
Ajax ziet beoogde aanwinst Moro sleutelbeen breken
BARCELONA (ANP) - Raúl Moro heeft vrijdagavond tijdens de uitwedstrijd van Real Valladolid tegen Espanyol een sleutelbeen gebroken. De linksbuiten is volgens zijn club na een operatie aan zijn rechterschouder twee tot drie maanden niet inzetbaar. De Spaanse aanvaller stond in de belangstelling van Ajax.
De huidige nummer 2 van de Eredivisie wilde Moro deze maand graag toevoegen aan de selectie, maar had nog geen akkoord bereikt met Real Valladolid. Moro moest bij Ajax gaan concurreren met Mika Godts en is ook als rechtsbuiten inzetbaar. Real Valladolid besloot Moro toch op te stellen tegen Espanyol. De club strijdt tegen degradatie en staat op de negentiende plaats in La Liga.
Het is nog onduidelijk wat de blessure voor de plannen van Ajax betekent. Trainer Francesco Farioli wil graag een nieuwe buitenspeler die snel inzetbaar is voor Ajax. De Italiaan dreigt ook afscheid te moeten nemen van Devyne Rensch, de rechtsback met een aflopend contract die in de belangstelling van AS Roma staat.
Ajax heeft Georgios Vagiannidis in beeld als mogelijke opvolger. De Griekse rechtsback speelde eerder dit seizoen met Panathinaikos tegen Ajax.
Meer uit Voetbal
SEATTLE (ANP) - Internazionale heeft een moeizame zege geboekt op Urawa Red Diamonds op het WK voor clubs. Valentín Carboni maakte in blessuretijd het winnende doelpunt in Seattle( 2-1).
21 uur geledenMIAMI (ANP) - Kylian Mbappé mist ook de tweede wedstrijd van Real Madrid op het WK voor clubs. Trainer Xabi Alonso heeft zijn sterspeler niet opgenomen in zijn selectie voor het duel met de Mexicaanse club Pachuca.
23 uur geledenZILINA (ANP) - Michael Reiziger was een gelukkige bondscoach na de zege op Portugal (1-0) in de kwartfinale van het EK in Slowakije. "Het was een fantastische avond", zei hij bij Ziggo Sport. "We hebben gevochten als leeuwen."
23 uur geledenZILINA (ANP) - Ernest Poku was de gevierde man bij Jong Oranje in de kwartfinale van het EK tegen Portugal. De invaller kwam in de 79e minuut in het veld en schoot vijf minuten later de winnende treffer binnen in Zilina (1-0).
1 dag geledenZILINA (ANP) - Jong Oranje is op karakter doorgedrongen tot de halve eindstrijd van het EK in Slowakije. De ploeg van bondscoach Michael Reiziger speelde ruim zeventig minuten met tien man tegen Portugal na een rode kaart voor Ruben van Bommel. Een treffer van de ingevallen Ernest Poku in de slotfase volstond voor een zege (1-0).
1 dag geledenZILINA (ANP) - Jong Oranje staat in de halve eindstrijd van het EK in Slowakije. De ploeg versloeg de leeftijdsgenoten van Portugal in de kwartfinale door een treffer van de ingevallen Ernest Poku (1-0). De talenten van bondscoach Michael Reiziger speelden ruim zeventig minuten met een man minder.
1 dag geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Andries Jonker van de Nederlandse voetbalsters neemt Shanice van de Sanden, Merel van Dongen, Jill Baijings en Regina van Eijk niet mee naar het EK in Zwitserland. Veerle Buurman, Chasity Grant, Daniëlle de Jong en Ilse van der Zanden staan voor hun eerste grote toernooi met Oranje.
1 dag geleden