Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax wil tegen PSV aanvallender spelen dan in Brighton

Ajax wil tegen PSV aanvallender spelen dan in Brighton

AMSTERDAM (ANP) - Ajax gaat zondag tegen PSV niet zo verdedigend spelen als donderdagavond tegen Brighton & Hove Albion in de Europa League. "PSV is weer een heel andere ploeg", zei interim-trainer Hedwiges Maduro. "Brighton speelt op een unieke manier, waar de hele Premier League moeite mee heeft. Daarom leek het ons verstandig om het zo te doen."

Brighton speelde Ajax naar een kansloze nederlaag (2-0). Toch was Maduro niet helemaal ontevreden. "De onderlinge afstanden tussen de spelers waren veel kleiner", zei hij. "We speelden veel compacter en gaven daardoor weinig kansen weg. Brighton kreeg dit seizoen alleen tegen Manchester City nog minder mogelijkheden. Alleen het aanvallende gedeelte van ons was niet goed genoeg. Dat moet beter. We hadden ook maar één keer getraind."

Ajax werd nauwelijks gevaarlijk in de Engelse badplaats. "Dat kwam omdat we de bal vaak meteen weer kwijt waren", zei Maduro. "Dat moet beter. We moeten de bal ook vaker vooruit spelen. Maar dat heeft ook met vertrouwen te maken. Toch zullen we tegen PSV lef moeten tonen. Anders hoeven niet aan die wedstrijd te beginnen. We zullen compacter moeten spelen. We weten ook dat PSV een aanvallende ploeg is. Aanvallende ploegen geven weleens ruimte. Daar willen we van profiteren."

PSV - Ajax begint zondag om 14.30 uur.

Meer uit Voetbal

Oranje oefent vlak voor WK tegen Algerije

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal oefent vlak voor het WK tegen Algerije. Beide landen treffen elkaar op 3 juni voor de eerste keer in De Kuip, de thuishaven van Algerijns international Anis Hadj Moussa van Feyenoord.

15 uur geleden
Duel van Ronaldo en Al Nassr afgelast na aanvallen van Iran

DUBAI (ANP) - Cristiano Ronaldo komt woensdag niet in actie met Al Nassr in de Aziatische Champions League. Het uitduel met Al Wasl in Dubai is afgelast. De Aziatische voetbalbond vindt de situatie onveilig door aanvallen van Iran op omringende landen met Amerikaanse legerbasissen.

18 uur geleden
Oud-international Janmaat raakte na loopbaan verslaafd aan drugs

AMSTERDAM (ANP) - Oud-international Daryl Janmaat is na zijn voetballoopbaan verslaafd geraakt aan drugs. De 36-jarige voormalige rechtervleugelverdediger vertelt daarover in de documentaire 'Echte mannen huilen niet', die maandagmiddag in première ging in theater Tuschinski in Amsterdam.

18 uur geleden
Aanvoerder Resink van FC Groningen meldt kruisbandblessure

GRONINGEN (ANP) - Stije Resink heeft zondag een kruisbandblessure opgelopen in het uitduel met FC Volendam. De 22-jarige aanvoerder van FC Groningen staat voor een lange revalidatie.

20 uur geleden
Iraanse voetbalsters ondanks oorlog in actie op Asia Cup

GOLD COAST (ANP/AP) - De Iraanse voetbalsters zijn ondanks de oorlog in hun thuisland in actie gekomen op de Asia Cup in Australië. Iran verloor de eerste groepswedstrijd met 3-0 van Zuid-Korea, verliezend finalist van de vorige editie.

22 uur geleden
Trainer Steijn aan einde van seizoen weg bij Sparta

ROTTERDAM (ANP) - Maurice Steijn gaat na dit seizoen weg als coach van Sparta Rotterdam. Dat staat op de website van de Eredivisieclub. De club en de coach zijn het niet eens geworden over een contractverlenging.

23 uur geleden
PSV nog zonder Salah-Eddine in bekerduel met NEC

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan in de halve finale van de KNVB-beker niet beschikken over Anass Salah-Eddine, Guus Til, Ruben van Bommel, Nick Olij en Alassane Pléa. Verdediger Armando Obispo is nog een twijfelgeval. Dat heeft coach Peter Bosz op een persconferentie bekendgemaakt in aanloop naar het duel op dinsdagavond in Nijmegen.

23 uur geleden