Ajax werkt met herstelde Blind toe naar PEC Zwolle
AMSTERDAM (ANP) - Ajax werkt met Daley Blind in de selectie toe naar de thuiswedstrijd van zaterdagavond tegen PEC Zwolle. De verdediger miste woensdag de laatste groepswedstrijd in de Champions League tegen Atalanta. Zonder de zieke Blind verloor Ajax met 1-0 in de Johan Cruijff ArenA, waardoor de ploeg van trainer Erik ten Hag na de winterstop niet verder gaat in de Champions League, maar in de Europa League.
De 30-jarige verdediger stond vrijdag weer op het trainingsveld in Amsterdam, net als de man die hem tegen de Italianen centraal achterin verving. De Argentijn Lisandro Martinez moest toen in de blessuretijd geblesseerd naar de kant en zijn vervanger Jurriën Timber raakte daarna bij een botsing met de keeper van Atalanta ook geblesseerd. Timber moest zelfs naar het ziekenhuis toe. Hij zou een ontstoken alvleesklier hebben opgelopen.
Ajax verloor de laatste drie wedstrijden, tegen Liverpool (Champions League, 1-0), FC Twente (1-2) en Atalanta. De ploeg van Ten Hag heeft aan kop van de Eredivisie 2 punten voorsprong op Vitesse.
Meer uit Voetbal
MIAMI (ANP) - Inter Miami heeft ondanks een doelpunt van Lionel Messi voor de vijfde wedstrijd op rij niet weten te winnen. De formatie uit Florida ging in de Major League Soccer (MLS) voor eigen publiek met 2-1 onderuit tegen Toronto FC.
56 minuten geledenDORTMUND (ANP) - Bayern München heeft de eerste prijs van het seizoen alweer binnen. De club uit Beieren versloeg Borussia Dortmund in de strijd om de Duitse Supercup (2-1).
10 uur geledenBARCELONA (ANP) - Trainer José Mourinho is met een zwaarbevochten zege aan zijn tweede periode als hoofdtrainer van Real Madrid begonnen. Invaller Carlos Espí maakte in blessuretijd van de uitwedstrijd tegen Espanyol het winnende doelpunt voor de bezoekers (1-2).
10 uur geledenZEIST (ANP) - Pep Guardiola was de eerste keus van de KNVB voor de functie van bondscoach van het Nederlands elftal. "We wisten al vrij snel dat hij een sabbatical wilde houden en Arne Slot was de volgende op de lijst", vertelt directeur topsport Nigel de Jong van de Nederlandse voetbalbond in een gesprek met de NOS.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - FC Utrecht heeft in de uitwedstrijd tegen Sparta Rotterdam drie keer een voorsprong verspeeld. Het aantrekkelijke duel eindigde in een gelijkspel (3-3).
12 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale is overtuigend aan het nieuwe seizoen in de Serie A begonnen. De titelverdediger won voor eigen publiek van Monza (4-1).
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is met een grote nederlaag aan het nieuwe seizoen in de Premier League begonnen. De ploeg van trainer Roberto De Zerbi verloor de uitwedstrijd tegen Brentford met 3-0. Keane Lewis-Potter, Vitaly Janelt en Michael Kayode maakten de doelpunten.
13 uur geleden