Ajax wellicht toch de transfermarkt op
AMSTERDAM (ANP) - Ajax gaat in de winterstop mogelijk toch op zoek naar versterkingen. Trainer Erik ten Hag merkte de laatste weken dat zijn ploeg lastig tot scoren komt als Quincy Promes, David Neres en Zakaria Labyad ontbreken.
Ten Hag verklaarde een paar weken geleden nog dat Ajax het seizoen met de huidige selectie kan afmaken. "Maar er zijn wel wat dingen veranderd", zei hij vrijdag tijdens de persconferentie in de aanloop naar de topper van zondag tegen AZ. "We zullen het eens heel goed gaan bekijken. Dan bedoel ik ook op medisch gebied; wat kunnen we verwachten? Dan zouden we ons beleid kunnen heroverwegen. Maar dan moeten ook de juiste spelers beschikbaar zijn. We weten hoe lastig dat is."
Ajax heeft bijna geen aanvallers meer die de diepte zoeken als Promes en Neres ontbreken. Promes is binnenkort weer beschikbaar, heel misschien zondag al tegen AZ. Neres heeft zich laten opereren aan een meniscus. Het is niet duidelijk of hij na de winterstop al direct inzetbaar is. Labyad is langer uitgeschakeld.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de voorlaatste thuiswedstrijd van dit seizoen gewonnen. De landskampioen versloeg PEC Zwolle met 6-1. PSV vergrootte de voorsprong op nummer 2 Feyenoord tot 22 punten. De Rotterdammers spelen zaterdag nog tegen FC Groningen.
3 uur geledenDEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari ontbreekt donderdag in de wedstrijdselectie van PSV. De middenvelder heeft een blessure en mist daardoor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle.
5 uur geledenDEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.
8 uur geledenUTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat Feyenoord na 4,5 jaar verlaten. De algemeen directeur verlaat de Rotterdamse voetbalclub op 1 juli. Dat heeft Feyenoord bevestigd. Te Kloese was ook verantwoordelijk voor voetbaltechnische zaken. Hij gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging.
11 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Real Madrid kan de rest van het seizoen geen beroep meer doen op Éder Militão en Arda Güler. De twee spelers hebben allebei een hamstringblessure opgelopen, heeft de club bevestigd.
11 uur geleden