Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax wil tegen PSV aanvallender spelen dan in Brighton

Ajax wil tegen PSV aanvallender spelen dan in Brighton

AMSTERDAM (ANP) - Ajax gaat zondag tegen PSV niet zo verdedigend spelen als donderdagavond tegen Brighton & Hove Albion in de Europa League. "PSV is weer een heel andere ploeg", zei interim-trainer Hedwiges Maduro. "Brighton speelt op een unieke manier, waar de hele Premier League moeite mee heeft. Daarom leek het ons verstandig om het zo te doen."

Brighton speelde Ajax naar een kansloze nederlaag (2-0). Toch was Maduro niet helemaal ontevreden. "De onderlinge afstanden tussen de spelers waren veel kleiner", zei hij. "We speelden veel compacter en gaven daardoor weinig kansen weg. Brighton kreeg dit seizoen alleen tegen Manchester City nog minder mogelijkheden. Alleen het aanvallende gedeelte van ons was niet goed genoeg. Dat moet beter. We hadden ook maar één keer getraind."

Ajax werd nauwelijks gevaarlijk in de Engelse badplaats. "Dat kwam omdat we de bal vaak meteen weer kwijt waren", zei Maduro. "Dat moet beter. We moeten de bal ook vaker vooruit spelen. Maar dat heeft ook met vertrouwen te maken. Toch zullen we tegen PSV lef moeten tonen. Anders hoeven niet aan die wedstrijd te beginnen. We zullen compacter moeten spelen. We weten ook dat PSV een aanvallende ploeg is. Aanvallende ploegen geven weleens ruimte. Daar willen we van profiteren."

PSV - Ajax begint zondag om 14.30 uur.

Meer uit Voetbal

Trainer Terzic volgt Valverde na dit seizoen op bij Athletic Club

BILBAO (ANP/DPA) - Voormalig Borussia Dortmund-trainer Edin Terzic gaat volgend seizoen aan de slag bij het Spaanse Athletic Club uit Bilbao. De 43-jarige Duitser is de opvolger van Ernesto Valverde, die eerder bekendmaakte deze zomer te vertrekken. Athletic staat achtste in La Liga en kan zich nog plaatsen voor Europees voetbal.

2 uur geleden
City zet titel op het spel met puntenverlies tegen Everton

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.

15 uur geleden
Aanvaller Noslin helpt Lazio aan zege op Cremonese

CREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).

19 uur geleden
Atlético Madrid rekent op spits Álvarez voor uitduel met Arsenal

LONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.

19 uur geleden
Chelsea verliest ook kansloos van Nottingham Forest

LONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).

21 uur geleden
Fortuna Sittard niet akkoord met schorsing voor Gladon

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.

23 uur geleden
NAC-middenvelder Nassoh 2 wedstrijden geschorst

BREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.

1 dag geleden