Ajax ziet verdediger Rensch terugkeren voor duel met Bodø/Glimt
AMSTERDAM (ANP) - Devyne Rensch kan donderdagavond voor Ajax uitkomen in de thuiswedstrijd tegen Bodø/Glimt in de tussenronde van de Conference League. De verdediger miste zondag het verloren uitduel met sc Heerenveen (3-2) door een liesblessure.
Rensch is van origine rechtsback, maar kan op meerdere posities in de defensie spelen. De kans is groot dat hij tegen de kampioen van Noorwegen als linksback start. Op die positie lieten Borna Sosa en Ar'Jany Martha het de afgelopen weken regelmatig afweten.
Branco van den Boomen keert ook terug in de selectie van Ajax. De middenvelder moest zich eind november aan een knie laten opereren. "Maar hij is er een tijdje uit geweest", zei Van 't Schip. "Hij zal niet beginnen."
Rijkhoff
Ook Julian Rijkhoff maakt deel uit van de selectie van Ajax. De 19-jarige spits keerde vorige maand terug van Borussia Dortmund en scoorde maandag tweemaal voor Jong Ajax tegen MVV Maastricht in de Keuken Kampioen Divisie.
Ajax speelt volgende week donderdag een uitduel met Bodø/Glimt. De winnaar van het tweeluik plaatst zich voor de achtste finales van de Conference League.
Meer uit Voetbal
DEVENTER (ANP) - De aftrap van de Eredivisiewedstrijd tussen Go Ahead Eagles en PEC Zwolle is voor onbepaalde tijd uitgesteld. Supporters van PEC Zwolle staan in het uitvak met bedekte gezichten en dat is tegen de afspraken die zijn gemaakt tussen beide clubs. De zogeheten IJsselderby zou om 12.15 uur beginnen.
9 minuten geledenSOUTHAMPTON (ANP) - Coach Mikel Arteta was diep teleurgesteld na de blamage van Arsenal bij Southampton. De koploper van de Premier League werd in de kwartfinales van de FA Cup uitgeschakeld door Southampton, dat uitkomt op het tweede niveau.
2 uur geledenMIAMI (ANP/RTR) - Lionel Messi heeft meteen gescoord in het gloednieuwe stadion van Inter Miami. Hij zorgde bij de openingswedstrijd in het Nu Stadium met een kopbal voor de 1-1 tegen Austin FC.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Óscar García vindt dat Ajax terecht van FC Twente heeft verloren. "Vooral in de tweede helft leden we veel te veel balverlies", zei hij na een nederlaag van 1-2. "We konden ze ook fysiek niet meer bijbenen."
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - John van den Brom was een trotse trainer na de uitzege van FC Twente op Ajax (1-2). "We waren fris en scherp", zei hij in de catacomben van de Johan Cruijff ArenA. "We hebben ook verdiend gewonnen. Daar mogen we nu van genieten."
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis was hard voor Ajax na een nederlaag tegen FC Twente (1-2) in de Johan Cruijff ArenA. "We verdienen het ook gewoon niet", zei hij in de perskamer van de club uit Amsterdam. "Het was een pijnlijke avond, ook voor de fans. Zo wil je niet naar huis."
12 uur geledenMADRID (ANP) - Koploper FC Barcelona heeft de voorsprong op Real Madrid vergroot tot 7 punten dankzij een zege bij Atlético Madrid. De Catalanen speelden de gehele tweede helft met een man meer na een rode kaart voor Nicolás González, maar de winnende treffer van Robert Lewandowski viel pas in de 87e minuut: 1-2.
13 uur geleden