Ajax wacht op nieuws over ernst blessure Blind
GIBRALTAR (ANP) - Ajax is in afwachting van nieuws over de ernst van de enkelblessure van Daley Blind. De linksbenige international viel dinsdagavond geblesseerd uit tijdens de uitwedstrijd van het Nederlands elftal tegen Gibraltar in de WK-kwalificatie.
Blind raakte geblesseerd toen hij wilde voorkomen dat aanvaller Tjay De Barr zou scoren voor Gibraltar. Hij was niet meer in staat op eigen kracht het veld te verlaten. Blind werd met een brancard naar de kleedkamer gedragen en had veel pijn.
Even werd er gevreesd voor een zware knieblessure. Maar bondscoach Frank de Boer vertelde dat het om een enkelblessure ging. "Hopelijk valt het mee. Hij is belangrijk voor ons en ook voor Ajax", zei hij.
Blind is rond 10.15 uur met het Nederlands elftal op het vliegtuig naar Amsterdam gestapt. Na aankomst zal hij zich waarschijnlijk verder laten onderzoeken. Ajax staat voor een belangrijke maand april. "We kijken uit naar 'super april', zei trainer Erik ten Hag voor de interlandperiode.
Ajax hervat zondag de competitie met een uitwedstrijd tegen sc Heerenveen. De club strijdt op 8 en 15 april tegen AS Roma om een plaats in de halve finale van de Europa League. Op 18 april staat de bekerfinale tegen Vitesse op het programma. Ajax kan in april ook de 35e landstitel veiligstellen.
Meer uit Voetbal
BERLIJN (ANP) - Bayern München heeft in het Duitse bekertoernooi moeizaam de kwartfinales bereikt. Het elftal van trainer Vincent Kompany won in Berlijn met 3-2 van Union Berlin.
20 minuten geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een thuiszege op Brentford geboekt. De koploper was met 2-0 te sterk.
26 minuten geledenZWOLLE (ANP) - AZ heeft zich als eerste geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De Alkmaarders maakten na rust een achterstand bij PEC Zwolle ongedaan: 1-3. Aanvoerder Sven Mijnans maakte twee doelpunten voor AZ.
29 minuten geledenBILBAO (ANP) - Kylian Mbappé heeft Real Madrid in de Spaanse voetbalcompetitie aan een overwinning op Athletic Club geholpen: 0-3. De Franse aanvaller maakte twee mooie doelpunten.
1 uur geledenGLASGOW (ANP) - Wilfried Nancy is de nieuwe trainer van Celtic. De Schotse kampioen neemt de 48-jarige Fransman over van de Amerikaanse club Columbus Crew.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Het EK voetbal 'Onder 19' wordt in 2029 in Nederland gespeeld. Het is voor het eerst dat de KNVB de organisatie van dit voetbaltoernooi krijgt toegewezen door de UEFA. Het jeugd-EK wordt gespeeld in Emmen (De Oude Meerdijk), Veendam (Henk Nienhuis Stadion), Almere (Yanmar Stadion) en Volendam (Kras Stadion).
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord is het met Stadion Feijenoord en de Vereniging Aandeelhouders Stadion Feijenoord (VASF) op hoofdlijnen eens geworden over de voorwaarden waaronder de club een belang van 95 procent krijgt in De Kuip. Hierdoor komt het stadion in handen van de Rotterdamse voetbalclub.
5 uur geleden