Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax ziet beoogde aanwinst Moro sleutelbeen breken

Ajax ziet beoogde aanwinst Moro sleutelbeen breken

BARCELONA (ANP) - Raúl Moro heeft vrijdagavond tijdens de uitwedstrijd van Real Valladolid tegen Espanyol een sleutelbeen gebroken. De linksbuiten is volgens zijn club na een operatie aan zijn rechterschouder twee tot drie maanden niet inzetbaar. De Spaanse aanvaller stond in de belangstelling van Ajax.

De huidige nummer 2 van de Eredivisie wilde Moro deze maand graag toevoegen aan de selectie, maar had nog geen akkoord bereikt met Real Valladolid. Moro moest bij Ajax gaan concurreren met Mika Godts en is ook als rechtsbuiten inzetbaar. Real Valladolid besloot Moro toch op te stellen tegen Espanyol. De club strijdt tegen degradatie en staat op de negentiende plaats in La Liga.

Het is nog onduidelijk wat de blessure voor de plannen van Ajax betekent. Trainer Francesco Farioli wil graag een nieuwe buitenspeler die snel inzetbaar is voor Ajax. De Italiaan dreigt ook afscheid te moeten nemen van Devyne Rensch, de rechtsback met een aflopend contract die in de belangstelling van AS Roma staat.

Ajax heeft Georgios Vagiannidis in beeld als mogelijke opvolger. De Griekse rechtsback speelde eerder dit seizoen met Panathinaikos tegen Ajax.

Meer uit Voetbal

Aandeelhouders Ajax akkoord met vijf nieuwe commissarissen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een nieuwe raad van commissarissen. Voorzitter Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim werden maandagochtend in de Johan Cruijff ArenA aangesteld tijdens een buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders.

2 uur geleden
Technisch directeur Cruijff wil met Ajax direct meedoen om titel

AMSTERDAM (ANP) - Jordi Cruijff wil komend seizoen met Ajax direct meestrijden om de landstitel. Dat zei de nieuwe technisch directeur maandag in de Johan Cruijff ArenA bij zijn officiële benoeming in een buitengewone algemene vergadering voor aandeelhouders.

4 uur geleden
Aandeelhouders Ajax akkoord met vijf nieuwe commissarissen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een nieuwe raad van commissarissen. Voorzitter Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim werden maandagochtend in de Johan Cruijff ArenA aangesteld tijdens een buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders.

4 uur geleden
Spelersvakbond uit zorgen over veiligheid Iraanse voetbalsters

SYDNEY (ANP/RTR) - De wereldwijde spelersvakbond FIFPRO heeft zorgen geuit over de veiligheid van de Iraanse voetbalsters na hun uitschakeling in de Asia Cup. Op het Aziatisch voetbalkampioenschap verloor Iran zondag de derde en laatste groepswedstrijd, waardoor het toernooi in Australië voor hen voorbij is.

6 uur geleden
AC Milan verkleint gat met Inter dankzij winst in stadsderby

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft de Italiaanse competitie weer iets spannender gemaakt door koploper Internazionale te verslaan in de stadsderby. Pervis Estupiñán uit Ecuador maakte tien minuten voor rust het winnende doelpunt: 1-0. Zo verkleinden de 'Rossoneri' de achterstand op de rivaal tot 7 punten.

17 uur geleden
Bekerfinalist NEC na ruime zege op FC Volendam naar derde plaats

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de derde plaats weer in handen na een overtuigende thuiszege op FC Volendam: 3-0. De ploeg van trainer Dick Schreuder gaf de overwinning op PSV in de halve finales van de KNVB-beker een goed vervolg dankzij treffers van Noé Lebreton, Basar Önal en Sami Ouaissa. Het betekende de eerste zege voor de Nijmegenaren in vijf Eredivisieduels.

18 uur geleden
PSV kan 'de komende periode' geen beroep doen op verdediger Dest

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan "de komende periode" geen beroep doen op verdediger Sergiño Dest. Dat bevestigde de koploper van de Eredivisie in een medische update. De Amerikaanse international Dest viel zaterdag uit tijdens de gewonnen wedstrijd tegen AZ (2-1) met een bovenbeenblessure.

20 uur geleden