Ajax ziet beoogde aanwinst Moro sleutelbeen breken
BARCELONA (ANP) - Raúl Moro heeft vrijdagavond tijdens de uitwedstrijd van Real Valladolid tegen Espanyol een sleutelbeen gebroken. De linksbuiten is volgens zijn club na een operatie aan zijn rechterschouder twee tot drie maanden niet inzetbaar. De Spaanse aanvaller stond in de belangstelling van Ajax.
De huidige nummer 2 van de Eredivisie wilde Moro deze maand graag toevoegen aan de selectie, maar had nog geen akkoord bereikt met Real Valladolid. Moro moest bij Ajax gaan concurreren met Mika Godts en is ook als rechtsbuiten inzetbaar. Real Valladolid besloot Moro toch op te stellen tegen Espanyol. De club strijdt tegen degradatie en staat op de negentiende plaats in La Liga.
Het is nog onduidelijk wat de blessure voor de plannen van Ajax betekent. Trainer Francesco Farioli wil graag een nieuwe buitenspeler die snel inzetbaar is voor Ajax. De Italiaan dreigt ook afscheid te moeten nemen van Devyne Rensch, de rechtsback met een aflopend contract die in de belangstelling van AS Roma staat.
Ajax heeft Georgios Vagiannidis in beeld als mogelijke opvolger. De Griekse rechtsback speelde eerder dit seizoen met Panathinaikos tegen Ajax.
Meer uit Voetbal
GRONINGEN (ANP) - Stije Resink heeft zondag een kruisbandblessure opgelopen in het uitduel met FC Volendam. De 22-jarige aanvoerder van FC Groningen staat voor een lange revalidatie.
1 uur geledenGOLD COAST (ANP/AP) - De Iraanse voetbalsters zijn ondanks de oorlog in hun thuisland in actie gekomen op de Asia Cup in Australië. Iran verloor de eerste groepswedstrijd met 3-0 van Zuid-Korea, verliezend finalist van de vorige editie.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Maurice Steijn gaat na dit seizoen weg als coach van Sparta Rotterdam. Dat staat op de website van de Eredivisieclub. De club en de coach zijn het niet eens geworden over een contractverlenging.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan in de halve finale van de KNVB-beker niet beschikken over Anass Salah-Eddine, Guus Til, Ruben van Bommel, Nick Olij en Alassane Pléa. Verdediger Armando Obispo is nog een twijfelgeval. Dat heeft coach Peter Bosz op een persconferentie bekendgemaakt in aanloop naar het duel op dinsdagavond in Nijmegen.
4 uur geledenCARDIFF (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino wil strengere regels voor voetballers die hun mond bedekken als ze praten. "Als een speler zijn mond bedekt en iets zegt, en dat heeft een racistisch gevolg, dan moet hij van het veld worden gestuurd", zei Infantino zondag tegen Sky News bij een vergadering van de IFAB, het orgaan dat de regels in het voetbal opstelt.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.
19 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.
21 uur geleden