Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Akkoord tussen Ajax, FC Groningen en Reims over Sierhuis

Akkoord tussen Ajax, FC Groningen en Reims over Sierhuis

AMSTERDAM (ANP) - Ajax, FC Groningen en Stade de Reims hebben overeenstemming bereikt over de directe overgang van Kaj Sierhuis naar de Franse club. De 21-jarige spits speelde sinds een jaar op huurbasis in Groningen. Sierhuis had nog een contract bij Ajax tot medio 2021 en de verhuurovereenkomst met FC Groningen liep tot 1 juli 2020.

Sierhuis speelde sinds 2009 in de jeugdopleiding van Ajax. Hij kwam drie keer in actie voor de Amsterdamse hoofdmacht. De jeugdinternational speelde 41 wedstrijden in Jong Ajax.

Sierhuis was in 37 officiële wedstrijden voor FC Groningen actief. Daarin maakte hij 10 doelpunten. Saillant genoeg was zijn laatste treffer uitgerekend tegen Ajax, vorige week zondag in de gewonnen thuiswedstrijd tegen de Amsterdammers (2-1).

Als vervanger van Sierhuis huurt FC Groningen tiener Daishawn Redan (18) van Hertha BSC voor de rest van het seizoen. De Nederlandse jeugdinternational kreeg zijn jeugdopleiding bij Ajax en maakte op 16-jarige leeftijd de overstap naar Chelsea. Hij tekende afgelopen zomer een 5-jarig contract bij Hertha BSC.

Meer uit Voetbal

Oranjevrouwen dankzij vier treffers Miedema ruim langs Zuid-Korea

WAALWIJK (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben in hun laatste wedstrijd van het jaar met ruime cijfers gewonnen van een zwak Zuid-Korea. Het oefenduel in Waalwijk eindigde in 5-0. Oranjes topscorer aller tijden Vivianne Miedema blonk uit met vier treffers voor rust.

1 uur geleden
Manchester City nadert Arsenal door zwaarbevochten zege op Fulham

LONDEN (ANP) - Manchester City is koploper Arsenal in de Premier League genaderd tot op 2 punten. De ploeg van trainer Pep Guardiola versloeg Fulham in Londen in een spectaculaire wedstrijd met 5-4 mede door een treffer van Tijjani Reijnders.

1 uur geleden
Voetbalsters Spanje winnen opnieuw Nations League

MADRID (ANP) - De voetbalsters van Spanje hebben voor de tweede keer de Nations League gewonnen. De regerend wereldkampioen versloeg Duitsland in Madrid met 3-0. De eerste wedstrijd tussen beide landen in Kaiserslautern was in 0-0 geëindigd.

3 uur geleden
Voetbalster Groenen mist duel Oranje met Zuid-Korea

WAALWIJK (ANP) - Na Wieke Kaptein mist ook Jackie Groenen het oefenduel van de Oranje-voetbalsters met Zuid-Korea. De voetbalster van Paris Saint-Germain is niet volledig fit, meldt de voetbalbond via X.

6 uur geleden
Ajax wint gestaakt duel met FC Groningen in lege ArenA

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft na vier nederlagen op rij weer eens een wedstrijd gewonnen. De ploeg van interim-trainer Fred Grim versloeg FC Groningen in een lege Johan Cruijff ArenA (2-0). Mika Godts en Aaron Bouwman hielpen hun ploeg naar de vijfde plaats van de Eredivisie.

7 uur geleden
Scheidsrechter Kamphuis stopt na bijna 22 jaar

ZEIST (ANP) - Jochem Kamphuis stopt als scheidsrechter in het betaalde voetbal. De KNVB meldt dat de 39-jarige geboren Groninger kiest voor "een nieuw hoofdstuk" buiten het voetbal. Kamphuis was bijna 22 jaar actief als scheidsrechter.

8 uur geleden
Ajax heeft eerste fans van vuurwerkactie geïdentificeerd

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de eerste supporters geïdentificeerd die zondag betrokken waren bij de vuurwerkactie waardoor het thuisduel met FC Groningen werd gestaakt. Het gaat volgens de club niet alleen om fans die vuurwerk hebben aangestoken. Er zijn ook supporters herkend die een nooddeur in het stadion hebben geforceerd. Volgens algemeen directeur Menno Geelen konden daardoor supporters zonder kaartjes voor de wedstrijd met vuurwerk de Johan Cruijff ArenA binnenkomen.

8 uur geleden