Ajax ziet verdediger Rensch terugkeren voor duel met Bodø/Glimt
AMSTERDAM (ANP) - Devyne Rensch kan donderdagavond voor Ajax uitkomen in de thuiswedstrijd tegen Bodø/Glimt in de tussenronde van de Conference League. De verdediger miste zondag het verloren uitduel met sc Heerenveen (3-2) door een liesblessure.
Rensch is van origine rechtsback, maar kan op meerdere posities in de defensie spelen. De kans is groot dat hij tegen de kampioen van Noorwegen als linksback start. Op die positie lieten Borna Sosa en Ar'Jany Martha het de afgelopen weken regelmatig afweten.
Branco van den Boomen keert ook terug in de selectie van Ajax. De middenvelder moest zich eind november aan een knie laten opereren. "Maar hij is er een tijdje uit geweest", zei Van 't Schip. "Hij zal niet beginnen."
Rijkhoff
Ook Julian Rijkhoff maakt deel uit van de selectie van Ajax. De 19-jarige spits keerde vorige maand terug van Borussia Dortmund en scoorde maandag tweemaal voor Jong Ajax tegen MVV Maastricht in de Keuken Kampioen Divisie.
Ajax speelt volgende week donderdag een uitduel met Bodø/Glimt. De winnaar van het tweeluik plaatst zich voor de achtste finales van de Conference League.
Meer uit Voetbal
MAINZ (ANP) - Duitsland heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een ruime overwinning behaald in een oefenwedstrijd. Het elftal van bondscoach Julian Nagelsmann versloeg Finland in Mainz met 4-0. Finland wist zich niet voor het WK te kwalificeren.
40 minuten geledenZÜRICH (ANP) - De videoscheidsrechter (VAR) kan tijdens het WK voetbal ook ingrijpen als de scheidsrechter een verkeerde beslissing heeft genomen over een hoekschop en bij het uitdelen van een gele of rode kaart aan de verkeerde speler. Dat heeft scheidsrechtersbaas Pierluigi Collina van de FIFA tijdens een bijeenkomst met internationale media waaronder het ANP bekendgemaakt.
43 minuten geledenZEIST (ANP) - Jurriën Timber sluit donderdag aan bij de WK-selectie van het Nederlands elftal. De verdediger van Arsenal vliegt mee naar New York voor een trainingskamp en een oefenduel met Oezbekistan. Dat meldt een woordvoerder van Oranje.
1 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Aanvaller Ousmane Dembélé heeft de supporters van Paris Saint-Germain komend seizoen opnieuw de eindzege in de Champions League beloofd. De Franse aanvaller deed dat aan de voet van de Eiffeltoren, waar hij samen met de andere spelers de zege van zaterdag op Arsenal in de finale van het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams vierde.
3 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Ibrahima Konaté vertrekt na vijf jaar bij Liverpool. Dat meldt de 27-jarige Franse verdediger op sociale media.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Vivianne Miedema en Kerstin Casparij hebben met Manchester City de FA Cup gewonnen. In de finale in stadion Wembley in Londen werd Brighton & Hove Albion met 4-0 verslagen.
4 uur geledenNYON (ANP/AFP) - De Europese voetbalbond UEFA heeft Khvicha Kvaratskhelia uitgeroepen tot beste speler in de Champions League dit seizoen. De Georgische buitenspeler won zaterdag in Boedapest met Paris Saint-Germain in de finale na strafschoppen van Arsenal.
5 uur geleden