Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax ziet verdediger Rensch terugkeren voor duel met Bodø/Glimt

Ajax ziet verdediger Rensch terugkeren voor duel met Bodø/Glimt

AMSTERDAM (ANP) - Devyne Rensch kan donderdagavond voor Ajax uitkomen in de thuiswedstrijd tegen Bodø/Glimt in de tussenronde van de Conference League. De verdediger miste zondag het verloren uitduel met sc Heerenveen (3-2) door een liesblessure.

Rensch is van origine rechtsback, maar kan op meerdere posities in de defensie spelen. De kans is groot dat hij tegen de kampioen van Noorwegen als linksback start. Op die positie lieten Borna Sosa en Ar'Jany Martha het de afgelopen weken regelmatig afweten.

Branco van den Boomen keert ook terug in de selectie van Ajax. De middenvelder moest zich eind november aan een knie laten opereren. "Maar hij is er een tijdje uit geweest", zei Van 't Schip. "Hij zal niet beginnen."

Rijkhoff

Ook Julian Rijkhoff maakt deel uit van de selectie van Ajax. De 19-jarige spits keerde vorige maand terug van Borussia Dortmund en scoorde maandag tweemaal voor Jong Ajax tegen MVV Maastricht in de Keuken Kampioen Divisie.

Ajax speelt volgende week donderdag een uitduel met Bodø/Glimt. De winnaar van het tweeluik plaatst zich voor de achtste finales van de Conference League.

Meer uit Voetbal

Aanvaller Noslin helpt Lazio aan zege op Cremonese

CREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).

3 uur geleden
Atlético Madrid rekent op spits Álvarez voor uitduel met Arsenal

LONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.

3 uur geleden
Chelsea verliest ook kansloos van Nottingham Forest

LONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).

5 uur geleden
Fortuna Sittard niet akkoord met schorsing voor Gladon

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.

7 uur geleden
NAC-middenvelder Nassoh 2 wedstrijden geschorst

BREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.

8 uur geleden
Marcelino vertrekt na dit seizoen als trainer bij Villarreal

VILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral ​stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.

9 uur geleden
KNVB richt zich na zaak tegen NAC op verloop competitie

ZEIST (ANP) - Het competitiebestuur van de KNVB richt zich na de uitspraak in het kort geding tegen NAC Breda "op het verdere verloop van de competitie". Dat heeft de KNVB laten weten nadat de rechter in Utrecht het verzoek van NAC om een wedstrijd tegen Go Ahead Eagles over te mogen spelen heeft afgewezen. Volgens NAC stond er een speler op het veld die niet speelgerechtigd was.

10 uur geleden