Ajax werkt met herstelde Blind toe naar PEC Zwolle
AMSTERDAM (ANP) - Ajax werkt met Daley Blind in de selectie toe naar de thuiswedstrijd van zaterdagavond tegen PEC Zwolle. De verdediger miste woensdag de laatste groepswedstrijd in de Champions League tegen Atalanta. Zonder de zieke Blind verloor Ajax met 1-0 in de Johan Cruijff ArenA, waardoor de ploeg van trainer Erik ten Hag na de winterstop niet verder gaat in de Champions League, maar in de Europa League.
De 30-jarige verdediger stond vrijdag weer op het trainingsveld in Amsterdam, net als de man die hem tegen de Italianen centraal achterin verving. De Argentijn Lisandro Martinez moest toen in de blessuretijd geblesseerd naar de kant en zijn vervanger Jurriën Timber raakte daarna bij een botsing met de keeper van Atalanta ook geblesseerd. Timber moest zelfs naar het ziekenhuis toe. Hij zou een ontstoken alvleesklier hebben opgelopen.
Ajax verloor de laatste drie wedstrijden, tegen Liverpool (Champions League, 1-0), FC Twente (1-2) en Atalanta. De ploeg van Ten Hag heeft aan kop van de Eredivisie 2 punten voorsprong op Vitesse.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Alireza Jahanbakhsh speelt dit seizoen voor Excelsior in de Eredivisie. De rechtsbuiten was transfervrij na zijn vertrek bij de Belgische club Dender. Hij kwam met Iran uit op het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
43 minuten geledenZWOLLE (ANP) - Sherel Floranus is akkoord met het schikkingsvoorstel van de aanklager betaald voetbal na zijn rode kaart in het verloren thuisduel van zondag met Ajax (0-2). De linksback is drie duels geschorst, waarvan één voorwaardelijk.
1 uur geledenLOMMEL (ANP) - Mattijs Manders heeft na twee jaar afscheid genomen van Lommel. Onder leiding van de Nederlandse directeur promoveerde de voetbalclub afgelopen seizoen naar het hoogste niveau in België.
1 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC-verdediger Bram Nuytinck is fit genoeg om dinsdag in Nijmegen tegen Olympiakos in actie te kunnen komen. NEC-trainer Dick Schreuder heeft een dag voor de return in de derde voorronde van de Champions League bekendgemaakt dat Nuytinck bij de selectie zit. De heenwedstrijd in Griekenland eindigde vorige week in een 0-0 gelijkspel.
4 uur geledenNYON/KUALA LUMPUR/MIAMI (ANP) - De voetbalbonden van Europa (UEFA), Azië (AFC) en Noord- en Midden-Amerika (CONCACAF) hebben maandag in een open brief hard uitgehaald naar FIFA-voorzitter Gianni Infantino.
6 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - Paris Saint-Germain heeft linksback Lucas Digne overgenomen van Aston Villa. De 33-jarige Franse international heeft in Parijs een contract voor drie jaar getekend, meldt PSG.
20 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen is het seizoen begonnen met een 1-0-zege op FC Twente. Luca Oyen maakte het enige doelpunt van de wedstrijd in Friesland.
20 uur geleden