADRID (ANP) - David Alaba vertrekt aan het einde van het seizoen bij Real Madrid. Het aflopende contract van de 33-jarige verdediger wordt niet verlengd, zo meldt de nummer 2 van de Spaanse competitie.

11 uur geleden
Aanvaller De Jong (35) na één seizoen weg bij FC Porto

PORTO (ANP) - Luuk de Jong vertrekt na één seizoen bij FC Porto. De 35-jarige aanvaller heeft zijn afscheid op Instagram aangekondigd. Het is nog niet duidelijk of en waar De Jong zijn carrière zal vervolgen.

12 uur geleden
Vitesse kan driekwart van de aandelen overdragen aan sterkhouders

ARNHEM (ANP) - Vitesse kan 75,1 procent van de aandelen overdragen aan de zogeheten sterkhouders van de Arnhemse voetbalclub. De licentiecommissie van de KNVB heeft goedkeuring verleend aan een verzoek om wijziging van zeggenschap dat Vitesse daarvoor nodig heeft.

15 uur geleden
De Graafschap stelt Duivenvoorden aan als nieuwe hoofdtrainer

DOETINCHEM (ANP) - De Graafschap heeft Thomas Duivenvoorden als nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De 39-jarige coach is de opvolger van Marinus Dijkhuizen. Duivenvoorden was dit seizoen al assistent-trainer bij de club uit Doetinchem.

16 uur geleden
Liverpool-coach Slot roemt fitheid Oranje-aanvoerder Van Dijk

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool heeft in aanloop naar het laatste competitieduel van het seizoen de fitheid van verdediger Virgil van Dijk geroemd. De 34-jarige aanvoerder van Oranje is de enige veldspeler die dit seizoen elke minuut in de Premier League heeft gespeeld.

17 uur geleden