Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax wellicht toch de transfermarkt op

Ajax wellicht toch de transfermarkt op

AMSTERDAM (ANP) - Ajax gaat in de winterstop mogelijk toch op zoek naar versterkingen. Trainer Erik ten Hag merkte de laatste weken dat zijn ploeg lastig tot scoren komt als Quincy Promes, David Neres en Zakaria Labyad ontbreken.

Ten Hag verklaarde een paar weken geleden nog dat Ajax het seizoen met de huidige selectie kan afmaken. "Maar er zijn wel wat dingen veranderd", zei hij vrijdag tijdens de persconferentie in de aanloop naar de topper van zondag tegen AZ. "We zullen het eens heel goed gaan bekijken. Dan bedoel ik ook op medisch gebied; wat kunnen we verwachten? Dan zouden we ons beleid kunnen heroverwegen. Maar dan moeten ook de juiste spelers beschikbaar zijn. We weten hoe lastig dat is."

Ajax heeft bijna geen aanvallers meer die de diepte zoeken als Promes en Neres ontbreken. Promes is binnenkort weer beschikbaar, heel misschien zondag al tegen AZ. Neres heeft zich laten opereren aan een meniscus. Het is niet duidelijk of hij na de winterstop al direct inzetbaar is. Labyad is langer uitgeschakeld.

Meer uit Voetbal

Verenigde Staten naar knock-outfase WK na zege op Australië

SEATTLE (ANP) - De voetballers van de Verenigde Staten hebben de tweede ronde bereikt van het WK voetbal in eigen land, Canada en Mexico. De ploeg van bondscoach Mauricio Pochettino versloeg in Seattle Australië met 2-0.

2 uur geleden
Algerije dient klacht in over rol arbiter in duel met Argentinië

ATLANTA (ANP/AFP/RTR) - Algerije heeft een klacht ingediend bij de FIFA vanwege het vermeende slechte fluiten van de scheidsrechter tijdens de verloren WK-wedstrijd tegen Argentinië (0-3). Dat meldden bronnen aan persbureaus AFP en Reuters. Het Afrikaanse land baalt onder meer van een ogenschijnlijke overtreding van Lionel Messi, die zonder gevolgen bleef.

3 uur geleden
Gijselhart van De Graafschap naar La Liga-club Deportivo

DOETINCHEM (ANP) - Teun Gijselhart verruilt de Keuken Kampioen Divisie voor La Liga in Spanje. De 21-jarige middenvelder van De Graafschap tekende een contract tot de zomer van 2030 bij Deportivo de La Coruña. Dat maakte de Spaanse club bekend. Deportivo keert komend seizoen na een afwezigheid van acht jaar terug op het hoogste niveau.

3 uur geleden
Canadees Koné bedankt fans en teamgenoten na beenbreuk op WK

VANCOUVER (ANP/RTR) - De Canadees Ismaël Koné heeft de supporters en zijn teamgenoten bedankt voor hun steun, nadat hij een beenbreuk had opgelopen tijdens het eerste WK-duel met Qatar. De middenvelder werd donderdag geopereerd en de verwachting is dat hij volledig herstelt.

5 uur geleden
Gedragen shirts van Oranje-spelers voor 59.069 euro geveild

KANSAS CITY (ANP) - De veiling van gedragen shirts van de spelers van het Nederlands elftal tijdens het eerste WK-duel met Japan heeft 59.069 euro opgeleverd. Het overgrote deel van de opbrengst gaat naar het Prinses Máxima Fonds.

5 uur geleden
Quinten Timber vliegt niet met Oranje mee naar Houston

KANSAS (ANP) - Quinten Timber vliegt niet meer met het Nederlands elftal naar Houston voor de tweede groepswedstrijd tegen Zweden op het WK. De middenvelder blijft achter in het spelershotel van Oranje in Kansas City.

5 uur geleden
Spanjaard Lamine Yamal nog niet klaar voor negentig minuten op WK

CHATTANOOGA (ANP/AFP) - Lamine Yamal zal waarschijnlijk zondag ook niet de hele wedstrijd spelen, als Spanje voor de tweede keer tijdens het WK voetbal in actie komt tegen Saudi-Arabië. De sterspeler van FC Barcelona is herstellende van een dijbeenblessure.

6 uur geleden