Ajax ziet verdediger Rensch terugkeren voor duel met Bodø/Glimt
AMSTERDAM (ANP) - Devyne Rensch kan donderdagavond voor Ajax uitkomen in de thuiswedstrijd tegen Bodø/Glimt in de tussenronde van de Conference League. De verdediger miste zondag het verloren uitduel met sc Heerenveen (3-2) door een liesblessure.
Rensch is van origine rechtsback, maar kan op meerdere posities in de defensie spelen. De kans is groot dat hij tegen de kampioen van Noorwegen als linksback start. Op die positie lieten Borna Sosa en Ar'Jany Martha het de afgelopen weken regelmatig afweten.
Branco van den Boomen keert ook terug in de selectie van Ajax. De middenvelder moest zich eind november aan een knie laten opereren. "Maar hij is er een tijdje uit geweest", zei Van 't Schip. "Hij zal niet beginnen."
Rijkhoff
Ook Julian Rijkhoff maakt deel uit van de selectie van Ajax. De 19-jarige spits keerde vorige maand terug van Borussia Dortmund en scoorde maandag tweemaal voor Jong Ajax tegen MVV Maastricht in de Keuken Kampioen Divisie.
Ajax speelt volgende week donderdag een uitduel met Bodø/Glimt. De winnaar van het tweeluik plaatst zich voor de achtste finales van de Conference League.
Meer uit Voetbal
NICE (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de koppositie in Frankrijk weer in handen. De meest recente winnaar van de Champions League won het uitduel met OGC Nice met 4-0 dankzij treffers van Nuno Mendes, Désiré Doué, Dro Fernández en Warren Zaïre-Emery. Nummer 2 RC Lens, dat een wedstrijd meer speelde, kijkt daardoor weer tegen een achterstand aan van 1 punt.
8 uur geledenZWOLLE (ANP) - De degradatiezorgen van NAC Breda zijn verder gegroeid na de nederlaag in het uitduel met PEC Zwolle: 2-1. In de tweede helft herstelde de ploeg van trainer Carl Hoefkens zich wat van het zwakke spel voor rust, maar verder dan de aansluitingstreffer kwamen de Brabanders niet.
8 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan houdt druk op koploper Internazionale dankzij een thuiszege op Torino. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri maakte het verschil met twee doelpunten in drie minuten vroeg in de tweede helft: 3-2.
11 uur geledenSITTARD (ANP) - FC Twente heeft het uitduel met Fortuna Sittard gewonnen na een matige eerste helft: 1-2. Na rust maakte de ploeg van trainer John van den Brom een 1-0-achterstand ongedaan en voorkwam zo een tweede nederlaag op rij. Daardoor blijft FC Twente volop meestrijden om de derde plek in de Eredivisie.
12 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft in de Bundesliga overtuigend gewonnen van Union Berlin. In de Allianz Arena won de koploper van coach Vincent Kompany met 4-0. Bayern heeft een voorsprong van 9 punten op Borussia Dortmund, dat later zaterdag met 3-2 won van Hamburger SV.
12 uur geledenBRIGHTON (ANP) - Liverpool heeft met 2-1 van Brighton & Hove Albion verloren. Danny Welbeck was twee keer trefzeker, voormalig AZ-speler Milos Kerkez maakte het enige doelpunt van de ploeg van trainer Arne Slot. Liverpool blijft vijfde, Brighton stijgt naar plek acht.
15 uur geledenSYDNEY (ANP) - De Japanse voetbalsters zijn Aziatisch kampioen geworden. In Stadium Australia in Sydney was Japan met 1-0 te sterk voor gastland Australië. Het enige doelpunt van de wedstrijd werd gemaakt door Maika Hamano, die door haar club Chelsea wordt verhuurd aan Tottenham.
18 uur geleden