Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax wacht op nieuws over ernst blessure Blind

Ajax wacht op nieuws over ernst blessure Blind

GIBRALTAR (ANP) - Ajax is in afwachting van nieuws over de ernst van de enkelblessure van Daley Blind. De linksbenige international viel dinsdagavond geblesseerd uit tijdens de uitwedstrijd van het Nederlands elftal tegen Gibraltar in de WK-kwalificatie.

Blind raakte geblesseerd toen hij wilde voorkomen dat aanvaller Tjay De Barr zou scoren voor Gibraltar. Hij was niet meer in staat op eigen kracht het veld te verlaten. Blind werd met een brancard naar de kleedkamer gedragen en had veel pijn.

Even werd er gevreesd voor een zware knieblessure. Maar bondscoach Frank de Boer vertelde dat het om een enkelblessure ging. "Hopelijk valt het mee. Hij is belangrijk voor ons en ook voor Ajax", zei hij.

Blind is rond 10.15 uur met het Nederlands elftal op het vliegtuig naar Amsterdam gestapt. Na aankomst zal hij zich waarschijnlijk verder laten onderzoeken. Ajax staat voor een belangrijke maand april. "We kijken uit naar 'super april', zei trainer Erik ten Hag voor de interlandperiode.

Ajax hervat zondag de competitie met een uitwedstrijd tegen sc Heerenveen. De club strijdt op 8 en 15 april tegen AS Roma om een plaats in de halve finale van de Europa League. Op 18 april staat de bekerfinale tegen Vitesse op het programma. Ajax kan in april ook de 35e landstitel veiligstellen.

Meer uit Voetbal

Fortuna Sittard-verdediger Pinto twee wedstrijden geschorst

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard-speler Ivo Pinto is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen sc Heerenveen. De Limburgse club heeft een schikkingsvoorstel van de KNVB van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, geaccepteerd.

37 minuten geleden
PSG klopt Bayern München in spectaculaire halve finale met 5-4

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain mag hopen op een nieuwe Champions League-finale. De titelhouder versloeg dinsdag voor eigen publiek de Duitse kampioen Bayern München in een kwalitatief hoogstaande en vermakelijke wedstrijd met 5-4. Volgende week woensdag is de tweede ontmoeting in München.

11 uur geleden
Timber mist eerste halve finale van Arsenal tegen Atlético

MADRID (ANP) - Arsenal-verdediger Jurriën Timber kan woensdag nog niet meedoen in de halve finale van de Champions League tegen Atlético Madrid. De Nederlander is nog niet helemaal hersteld van de enkelblessure die hij eind vorige maand opliep.

12 uur geleden
Paris Saint-Germain start met van blessure herstelde Vitinha

PARIJS (ANP/AFP) - Paris Saint-Germain begint de thuiswedstrijd tegen Bayern München in de halve finale van de Champions League met Vitinha in het basiselftal. De Portugese middenvelder is op tijd hersteld van een blessure aan zijn hiel, die hij vorige week zondag opliep in de ontmoeting met Olympique Lyon in de Franse competitie.

13 uur geleden
Brighton & Hove Albion bouwt apart stadion voor vrouwenteam

BRIGHTON (ANP) - Brighton & Hove Albion gaat een apart stadion bouwen voor het vrouwenteam. Dat meldt de Engelse voetbalclub dinsdag op de eigen site. Het stadion moet een minimale capaciteit van 10.000 zitplaatsen krijgen en komt naast het American Express Stadium te staan, dat ruim 31.000 zitplaatsen telt. De club hoopt dat het vrouwenteam, op dit moment zesde in de Women's Super League, uiterlijk in 2030 in het stadion kan spelen.

17 uur geleden
Verdediger Stones vertrekt na tien jaar bij Manchester City

MANCHESTER (ANP) - Verdediger John Stones (31) vertrekt na dit seizoen na tien jaar bij Manchester City. Dat maakt de club dinsdag op de eigen website bekend. Stones speelde in tien seizoenen 293 keer voor de club uit Manchester en won er zes keer de Engelse landstitel, een keer de Champions League en zeven titels in de twee Engelse bekertoernooien.

19 uur geleden
KNVB-directeur: onwijs vervelend om tegenover NAC te staan

UTRECHT (ANP) - Marianne van Leeuwen vindt het "onwijs vervelend" dat de KNVB tegenover NAC in de rechtszaal staat. Dat zei de directeur betaald voetbal na het kort geding voor de rechtbank in Utrecht. Daarin eist NAC Breda dat een wedstrijd tegen Go Ahead Eagles wordt overgespeeld omdat er een speler op het veld stond die niet speelgerechtigd was.

22 uur geleden