Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Aké start in Champions League op de bank bij Manchester City

Aké start in Champions League op de bank bij Manchester City

LISSABON (ANP) - Nathan Aké moet op de bank beginnen bij Manchester City tegen Sporting Portugal. Om 21.00 uur begint in Lissabon het eerste duel tussen deze clubs in de achtste finales van de Champions League. Aké, international van het Nederlands elftal, had in de laatste competitiewedstrijd van City nog een basisplaats.

Met de 26-jarige Hagenaar centraal achterin won de ploeg van trainer Pep Guardiola zaterdag met 4-0 bij Norwich City. Van de vier verdedigers die toen een basisplaats hadden, staat alleen de Portugese verdediger Rúben Dias tegen zijn landgenoten van Sporting ook weer aan de aftrap. Dias draagt de aanvoerdersband bij de Engelse club.

Riyad Mahrez, Phil Foden en Raheem Sterling, die tegen Norwich een hattrick maakte, vormen de voorhoede van City. Sporting Portugal eindigde in de groepsfase als tweede in poule C achter Ajax.

Meer uit Voetbal

FC Twente moet genoegen nemen met punt tegen PEC Zwolle

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de tweede helft van het seizoen in de Eredivisie begonnen met een gelijkspel tegen PEC Zwolle. De ploeg van trainer John van den Brom kwam in Enschede terug van een 1-0-achterstand: het werd 1-1. Shola Shoretire en Daan Rots maakten de doelpunten.

1 uur geleden
PSV-spits Pepi valt na maken doelpunt uit met blessure

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior een blessure opgelopen. Dat gebeurde toen de Amerikaan halverwege de eerste helft het tweede doelpunt maakte: 2-0.

1 uur geleden
Bayer Leverkusen thuis hard onderuit tegen VfB Stuttgart

LEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen heeft een ruime nederlaag geleden in zijn eerste wedstrijd na de winterstop. De ploeg van keeper Mark Flekken ging in het eigen stadion met 4-1 onderuit tegen concurrent VfB Stuttgart. Bij rust stond het al 4-0 voor de bezoekers.

1 uur geleden
Nigeria klopt Algerije en bereikt halve finale Afrika Cup

MARRAKESH (ANP) - Nigeria heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Afrika Cup. In Marrakesh versloegen de Super Eagles het Algerije van Ramiz Zerrouki en Anis Hadj Moussa met 2-0.

2 uur geleden
Flamingo vervangt geschorste aanvoerder Schouten bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Ryan Flamingo heeft zaterdag in de thuiswedstrijd van PSV tegen Excelsior een basisplaats. De centrale verdediger vervangt aanvoerder Jerdy Schouten, die in het laatste competitieduel voor de winterstop met FC Utrecht een rode kaart kreeg en geschorst is.

2 uur geleden
AZ hervat Eredivisie met nipte zege op FC Volendam

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft de Eredivisie hervat met een nipte 1-0-overwinning op FC Volendam. Het was de eerste zege voor de ploeg van trainer Maarten Martens sinds begin november.

3 uur geleden
Reijnders draagt bij aan zeer ruime bekerzege ManCity: 10-1

MANCHESTER (ANP) - Mede dankzij een doelpunt van Tijjani Reijnders heeft Manchester City een zeer ruime zege geboekt in de derde ronde van de FA Cup. De nummer 2 van de Premier League was thuis met 10-1 te sterk voor Exeter City, dat uitkomt op het derde niveau in Engeland.

3 uur geleden