Aké start in Champions League op de bank bij Manchester City
LISSABON (ANP) - Nathan Aké moet op de bank beginnen bij Manchester City tegen Sporting Portugal. Om 21.00 uur begint in Lissabon het eerste duel tussen deze clubs in de achtste finales van de Champions League. Aké, international van het Nederlands elftal, had in de laatste competitiewedstrijd van City nog een basisplaats.
Met de 26-jarige Hagenaar centraal achterin won de ploeg van trainer Pep Guardiola zaterdag met 4-0 bij Norwich City. Van de vier verdedigers die toen een basisplaats hadden, staat alleen de Portugese verdediger Rúben Dias tegen zijn landgenoten van Sporting ook weer aan de aftrap. Dias draagt de aanvoerdersband bij de Engelse club.
Riyad Mahrez, Phil Foden en Raheem Sterling, die tegen Norwich een hattrick maakte, vormen de voorhoede van City. Sporting Portugal eindigde in de groepsfase als tweede in poule C achter Ajax.
Meer uit Voetbal
SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft in aanloop naar de oefenwedstrijden van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador een blessure opgelopen. De topscorer aller tijden van Oranje viel in de nacht van zondag op maandag uit tijdens het gelijkspel van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1).
1 uur geledenFLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
11 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
11 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
14 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
17 uur geleden