Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax zet Young Boys op grote achterstand: 3-0

Ajax zet Young Boys op grote achterstand: 3-0

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft al in het eerste duel met Young Boys een voorschot genomen op een plaats in de kwartfinale van de Europa League. De koploper van de Eredivisie zegevierde met 3-0 in de Johan Cruijff ArenA.

Davy Klaassen, Dusan Tadic en de ingevallen Brian Brobbey braken in het laatste half uur het verzet van de kampioen van de laatste drie jaar in Zwitserland.

Klaassen opende in de 62e minuut de score, na een goede combinatie met Tadic en Edson Álvarez. Tadic tekende in de 82e minuut voor 2-0 en Brobbey maakte in blessuretijd 3-0.

Ajax had het een uur lang lastig tegen Young Boys, dat in de vorige ronde Bayer Leverkusen met twee overwinningen uitschakelde. Young Boys wist echter geen grote kans te creëren.

Ajax en Young Boys treffen elkaar komende donderdag op kunstgras in Bern voor de beslissende return.

Meer uit Voetbal

Van der Pol volgt Driebergen op als algemeen directeur Volendam

VOLENDAM (ANP) - Piet van der Pol is de nieuwe algemeen directeur van het naar de Eredivisie gepromoveerde FC Volendam. De 53-jarige Beverwijker volgt Cees Driebergen op. Driebergen maakte na vorig seizoen bekend te vertrekken.

3 uur geleden
Fortuna Sittard versterkt zich met verdediger Marko Kerkez

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft opnieuw een verdediger aan de selectie toegevoegd. De Limburgers nemen Marko Kerkez over van Partizan Belgrado. Dinsdag meldde Fortuna al de komst van Indonesisch international Justin Hubner.

3 uur geleden
FC Groningen ontbindt contract met spits Van Veen

GRONINGEN (ANP) - Kevin van Veen vertrekt bij FC Groningen. De 34-jarige spits had nog een contract voor een jaar bij het elftal van trainer Dick Lukkien, maar beide partijen hebben besloten die overeenkomst te ontbinden. Dat meldt FC Groningen.

6 uur geleden
Scheidsrechters in Duitsland leggen beslissingen in stadions uit

FRANKFURT (ANP/DPA) - Scheidsrechters in de Bundesliga en Tweede Bundesliga lichten voortaan beslissingen die ze nemen na het bekijken van videobeelden in stadions toe. Dat is besloten na een succesvolle proefperiode, meldt de Deutsche Fussball Liga (DFL).

8 uur geleden
Middenvelder Nassoh stapt over van Sparta naar NAC

BREDA (ANP) - NAC Breda neemt Mohamed Nassoh over van Sparta Rotterdam. De 22-jarige middenvelder ondertekent bij de Brabanders een contract voor vier seizoenen. Nassoh is de zesde nieuweling in de selectie van NAC voor het komende seizoen.

8 uur geleden
Jans roemt voor tweede duel met Sheriff teamgeest bij FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - Trainer Ron Jans van FC Utrecht roemde een dag voor de tweede ontmoeting met FC Sheriff in de tweede voorronde van de Europa League de teamgeest bij FC Utrecht. De club kwam vorige week in Moldavië met 1-0 achter, maar won uiteindelijk met 3-1 en is daardoor dicht bij de volgende ronde.

8 uur geleden
Xhaka terug in Premier League bij Sunderland

SUNDERLAND (ANP) - De overgang van Granit Xhaka van Bayer Leverkusen naar Sunderland is afgerond. Voor naar schatting 20 miljoen euro verruilt de Zwitsers/Albanese middenvelder de Bundesliga voor de Premier League. Het is een terugkeer, want Xhaka voetbalde tussen 2016 en 2023 bij Arsenal.

10 uur geleden