Ajax zonder Wijndal en Klaassen in bekerduel met AZ
AMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Francesco Farioli heeft dinsdag niet de beschikking over Owen Wijndal en Davy Klaassen voor het bekerduel met AZ in Alkmaar. De twee spelers liepen zaterdag blessures op tijdens het gewonnen duel met RKC Waalwijk (2-1).
"Owen Wijndal en Davy Klaassen verlieten het veld vanwege kneuzingen aan de knie", zei Farioli in een interview op de website van Ajax. "Alle anderen zijn fit en kunnen spelen." De coach kan ook een beroep doen op Josip Sutalo, die tegen RKC afwezig was door ziekte. "Hij zit bij de wedstrijdselectie", aldus de Italiaan.
Ajax verloor op 8 december het competitieduel met AZ in Alkmaar (2-1). De nummer 2 van de ranglijst won daarna de volgende drie wedstrijden in de Eredivisie. AZ speelde zaterdag gelijk bij PSV (2-2), na vijf overwinningen in de competitie op rij. De Alkmaarders bezetten de zesde plaats.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.
54 minuten geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.
5 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.
5 uur geledenWELLINGTON (ANP) - Aanvoerder Ryan Thomas van PEC Zwolle is opgenomen in de WK-selectie van Nieuw-Zeeland. Dat meldt de voetbalbond van dat land op Instagram.
6 uur geledenCINCINNATI (ANP/DPA) - Lionel Messi lijkt op tijd in vorm voor het komende WK. De 38-jarige Argentijn maakte voor zijn club Inter Miami twee doelpunten in de met 5-3 gewonnen wedstrijd tegen FC Cincinnati en gaf ook een assist.
7 uur geledenDIRIYAH (ANP) - Alfred Schreuder is na vijf maanden ontslagen bij de Saudische voetbalclub Al-Diriyah. De 53-jarige Nederlander wordt verantwoordelijk gehouden voor de matige prestaties. Al-Diriyah speelt op het tweede niveau en lijkt niet te promoveren.
8 uur geledenVITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.
17 uur geleden