Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax wil Babel huren van Galatasaray

Ajax wil Babel huren van Galatasaray

DUBAI (ANP) - Ryan Babel keert mogelijk voor de tweede keer terug bij Ajax. De landskampioen onderzoekt of het de 33-jarige aanvaller voor de rest van het seizoen kan huren van Galatasaray.

Ajax kende vlak voor de winterstop aanvallende problemen na het wegvallen van Quincy Promes, David Neres en Zakaria Labyad. Zonder de drie aanvallers werd de club na een goede start uitgeschakeld in de Champions League.

Inmiddels traint Promes deze week weer mee tijdens een trainingskamp in Qatar. Neres volgt nog een aangepast programma en de rentree van Labyad laat langer op zich wachten. Toch heeft Ajax contact gezocht met Babel en zijn club Galatasaray om te onderzoeken of een tijdelijke overgang mogelijk is. Dat bevestigt Winny Haatrecht, de zaakwaarnemer van de 63-voudig international.

Terugkeer

Babel genoot zijn opleiding bij Ajax en vertrok in 2007 naar Liverpool. In 2012 keerde de Amsterdammer al eens terug bij de enige profclub van zijn geboortestad. Inmiddels is de aanvaller onder bondscoach Ronald Koeman weer opgeleefd bij het Nederlands elftal en aast hij op een prominente rol op het EK, waar aanvallers als Memphis Depay en Donyell Malen komende zomer mogelijk ontbreken.

Babel heeft wel oren naar een terugkeer naar de club waarvan hij nog steeds supporter is. Hij moet nu afwachten of Ajax en Galatasaray een akkoord bereiken over een tijdelijke overgang. Galatasaray heeft onlangs met Henry Onyekuru al een mogelijke vervanger voor Babel aangetrokken. De Turkse club beleeft tot dusver een teleurstellend seizoen en staat slechts zevende op de ranglijst.

Meer uit Voetbal

Tevreden Depay tekent bij en ziet hoe groot Corinthians is

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay is blij met zijn nieuwe contract bij Corinthians. De topscorer aller tijden van het Nederlands elftal heeft een verbintenis getekend die medio 2028 afloopt.

5 uur geleden
Middenvelder Witsel gaat voor OGC Nice voetballen

NICE (ANP) - Axel Witsel vervolgt zijn loopbaan bij OGC Nice. De 37-jarige Belg heeft een contract voor een seizoen ondertekend bij de club uit het zuiden van Frankrijk.

5 uur geleden
Musiala wordt weer onwel in oefenduel van Bayern München

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Jamal Musiala is voor de tweede keer in vier dagen onwel geworden. De international van Duitsland voelde zich kort na zijn invalbeurt in een gewonnen oefenduel van Bayern München met FC Heidenheim (4-2) niet lekker en ging op de grond zitten.

6 uur geleden
FC Barcelona bevestigt komst middenvelder Rodri

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de komst van Rodri bevestigd. De 30-jarige middenvelder heeft een contract van vier jaar ondertekend bij de kampioen van Spanje. Hij komt over van Manchester City.

8 uur geleden
Cagliari-aanvaller Trepy (20) kunstmatig in slaap gehouden

CAGLIARI (ANP) - Voetballer Yael Trepy (20) wordt kunstmatig in slaap gehouden en ligt aan de beademing. Dat meldt zijn club Cagliari dinsdag in een update over zijn gezondheid. De Italiaanse club maakte maandag bekend dat de jonge Fransman is opgenomen op de intensive care.

8 uur geleden
Juventus huurt doelman Vicario van Tottenham Hotspur

TURIJN (ANP) - Doelman Guglielmo Vicario speelt dit seizoen voor Juventus. De club uit Turijn huurt de 29-jarige Italiaan van Tottenham Hotspur.

10 uur geleden
Premier League publiceert beoordeling van beslissingen arbiters

LONDEN (ANP/RTR) - De Engelse voetbalcompetitie Premier League gaat dit seizoen voor het eerst bevindingen van het onafhankelijke Key Match Incidents (KMI) Panel, dat beslissingen van scheidsrechters en de VAR beoordeelt, publiceren. Dit moet zorgen voor meer transparantie, zo meldt de topcompetitie dinsdag.

13 uur geleden