Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax werkt met herstelde Blind toe naar PEC Zwolle

Ajax werkt met herstelde Blind toe naar PEC Zwolle

AMSTERDAM (ANP) - Ajax werkt met Daley Blind in de selectie toe naar de thuiswedstrijd van zaterdagavond tegen PEC Zwolle. De verdediger miste woensdag de laatste groepswedstrijd in de Champions League tegen Atalanta. Zonder de zieke Blind verloor Ajax met 1-0 in de Johan Cruijff ArenA, waardoor de ploeg van trainer Erik ten Hag na de winterstop niet verder gaat in de Champions League, maar in de Europa League.

De 30-jarige verdediger stond vrijdag weer op het trainingsveld in Amsterdam, net als de man die hem tegen de Italianen centraal achterin verving. De Argentijn Lisandro Martinez moest toen in de blessuretijd geblesseerd naar de kant en zijn vervanger Jurriën Timber raakte daarna bij een botsing met de keeper van Atalanta ook geblesseerd. Timber moest zelfs naar het ziekenhuis toe. Hij zou een ontstoken alvleesklier hebben opgelopen.

Ajax verloor de laatste drie wedstrijden, tegen Liverpool (Champions League, 1-0), FC Twente (1-2) en Atalanta. De ploeg van Ten Hag heeft aan kop van de Eredivisie 2 punten voorsprong op Vitesse.

Meer uit Voetbal

Club Hercules uit medeleven met nabestaanden 'held' Grotenbreg

UTRECHT (ANP) - De Utrechtse amateurvoetbalclub USV Hercules bevestigt dat oud-speler Mats Grotenbreg (28) donderdag is overleden. Hij werd door een boot aangevaren toen hij aan het zwemmen was bij de Mookerplas in het noorden van Limburg. Hercules noemt Grotenbreg een held en wenst zijn nabestaanden "alle kracht dit verlies te dragen".

56 minuten geleden
Telecombedrijf KPN verlengt sponsorovereenkomst met KNVB

ROTTERDAM (ANP) - Telecombedrijf KPN heeft de sponsorovereenkomst met de KNVB verlengd. Het nieuwe contract loopt van 1 juli tot en met 30 juni 2030. Dat maakte KPN vrijdag bekend in een persbericht.

2 uur geleden
Doelman Room denkt er op volgende WK weer bij te zijn met Curaçao

PHILADELPHIA (ANP) - Eloy Room (37) denkt over vier jaar opnieuw als doelman van Curaçao naar het WK voetbal te gaan. "Natuurlijk kunnen we het WK nog een keer halen", zei de keeper na de uitschakeling van de kleinste deelnemer ooit in Philadelphia. "Ik ben er dan gewoon weer bij. Ik ga nog veel meer jongens overhalen om mee te doen. Waarom zou je niet voor Curaçao willen spelen?"

3 uur geleden
Renard heeft geen spijt van rol als interim bij Tunesië op WK

KANSAS CITY (ANP) - Hervé Renard heeft geen spijt dat hij na de nederlaag in het eerste WK-duel met Zweden (5-1) aan de slag is gegaan als interim-bondscoach van Tunesië.

3 uur geleden
Gaari: Advocaat mag als bondscoach van Curaçao heel trots zijn

PHILADELPHIA (ANP) - Bondscoach Dick Advocaat mag heel trots zijn op wat hij met Curaçao heeft bereikt. Dat zei verdediger Juriën Gaari (32) in Philadelphia nadat Curaçao op het WK was uitgeschakeld door een 2-0-nederlaag tegen Ivoorkust. "We hebben twee jaar met Advocaat gewerkt. Zijn energie was ondanks zijn leeftijd altijd goed. We hadden een goede connectie. We zijn ook trots op hem. Het is jammer als hij stopt, maar zo is het voetbal. En wie weet gaat hij wel door. Je weet het met deze coach nooit."

3 uur geleden
FIFA-voorzitter Infantino onder de indruk van Curaçao

PHILADELPHIA (ANP) - Gianni Infantino, de voorzitter van wereldvoetbalbond FIFA, is onder de indruk van de prestaties van Curaçao op het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

4 uur geleden
WK voetbal verbetert toeschouwersrecord al voor einde groepsfase

EAST RUTHERFORD (ANP) - Het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico is nu al de bestbezochte mondiale eindronde ooit. Het record van 3,6 miljoen toeschouwers uit 1994 is voor het einde van de groepsfase verbroken, meldt de FIFA.

4 uur geleden