Aké en De Ligt in de basis bij Manchester City - Bayern München
MANCHESTER (ANP) - De Oranje-internationals Nathan Aké en Matthijs de Ligt staan dinsdagavond vanaf 21.00 uur tegenover elkaar in de kwartfinales van de Champions League. Aké neemt het met Manchester City op tegen Bayern München, waarbij De Ligt een basisplaats heeft. De oud-Ajacied moet de Noorse topscorer Erling Haaland van scoren af zien te houden.
Daley Blind, Ryan Gravenberch en Noussair Mazraoui zitten, zoals min of meer gebruikelijk, op de bank bij Bayern München. De kampioenen van Engeland en Duitsland treffen elkaar in het Etihad-stadion van Manchester, volgende week volgt de return in München. Bij Bayern staat Serge Gnabry in de punt van de aanval. Hij heeft voorin gezelschap van Leroy Sané, Kingsley Coman en Jamal Musiala; Thomas Müller en Sadio Mané zitten op de bank.
Internazionale begint in Lissabon met Denzel Dumfries in de basis aan de uitwedstrijd tegen Benfica. Stefan de Vrij en Robin Gosens zijn reserve bij de Italiaanse club. Dat geldt bij Benfica voor oud-Ajacied David Neres.
Meer uit Voetbal
CREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).
4 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.
6 uur geledenBREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.
7 uur geledenVILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.
8 uur geledenZEIST (ANP) - Het competitiebestuur van de KNVB richt zich na de uitspraak in het kort geding tegen NAC Breda "op het verdere verloop van de competitie". Dat heeft de KNVB laten weten nadat de rechter in Utrecht het verzoek van NAC om een wedstrijd tegen Go Ahead Eagles over te mogen spelen heeft afgewezen. Volgens NAC stond er een speler op het veld die niet speelgerechtigd was.
9 uur geleden