Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax-vrouwen willen bij Chelsea nog één keer genieten van CL-duel

Ajax-vrouwen willen bij Chelsea nog één keer genieten van CL-duel

LONDEN (ANP) - De voetbalsters van Ajax willen de uitwedstrijd tegen Chelsea woensdagavond vooral gebruiken om nog één keer te genieten van spelen in de Champions League. "We willen natuurlijk voor een resultaat gaan, maar we zijn ook heel realistisch dat het bereiken van de halve finales een zware kluif wordt na de 3-0 van vorige week. Daar zijn we helemaal niet mee bezig", zei trainster Suzanne Bakker tijdens een voorbeschouwende persconferentie.

"We willen vooral een mooie wedstrijd spelen, ervaring opdoen en ervan genieten. Dat gaan we doen vanuit onze eigen speelstijl", gaf Bakker aan, die haar team dus niet extra aanvallend het veld instuurt.

De na dit seizoen vertrekkende trainster wil ook van haar speelsters zien dat ze wat hebben geleerd van vorige week, toen Ajax voor een recordaantal toeschouwers op eigen veld kansloos onderuit ging tegen de Engelse koploper. "Bij twee van de drie tegengoals gaven we heel veel ruimte weg aan Chelsea om als eerste de voorzet in te tikken. We hebben erop getraind om het de spitsen van Chelsea moeilijker te maken."

Meten met de top

Middenveldster Rosa van Gool gaf ondanks de redelijk uitzichtloze uitgangspositie aan nog wel zin te hebben in de return op Stamford Bridge. "Hier mogen spelen is heel bijzonder en het opnemen tegen zo'n club is een droom. Het is fijn om je te kunnen meten met de absolute top, dus ik heb er heel veel zin in. We willen graag nog een keer laten zien hoe goed we zijn."

Ajax bereikte verrassend als eerste Nederlandse club ooit de kwartfinales van de Champions League door in de groepsfase thuis te winnen van Paris Saint-Germain, Bayern München en AS Roma. Ajax stond nog niet eerder in de groepsfase van de Champions League, die sinds 2021 bestaat.

Meer uit Voetbal

City zet titel op het spel met puntenverlies tegen Everton

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.

3 uur geleden
Aanvaller Noslin helpt Lazio aan zege op Cremonese

CREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).

7 uur geleden
Atlético Madrid rekent op spits Álvarez voor uitduel met Arsenal

LONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.

7 uur geleden
Chelsea verliest ook kansloos van Nottingham Forest

LONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).

9 uur geleden
Fortuna Sittard niet akkoord met schorsing voor Gladon

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.

11 uur geleden
NAC-middenvelder Nassoh 2 wedstrijden geschorst

BREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.

12 uur geleden
Marcelino vertrekt na dit seizoen als trainer bij Villarreal

VILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral ​stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.

13 uur geleden