Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax zakt naar 17e plaats na nederlaag bij FC Utrecht (4-3)

Ajax zakt naar 17e plaats na nederlaag bij FC Utrecht (4-3)

AMSTERDAM (ANP) - FC Utrecht heeft de problemen van Ajax nog groter gemaakt. De club versloeg de dolende ploeg van trainer Maurice Steijn met 4-3 in De Galgenwaard. Oscar Fraulo maakte in de 88e minuut het winnende doelpunt voor de thuisploeg. Even daarvoor lag het duel ruim 10 minuten stil, nadat supporters van FC Utrecht opnieuw voorwerpen op het veld hadden gegooid.

Ajax leed de vierde competitienederlaag op rij en heeft nu al acht ontmoetingen in verschillende competities niet gewonnen. De bezoekers uit de hoofdstad keken na 48 minuten tegen een achterstand van 2-0 aan. Ryan Flamingo schoot FC Utrecht in de 44e minuut op voorsprong en Mike van der Hoorn tekende voor 2-0. Vervolgens had Ajax slechts 7 minuten nodig om weer op gelijke hoogte te komen. Kristian Hlynsson, een 19-jarig talent uit IJsland, scoorde tweemaal.

Steven Bergwijn schoot Ajax in de 65e minuut vanaf de strafschopstip op voorsprong (2-3), na een overtreding van Hugo Novoa op Brian Brobbey. Maar het antwoord van FC Utrecht liet niet lang op zich wachten. De ingevallen Jens Toornstra maakte in de 71e minuut het derde doelpunt voor de thuisploeg. Fraulo bepaalde in het slot de eindstand.

Meer uit Voetbal

Danilo schiet NEC in blessuretijd naar gelijkspel tegen Feyenoord

NIJMEGEN (ANP) - Feyenoord heeft diep in blessuretijd van het uitduel met NEC een voorsprong uit handen gegeven. Invaller Danilo maakte in de 97e minuut de gelijkmaker tegen zijn oude club (1-1).

29 minuten geleden
PEC na gelijkspel tegen Excelsior bijna zeker van lijfsbehoud

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle is zo goed als zeker van een vervolg in de Eredivisie. Het elftal van coach Henry van der Vegt speelde zondag in eigen huis met 2-2 gelijk tegen Excelsior. PEC Zwolle staat na dertig wedstrijden met 34 punten op de dertiende plaats. Excelsior is de nummer 16 van de Eredivisie met 7 punten minder dan PEC Zwolle. Er staan nog vier speelronden op het programma.

45 minuten geleden
Kampioen ADO lijdt bij FC Dordrecht zevende nederlaag dit seizoen

DORDRECHT (ANP) - ADO Den Haag heeft zondag voor de zevende keer dit seizoen een wedstrijd in de eerste divisie verloren. De kampioen ging met 1-0 onderuit bij FC Dordrecht. De van Feyenoord gehuurde Jan Plug maakte in de tweede helft het doelpunt voor de thuisclub.

2 uur geleden
Nassoh redt in blessuretijd punt voor NAC bij Fortuna

SITTARD (ANP) - NAC Breda heeft zondag onderin de Eredivisie een nederlaag bij Fortuna Sittard ternauwernood voorkomen. Invaller Mohamed Nassoh schoot in de blessuretijd van de tweede helft van grote afstand raak: 1-1. Fortuna was na een klein uur spelen op voorsprong gekomen dankzij Kristoffer Peterson.

2 uur geleden
Feyenoord begint met Valente, Moder en Hadj Moussa tegen NEC

NIJMEGEN (ANP) - Luciano Valente, Jakub Moder en Anis Hadj Moussa beginnen met Feyenoord aan de uitwedstrijd tegen NEC. Het drietal is op tijd fit voor het duel om de tweede plaats in de Eredivisie.

3 uur geleden
Duitse keeper Neuer sluit terugkeer als international voor WK uit

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Manuel Neuer keert niet terug als international. Dat heeft de onlangs 40-jarige doelman van Bayern München gezegd in aanloop naar de thuiswedstrijd tegen Real Madrid in de kwartfinale van de Champions League.

5 uur geleden
Union Berlin ontslaat trainer en stelt als eerste een vrouw aan

BERLIJN (ANP/DPA) - Union Berlin heeft trainer Steffen Baumgart ontslagen. De leiding van de Duitse voetbalclub nam dat besluit na de nederlaag van 3-1 bij hekkensluiter Heidenheim. Marie-Louise Eta is bij de nummer 11 van de Bundesliga aangesteld als tijdelijke opvolger.

7 uur geleden