Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax ziet beoogde aanwinst Moro sleutelbeen breken

Ajax ziet beoogde aanwinst Moro sleutelbeen breken

BARCELONA (ANP) - Raúl Moro heeft vrijdagavond tijdens de uitwedstrijd van Real Valladolid tegen Espanyol een sleutelbeen gebroken. De linksbuiten is volgens zijn club na een operatie aan zijn rechterschouder twee tot drie maanden niet inzetbaar. De Spaanse aanvaller stond in de belangstelling van Ajax.

De huidige nummer 2 van de Eredivisie wilde Moro deze maand graag toevoegen aan de selectie, maar had nog geen akkoord bereikt met Real Valladolid. Moro moest bij Ajax gaan concurreren met Mika Godts en is ook als rechtsbuiten inzetbaar. Real Valladolid besloot Moro toch op te stellen tegen Espanyol. De club strijdt tegen degradatie en staat op de negentiende plaats in La Liga.

Het is nog onduidelijk wat de blessure voor de plannen van Ajax betekent. Trainer Francesco Farioli wil graag een nieuwe buitenspeler die snel inzetbaar is voor Ajax. De Italiaan dreigt ook afscheid te moeten nemen van Devyne Rensch, de rechtsback met een aflopend contract die in de belangstelling van AS Roma staat.

Ajax heeft Georgios Vagiannidis in beeld als mogelijke opvolger. De Griekse rechtsback speelde eerder dit seizoen met Panathinaikos tegen Ajax.

Meer uit Voetbal

Aanvaller Malen helpt AS Roma met twee doelpunten aan zege

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.

3 uur geleden
Drie verdachten aangehouden voor geweld na FC Utrecht-Feyenoord

UTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.

8 uur geleden
Real Madrid blijft in spoor van Barcelona met zege bij Valencia

VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.

1 dag geleden
Juventus redt in blessuretijd punt in thuisduel met Lazio

TURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.

1 dag geleden
PSG veel te sterk voor Marseille van De Lange en Timber: 5-0

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.

1 dag geleden
Koploper Internazionale boekt ruime zege bij Sassuolo

REGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.

1 dag geleden
Manchester City wint bij Liverpool na hectische slotfase

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.

1 dag geleden