Ajax zonder Wijndal en Klaassen in bekerduel met AZ
AMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Francesco Farioli heeft dinsdag niet de beschikking over Owen Wijndal en Davy Klaassen voor het bekerduel met AZ in Alkmaar. De twee spelers liepen zaterdag blessures op tijdens het gewonnen duel met RKC Waalwijk (2-1).
"Owen Wijndal en Davy Klaassen verlieten het veld vanwege kneuzingen aan de knie", zei Farioli in een interview op de website van Ajax. "Alle anderen zijn fit en kunnen spelen." De coach kan ook een beroep doen op Josip Sutalo, die tegen RKC afwezig was door ziekte. "Hij zit bij de wedstrijdselectie", aldus de Italiaan.
Ajax verloor op 8 december het competitieduel met AZ in Alkmaar (2-1). De nummer 2 van de ranglijst won daarna de volgende drie wedstrijden in de Eredivisie. AZ speelde zaterdag gelijk bij PSV (2-2), na vijf overwinningen in de competitie op rij. De Alkmaarders bezetten de zesde plaats.
Meer uit Voetbal
AUCKLAND (ANP/RTR) - De politie in Nieuw-Zeeland is een onderzoek gestart naar een beschuldiging tegen een voetballer van Kaapverdië vanwege mogelijk seksueel grensoverschrijdend gedrag tijdens de FIFA Series. De WK-ganger speelde eind maart in het kader van het nieuwe toernooi twee oefenduels in Auckland.
3 uur geledenBARCELONA (ANP/AFP) - Frenkie de Jong vindt het winnen van de landstitel met FC Barcelona dit jaar "specialer" dan zijn eerdere kampioenschappen met de Catalaanse club. Dat zei de Oranje-international na de gewonnen wedstrijd tegen concurrent Real Madrid van zondag (2-0), waarmee Barcelona zich verzekerde van de titel.
4 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat op de drempel van het kampioenschap in de Ligue 1. De ploeg van trainer Luis Enrique won in de competitie met 1-0 van Stade Brest.
13 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de strijd om de vierde plaats in de Serie A een kostbare nederlaag geleden. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri verloor in eigen huis met 3-2 van Atalanta van Marten de Roon.
13 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona is met Frenkie de Jong voor de tweede keer op rij kampioen in La Liga geworden. De koploper in de Spaanse competitie van trainer Hansi Flick won El Clásico in eigen huis met 2-0 van Real Madrid, dat Barça in de resterende drie wedstrijden niet meer kan inhalen.
13 uur geledenPARMA (ANP) - AS Roma heeft door doelpunten in de extra tijd van Devyne Rensch en Donyell Malen met 3-2 gewonnen bij Parma. Roma blijft door de zege kans maken op kwalificatie voor de Champions League.
15 uur geledenBREDA (ANP) - Aanvoerder Boy Kemper van NAC Breda noemt de degradatie van de club een harde klap. "Je staat 2-0 voor en toch is het doek gevallen. Dat doet enorm veel pijn", zei hij bij ESPN. De wedstrijd werd in de 82e minuut bij een 2-0-voorsprong voor NAC stilgelegd, nadat voor de tweede keer vuurwerk op het veld was gegooid.
16 uur geleden