Ajax ziet verdediger Sutalo met kuitblessure uitvallen
DEVENTER (ANP) - Josip Sutalo heeft een kuitblessure opgelopen tijdens het uitduel van Ajax met Go Ahead Eagles. De centrale verdediger uit Kroatië liet zich in de rust vervangen. Trainer John van 't Schip weet nog niet of hij volgende week in het thuisduel met RKC Waalwijk een beroep op hem kan doen.
"Maar ik heb hem wel uit voorzorg gewisseld", zei Van 't Schip. "Het was meer om erger te voorkomen. Hij voelde iets en de arts vond het ook verstandig dat hij eruit ging."
Voor Branco van den Boomen, Silvano Vos en Sivert Mannsverk komt de wedstrijd tegen RKC Waalwijk te vroeg. "Dat zijn drie jongens die als verdedigende middenvelder kunnen spelen", besefte Van 't Schip. "Mannsverk kan komende week de training hervatten. Vos heeft nog minimaal een week langer nodig en Van den Boomen kan misschien over twee of drie weken weer voorzichtig beginnen met trainen. Dart duurt nog wel even dus."
Ajax heeft afgelopen week de aan Excelsior verhuurde middenvelder Kian Fitz-Jim vroegtijdig terug naar Amsterdam gehaald. De club hoopt te kunnen stunten met de komst van de 33-jarige Jordan Henderson, clubicoon van Liverpool die nu voor Al Ettifaq in Saudi-Arabië speelt.
Meer uit Voetbal
SAN SEBASTIAN (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Real Sociedad verloren (2-1). De kampioen blijft koploper van La Liga, met een voorsprong van 1 punt op Real Madrid dat zaterdag van Levante won (2-0).
4 uur geledenALKMAAR (ANP) - Trainer Maarten Martens is na twee jaar per direct vertrokken bij AZ. De club uit Alkmaar meldt dat Leeroy Echteld het seizoen afmaakt bij het eerste elftal. Hij had Jong AZ onder zijn hoede.
4 uur geledenRABAT (ANP) - Senegal heeft voor de tweede keer de Afrika Cup gewonnen. De ploeg versloeg gastland Marokko (1-0) tijdens een tumultueuze finale in het Prince Moulay Abdellah Stadion in Rabat. Pape Gueye scoorde in de verlenging.
5 uur geledenRABAT (ANP) - De finale van de Afrika Cup tussen Senegal en Marokko is in blessuretijd stilgelegd. Senegal was bij een stand van 0-0 zo woedend over een toegekende strafschop aan Marokko dat de ploeg van het veld stapte.
5 uur geledenTURIJN (ANP) - Donyell Malen heeft zijn debuut voor AS Roma opgeluisterd met een doelpunt. De aanvaller, overgekomen van Aston Villa, maakte de openingstreffer in het gewonnen uitduel met Torino (0-2).
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Quinten Timber heeft waarschijnlijk zijn laatste wedstrijd voor Feyenoord gespeeld. "Er is veel beweging", zei hij na de nederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4) bij ESPN. "De kans is groot dat er de komende dagen iets gebeurt."
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie maakt zich niet druk over de kritiek op zijn functioneren als trainer van Feyenoord. "Ik heb deze film al twintig keer afgedraaid als speler", zei hij na de thuisnederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4). "Opgehemeld worden en weer afgebrand worden. Mij gaat aan het hart dat het slecht gaat met ons team. Dat wil ik omdraaien."
8 uur geleden