Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax ziet hoofd van de jeugdopleiding vertrekken

Ajax ziet hoofd van de jeugdopleiding vertrekken

AMSTERDAM (ANP) - Ajax moet niet alleen een nieuwe hoofdtrainer aanstellen, maar ook een hoofd van de jeugdopleiding. Saïd Ouaali heeft de clubleiding laten weten zijn aflopende contract niet te willen verlengen. De geboren Marokkaan is sinds 2016 het hoofd van de jeugdopleiding in Amsterdam.

Ouaali (53) werkte daarvoor ook al jaren op De Toekomst. Hij werd eind 2015, na het vertrek van Wim Jonk, op interim-basis hoofd jeugdopleiding. Een half jaar later kreeg hij een vaste aanstelling. Ouaali is volgens Ajax het langstzittende hoofd van de Amsterdamse jeugdopleiding.

"Ruim elf jaar heb ik mij samen met collega's met veel plezier ingezet voor onze jeugdopleiding, in mijn optiek nog steeds de levensader van de club", aldus Ouaali. "In die jaren hebben we veel jeugdspelers kunnen begeleiden in hun individuele weg naar Ajax 1, iets waar ik zeer trots op ben. Ik ben tot de conclusie gekomen dat het tijd is om het stokje over te dragen."

Directiefunctie

Algemeen directeur Edwin van der Sar roemt het werk van de Marokkaan. "Jammer dat hij heeft besloten weg te gaan, we hadden graag met hem verder gewild", aldus Van der Sar.

Ajax stelde begin deze week de Duitser Sven Mislintat aan als nieuwe directeur voetbalzaken. Deze directiefunctie was veertien maanden vacant na het vertrek van Marc Overmars. Een van de eerste taken van Mislintat wordt het aanstellen van een hoofdtrainer voor de hoofdmacht. John Heitinga maakt het seizoen op interim-basis af na het ontslag van Alfred Schreuder.

Technisch manager Gerry Hamstra stapte onlangs op bij Ajax. Hoofdscout Henk Veldmate keert na dit seizoen terug naar FC Groningen.

Meer uit Voetbal

Koploper Internazionale verspeelt punten in titelstrijd Serie A

TURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.

6 minuten geleden
Voetbalsters PSV steviger aan kop na zege in Heerenveen

HEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.

1 uur geleden
Voetbalsters Arsenal verslaan Olympique Lyon in Champions League

LONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben de eerste wedstrijd in de halve finale van de Champions League gewonnen van Olympique Lyon. In Londen versloeg de titelhouder van coach Renée Slegers de Franse ploeg met 2-1. De returnwedstrijd is zaterdag 2 mei in Frankrijk.

1 uur geleden
Vitesse stelt 'oude bekende' De Wit aan als algemeen directeur

ARNHEM (ANP) - Vitesse heeft Joost de Wit aangesteld als tijdelijk algemeen directeur. Hij neemt de werkzaamheden over van Ben Mansvelder, die door ziekte afwezig is. De club uit Arnhem zegt in een persbericht voor een ervaren bestuurder te hebben gekozen met uitgebreide kennis van de club en het betaald voetbal. De 62-jarige De Wit was van 2013 tot en met 2019 ook al algemeen directeur van Vitesse.

2 uur geleden
Chelsea bereikt finale FA Cup en houdt kans op een prijs levend

LONDEN (ANP) - Chelsea heeft ten koste van Leeds United de finale van de FA Cup bereikt. De ploeg van interim-trainer Calum McFarlane was op Wembley met 1-0 te sterk en houdt de kans op een prijs dit seizoen levend. De Argentijnse middenvelder Enzo Fernández maakte het enige doelpunt van de wedstrijd.

2 uur geleden
Fans Heracles gooien vuurwerk op veld, duel met Volendam gestaakt

ALMELO (ANP) - De wedstrijd tussen Heracles Almelo en FC Volendam is zondag in de slotfase tijdelijk gestaakt. Dat gebeurde nadat supporters van Heracles stukken vuurwerk op het veld gooiden. Heracles staat met 2-0 achter en degradeert bij een nederlaag naar de eerste divisie.

3 uur geleden
Heracles Almelo degradeert na drie jaar uit Eredivisie

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo is na drie jaar uit de Eredivisie gedegradeerd. Het elftal van trainer Ernest Faber verloor voor eigen publiek met 2-0 van FC Volendam en kan daardoor niet meer op de zestiende plaats eindigen. De wedstrijd lag in de slotfase tijdelijk stil omdat supporters van Heracles vuurwerk op het veld gooiden.

3 uur geleden