Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax ziet Baas terugkeren maar mist Gaaei, Klaassen en Berghuis

Ajax ziet Baas terugkeren maar mist Gaaei, Klaassen en Berghuis

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Francesco Farioli verwacht dat Youri Baas donderdagavond voor Ajax in actie kan komen in het thuisduel met Besiktas in de Europa League. De verdediger miste zaterdag het uitduel met Go Ahead Eagles (1-1) door een blessure. "Maar ik heb het idee dat hij hersteld is", zei de coach uit Italië. "Het is voor 90 procent zeker dat hij er weer bij is."

Voor Anton Gaaei komt het duel met Besiktas te vroeg. De Deen heeft een enkelblessure opgelopen. Steven Berghuis is voorlopig ook niet beschikbaar. Davy Klaassen mist het duel met de Turkse ploeg van trainer Giovanni van Bronckhorst omdat hij niet door Ajax is ingeschreven voor de Europa League. De middenvelder keerde terug bij Ajax op een moment dat de deadline voor de inschrijving al verstreken was.

Farioli benadrukte tijdens een persconferentie dat Ajax tegen Besiktas veel beter moet spelen dan zaterdag tegen Go Ahead Eagles. "Dat was onze slechtste prestatie van dit seizoen", zei de coach die onder de indruk is van Besiktas. "Ik mag Van Bronckhorst wel feliciteren. Hij doet het uitstekend. Ze zijn goed aan de competitie begonnen en hebben Galatasaray met 5-0 verslagen in de wedstrijd om de Super Cup. Besiktas heeft veel goede en ervaren spelers, met Ciro Immobile, Rafa Silva, Gabriel Paulista en zeker ook Gedson Fernandes. We staan voor een grote uitdaging."

Meer uit Voetbal

Van Bronckhorst: Steijn was er niet klaar voor om in te vallen

ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn was er zaterdag in de thuiswedstrijd van Feyenoord tegen Fortuna Sittard niet klaar voor om in te vallen toen de Limburgers in de 86e minuut de 1-1 maakten. Dat vertelde trainer Giovanni van Bronckhorst maandag tijdens een persconferentie in aanloop naar de ontmoeting van dinsdag met Internazionale in de Champions League.

8 uur geleden
FC Utrecht heeft eerste betrokkenen van ongeregeldheden in beeld

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft op basis van camerabeelden de eerste betrokkenen in beeld van de ongeregeldheden na afloop van de bekerwedstrijd tegen Kozakken Boys. Dat meldt de Eredivisieclub op de eigen website.

8 uur geleden
Juventus met zege op Napoli naar uitduel met AZ

TURIJN (ANP) - Juventus reist met een lekker gevoel richting Alkmaar voor de uitwedstrijd van donderdag tegen AZ in de Europa League. De club uit Turijn won de thuiswedstrijd tegen Napoli met 2-0.

1 dag geleden
Arsenal herovert koppositie met uitzege op Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Arsenal staat weer aan kop van de Premier League. De titelverdediger won de uitwedstrijd tegen Liverpool (0-1). Kai Havertz maakte het enige doelpunt.

1 dag geleden
FC Groningen verliest in de Euroborg van Sparta: 2-3

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft zondag thuis van Sparta verloren. Het elftal van trainer Dick Lukkien ging in de Euroborg tegen de Rotterdammers ten onder 2-3. FC Groningen staat tiende met 15 punten uit elf duels. Sparta steeg door de zege naar de elfde plaats met 12 punten.

1 dag geleden
Real Madrid boekt eenvoudige uitzege op Racing Santander

SANTANDER (ANP) - Real Madrid is met een eenvoudige uitzege op Racing Santander (0-3) in het spoor van FC Barcelona en Atlético Madrid gebleven. De eindstand stond al na 36 minuten op het scorebord.

1 dag geleden
Lazio na zege op Cagliari alleen aan kop in Serie A

ROME (ANP) - Lazio gaat alleen aan kop in de Serie A. De club uit Rome boekte een zwaarbevochten zege op Cagliari (2-1) en profiteerde van de nederlaag die Internazionale zaterdag in de stadsderby tegen AC Milan leed (3-1).

1 dag geleden