Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax ziet verdediger Rensch terugkeren voor duel met Bodø/Glimt

Ajax ziet verdediger Rensch terugkeren voor duel met Bodø/Glimt

AMSTERDAM (ANP) - Devyne Rensch kan donderdagavond voor Ajax uitkomen in de thuiswedstrijd tegen Bodø/Glimt in de tussenronde van de Conference League. De verdediger miste zondag het verloren uitduel met sc Heerenveen (3-2) door een liesblessure.

Rensch is van origine rechtsback, maar kan op meerdere posities in de defensie spelen. De kans is groot dat hij tegen de kampioen van Noorwegen als linksback start. Op die positie lieten Borna Sosa en Ar'Jany Martha het de afgelopen weken regelmatig afweten.

Branco van den Boomen keert ook terug in de selectie van Ajax. De middenvelder moest zich eind november aan een knie laten opereren. "Maar hij is er een tijdje uit geweest", zei Van 't Schip. "Hij zal niet beginnen."

Rijkhoff

Ook Julian Rijkhoff maakt deel uit van de selectie van Ajax. De 19-jarige spits keerde vorige maand terug van Borussia Dortmund en scoorde maandag tweemaal voor Jong Ajax tegen MVV Maastricht in de Keuken Kampioen Divisie.

Ajax speelt volgende week donderdag een uitduel met Bodø/Glimt. De winnaar van het tweeluik plaatst zich voor de achtste finales van de Conference League.

Meer uit Voetbal

Sc Heerenveen klopt Volendam en is zeker van Europese play-offs

VOLENDAM (ANP) - Sc Heerenveen heeft zondag de uitwedstrijd tegen FC Volendam met 2-0 gewonnen. Door de zege is de Friese ploeg zeker van deelname aan de play-offs om Europees voetbal.

28 minuten geleden
Van Persie houdt tegen Fortuna vast aan dezelfde elf basisspelers

SITTARD (ANP) - Feyenoord begint de uitwedstrijd tegen Fortuna Sittard in de Eredivisie zondag met dezelfde elf basisspelers als vorige week zaterdag. De Rotterdammers wonnen toen in De Kuip met 3-1 van FC Groningen.

1 uur geleden
Voormalig Ajax-coach Farioli pakt in Portugal titel met FC Porto

PORTO (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli heeft zich in Portugal met FC Porto verzekerd van de landstitel. Een thuiszege van 1-0 op Alverca volstond. Het is voor FC Porto de 31e landstitel uit de clubgeschiedenis.

15 uur geleden
NEC verspeelt in strijd om Europees voetbal punten tegen Telstar

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft bovenin de Eredivisie niet kunnen profiteren van het puntenverlies van Ajax tegen PSV (2-2). De Nijmegenaren speelden voor eigen publiek tegen degradatiekandidaat Telstar ook gelijk, met 1-1.

16 uur geleden
Koploper FC Barcelona in slotfase langs Osasuna

PAMPLONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Osasuna met miniem verschil gewonnen: 1-2. Alle doelpunten vielen in de slotfase.

16 uur geleden
Ajax en PSV spelen gelijk in Johan Cruijff ArenA

AMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en PSV in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA (2-2).

17 uur geleden
Wedstrijd tussen NEC en Telstar tijdelijk stilgelegd om onweer

NIJMEGEN (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en Telstar in de Eredivisie is zaterdag tijdelijk stilgelegd. Scheidsrechter Jeroen Manschot besloot daartoe omdat het in Nijmegen begon te onweren.

17 uur geleden