Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax zonder Bergwijn, Henderson, Akpom en Sutalo tegen Heracles

Ajax zonder Bergwijn, Henderson, Akpom en Sutalo tegen Heracles

ALMELO (ANP) - Steven Bergwijn mist zaterdag de uitwedstrijd van Ajax tegen Heracles Almelo, aanvang 21.00 uur. De aanvoerder kampt met een lichte blessure en maakt geen deel uit van de selectie van de club uit Amsterdam. Jordan Henderson ontbreekt ook bij Ajax. De voormalig aanvoerder van Liverpool kreeg afgelopen week een werkvergunning, maar trainer John van 't Schip doet nog geen beroep op hem.

Carlos Forbs vervangt Bergwijn op de linkerflank. Hij vormt de aanval met Brian Brobbey en Steven Berghuis. Ajax start met de vleugelverdedigers Tristan Gooijer en Ar'Jany Martha op het kunstgras in Almelo. Van 't Schip kan geen beroep doen op Chuba Akpom, Josip Sutalo, Gastón Ávila, Branco van den Boomen en Sivert Manssverk.

Meer uit Voetbal

Voetballer Salah-Eddine mag van FIFA voor Marokko uitkomen

ZÜRICH (ANP) - PSV'er Anass Salah-Eddine mag uitkomen voor het Marokkaanse elftal. De door Roma aan PSV verhuurde linksback, die afgelopen zomer nog met Jong Oranje op het EK speelde, heeft toestemming gekregen van wereldvoetbalbond FIFA om voor Marokko uit te komen.

3 uur geleden
UEFA overweegt andere opzet in kwalificaties WK en EK

BERLIJN (ANP/DPA) - De Europese voetbalbond UEFA overweegt de opzet voor de kwalificaties van de wereldkampioenschappen en Europese kampioenschappen voetbal te wijzigen. Volgens het Duitse Sport Bild denkt de voetbalbond na over het gebruik van het huidige model voor de Champions League met een leaguefase voorafgaand aan de knock-outfase.

3 uur geleden
Til geniet van tweede helft tegen Napoli: toen waren we écht goed

EINDHOVEN (ANP) - Guus Til maakte PSV na de ruime overwinning (6-2) op Napoli in de Champions League een compliment. "De eerste helft moesten we ons nog aanpassen. Na de tegentreffer kwamen we pas op gang. Daarna pakten we ze bij de keel en hebben we niet meer losgelaten. De tweede helft waren we écht goed", sprak de gelegenheidsspits in het Philips Stadion.

7 uur geleden
PSV-aanvoerder Schouten: we hadden er ook acht kunnen maken

EINDHOVEN (ANP) - PSV-aanvoerder Jerdy Schouten was na afloop van de met 6-2 gewonnen thuiswedstrijd tegen Napoli in de Champions League onder de indruk van zijn elftal. "Dit was een geweldige avond voor ons. In de eerste vijftien minuten hadden we het even lastig, maar daarna hebben we deze pot gedomineerd. We hadden er wel acht kunnen maken. Ik ben echt trots", zei hij.

8 uur geleden
Arsenal loopt na rust weg naar ruime zege op Atlético Madrid

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft ook zijn derde duel in de Champions League gewonnen. De ploeg van Oranje-international Jurriën Timber was thuis met 4-0 te sterk voor Atlético Madrid. De Engelsen maakten in de tweede helft vier doelpunten binnen dertien minuten.

8 uur geleden
PSV maakt indruk in Champions League en verslaat Napoli ruim

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in het hoofdtoernooi van de Champions League de eerste zege behaald. De Eindhovenaren maakten voor eigen publiek indruk tegen de Italiaanse kampioen Napoli en wonnen met liefst 6-2. De score had nog hoger kunnen uitvallen.

8 uur geleden
PSV boekt tegen Napoli eerste zege (6-2) in Champions League

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in het hoofdtoernooi van de Champions League de eerste zege behaald. De Eindhovenaren maakten voor eigen publiek indruk tegen de Italiaanse kampioen Napoli en wonnen met liefst 6-2. De score had nog hoger kunnen uitvallen.

16 uur geleden