Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax ziet af van komst van aanvaller Bergwijn

Ajax ziet af van komst van aanvaller Bergwijn

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is er niet in geslaagd Steven Bergwijn aan te trekken. De koploper van de Eredivisie zag in de 24-jarige aanvaller een ideale opvolger voor David Neres, die naar Sjachtar Donetsk is vertrokken. Directeur voetbalzaken Marc Overmars heeft echter geen overeenstemming met Tottenham Hotspur kunnen bereiken, zo bevestigen ingewijden.

Ajax onderhandelde de afgelopen weken met de club uit Londen over een transfer van Bergwijn, die dit seizoen geen basisplaats had als alle aanvallers van de Spurs fit waren. Maar tussen vraag en aanbod bleef een te groot verschil bestaan. Tottenham nam Bergwijn twee jaar geleden voor 30 miljoen euro over van PSV en wilde eigenlijk geen verlies maken op de international van het Nederlands elftal.

Ajax haalde afgelopen maand wel Brian Brobbey terug. De landskampioen huurt de spits van RB Leipzig, de club die hij afgelopen zomer voor Ajax verliet. Brobbey is voorlopig niet inzetbaar vanwege een knieblessure. Ajax maakte zondag bekend dat het Mohamed Ihattaren voor een jaar van Juventus huurt. De club uit Amsterdam heeft ook een optie tot koop op de 19-jarige oud-speler van PSV bedongen. Ihattaren sluit voorlopig aan bij Jong Ajax en moet eerst fit worden.

Tagliafico

Bergwijn stond hoog op het verlanglijstje van trainer Erik ten Hag, die de afgelopen weken niet uitsloot dat hij Neres intern moest gaan vervangen. De succesvolle coach kan de rest van het seizoen zeer waarschijnlijk wel beschikken over Nicolás Tagliafico. De linksback stond in de belangstelling van FC Barcelona, dat hem voorlopig alleen wilde huren. Ajax wilde de Argentijn alleen verkopen en verwacht niet meer dat Tagliafico de komende uren nog vertrekt.

De transfermarkt sluit maandag om 23.59 uur.

Meer uit Voetbal

Real Madrid verliest koppositie in La Liga aan Barcelona

GIRONA (ANP) - Real Madrid heeft de koppositie in La Liga in de veertiende speelronde verspeeld aan FC Barcelona. De ploeg van trainer Xabi Alonso kwam bij Girona niet verder dan een 1-1-gelijkspel.

5 uur geleden
Neres helpt Napoli aan zege op AS Roma

ROME (ANP) - David Neres heeft Napoli aan een uitzege op AS Roma geholpen. De oud-aanvaller van Ajax maakte het enige doelpunt in Stadio Olimpico. De Braziliaan scoorde in de 36e minuut.

5 uur geleden
Menzo stapt op als bondscoach van Suriname

PARAMARIBO (ANP) - Stanley Menzo heeft zijn functie als bondscoach van Suriname neergelegd. Die beslissing komt op een opvallend moment. Suriname kan zich in maart via intercontinentale play-offs voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico plaatsen.

5 uur geleden
Duel Ajax - FC Groningen wordt dinsdag zonder fans uitgespeeld

AMSTERDAM (ANP) - Het gestaakte duel tussen Ajax en FC Groningen wordt dinsdag vanaf 14.30 uur zonder publiek in de Johan Cruijff ArenA uitgespeeld. Dat meldt de club uit Amsterdam.

5 uur geleden
KNVB: vooral triest voor de echte supporters

ZEIST (ANP) - De KNVB baalt dat het duel tussen Ajax en FC Groningen definitief is gestaakt nadat fans van de thuisploeg tot tweemaal toe veel vuurwerk voor een overleden supporter hadden afgestoken. "De veiligheid van spelers en alle anderen die op en rond het veld hun werk moeten doen, kan niet worden gegarandeerd", reageert de voetbalbond.

6 uur geleden
Ajax: excuses aan iedereen die benadeeld is

AMSTERDAM (ANP) - Financieel directeur Shashi Baboeram Panday heeft namens Ajax excuses aangeboden aan iedereen die gedupeerd is door het definitief staken van het duel met FC Groningen. "Als Ajax vinden we dit schandalig", zei hij bij ESPN.

6 uur geleden
Supportersvereniging Ajax distantieert zich van vuurwerkacties

AMSTERDAM (ANP) - Supportersvereniging Ajax heeft zich gedistantieerd van het massaal afgestoken vuurwerk bij Ajax - FC Groningen. De Eredivisiewedstrijd werd aanvankelijk na 5 minuten stilgelegd door scheidsrechter Bas Nijhuis omdat supporters massaal vuurwerk hadden afgestoken om zo een overleden supporter te herdenken. Nadat bij de hervatting van het duel zo'n 40 minuten later meteen weer vuurwerk werd afgestoken, werd de wedstrijd opnieuw stilgelegd en kort daarop definitief gestaakt.

7 uur geleden