Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aké weet dat Manchester City het lastig krijgt tegen Leipzig

Aké weet dat Manchester City het lastig krijgt tegen Leipzig

LEIPZIG (ANP) - Volgens Nathan Aké is Manchester City er zeer veel aangelegen om de Champions League dit seizoen te winnen. Dat zei de Nederlandse verdediger van de Engelse kampioen een dag voor de uitwedstrijd tegen RB Leipzig, in de achtste finales van het toernooi. "Het wordt misschien wel tijd."

Wel nuanceerde hij dat. "Een club als de onze wil alle wedstrijden winnen. Dat hoort nu eenmaal bij onze status. Maar de Champions League is het grootste toernooi voor clubs en dat hebben we nog nooit gewonnen. Dus is er ons heel veel aan gelegen dat nu wel te doen. En we hebben er ook heel veel vertrouwen in."

Het kan ook, aldus de international van Oranje. "Het gaat goed met ons. Natuurlijk winnen we niet elke wedstrijd, maar daar moeten we ons overheen zetten. Ons niveau is heel stabiel. Maar dat Leipzig heel moeilijk te verslaan is weten we van eerdere duels. Een elftal met heel veel energie en met zeer goede aanvallers. We moeten goed zijn om over twee wedstrijden als winnaar uit de strijd te komen."

Vertrouwen

Zelf is hij bezig aan een goed seizoen, als centrale verdediger of als linksachter. "Het eerste jaar hier was moeilijk voor mij. Door blessures kwam ik niet goed in mijn ritme. Daarna is het beter gegaan, het vertrouwen kwam eigenlijk al het vorige seizoen. Nu krijg ik veel speeltijd. Op welke positie ik speel maakt me niet veel uit. De manager is altijd duidelijk, dus ik weet altijd wat hij van mij verwacht. Hij weet bovendien wat hij van mij kan verwachten. En dat is niet dat ik elke week een doelpunt maak."

In de Premier League staat Manchester City momenteel op de tweede plaats, achter Arsenal.

Meer uit Voetbal

Vinicius Júnior schiet Real Madrid naar zege op Benfica

LISSABON (ANP) - Real Madrid heeft het uitduel met Benfica in de tussenronde van de Champions League gewonnen (0-1). Vinicius Júnior gaf de koploper van La Liga een goede uitgangspositie voor de achtste finales. De return is volgende week woensdag in de hoofdstad van Spanje.

11 uur geleden
Salzburg neemt afscheid van trainer Letsch

WENEN (ANP) - Red Bull Salzburg heeft afscheid genomen van trainer Thomas Letsch. De leiding van de club uit Oostenrijk is ontevreden over de laatste resultaten. Onder leiding van de voormalige coach van Vitesse haalde de club slechts 1 punt uit de laatste twee competitieduels. "Na een zorgvuldige analyse ben ik tot de conclusie gekomen dat Red Bull Salzburg een nieuwe impuls nodig heeft", aldus sportief directeur Marcus Mann in een verklaring.

12 uur geleden
Sparta Rotterdam houdt NEC op gelijkspel

ROTTERDAM (ANP) - NEC heeft voor de tweede keer op rij punten in de Eredivisie verloren. De club uit Nijmegen bleef steken op een gelijkspel in de zondag gestaakte wedstrijd tegen Sparta Rotterdam (1-1), na een nederlaag afgelopen woensdag tegen FC Utrecht (1-3).

13 uur geleden
Aanvaller Lang helpt Galatasaray aan zege op Juventus

ISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft Galatasaray aan een thuiszege op Juventus in de tussenronde van de Champions League geholpen. Hij maakte twee doelpunten en was betrokken bij de openingstreffer van de kampioen van Turkije (5-2). Teun Koopmeiners scoorde tweemaal voor Juventus.

14 uur geleden
NEC mist aanvoerder Chery in uitduel met Sparta

ROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery mist het uitduel van NEC met Sparta Rotterdam. De aanvoerder staat volgens de club uit Nijmegen op het punt weer vader te worden. Dirk Proper vervangt hem.

15 uur geleden
Van de Donk terug in Oranje bij kwalificatieduels voor WK voetbal

ZEIST (ANP) - Daniëlle van de Donk en Daphne van Domselaar zijn terug in de selectie van Oranje. Dat heeft bondscoach Arjan Veurink bekendgemaakt. De selectie van 23 speelsters speelt komende maand WK-kwalificatiewedstrijden tegen Polen en Ierland.

16 uur geleden
Hoeness uit kritiek op nieuwe rol Duitse voetbaltrainer Klopp

MÜNCHEN (ANP/DPA) - De voorzitter van Bayern München, Uli Hoeness, heeft kritiek op Jürgen Klopp, de voormalige trainer van Liverpool. Klopp vliegt tegenwoordig de hele wereld over om lezingen te geven voor Red Bull. "Ik zie hem liever weer als trainer", zegt Hoeness in een interview met het Duitse blad Bild.

18 uur geleden