Ajax wint uitduel met Qarabag in Europa League
BAKOE (ANP) - Ajax heeft de uitwedstrijd tegen Qarabag in de Europa League gewonnen (0-3). Kenneth Taylor, Wout Weghorst en de ingevallen Chuba Akpom maakten de doelpunten in Azerbeidzjan.
Qarabag stond na vijftien minuten met een man minder op het veld. Júlio Romão kreeg een rode kaart voor een overtreding op de doorgebroken Mika Godts. De thuisploeg beëindigde het duel met negen spelers. Elvin Cafarqulijev kreeg in de slotfase bij een achterstand van 0-3 zijn tweede gele kaart van de wedstrijd.
Ajax staat op 7 punten na drie duels in het hoofdtoernooi van het tweede toernooi voor clubteams van de UEFA. Het nog puntloze Maccabi Tel-Aviv is over twee weken de volgende tegenstander in Amsterdam.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.
7 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).
8 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.
10 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.
10 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.
10 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord heeft in Enschede de zevende competitienederlaag van het seizoen geleden. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 ten onder tegen FC Twente. Feyenoord blijft desondanks op de tweede plaats van de Eredivisie staan. FC Twente klom naar de vijfde plaats.
11 uur geleden