Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax voelt zich bestolen door arbitrage in Deventer

Ajax voelt zich bestolen door arbitrage in Deventer

DEVENTER (ANP) - Trainer en spelers van Ajax voelden zich bestolen na de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles (0-0). "Ik heb het aan iedereen gevraagd", zei trainer John Heitinga. "Maar niemand kan me echt uitleggen waarom dat doelpunt van Mohammed Kudus is afgekeurd. Ik snap er niets van."

Kudus kopte voor rust raak op aangeven van Steven Berghuis. De grensrechter vlagde echter voor buitenspel. Tv-zender ESPN kreeg vervolgens te horen dat videoscheidsrechter Stan Teuben het niet voor elkaar kreeg om een duidelijke buitenspellijn te trekken met de beschikbare camerastandpunten. In dat geval blijft de beslissing van de grensrechter leidend. Op de tv-beelden leek echter duidelijk te zien dat verdediger Gerrit Nauber nog achter Kudus stond toen Berghuis zijn voorzet verstuurde.

"Ik ben niet iemand die graag naar excuses zoekt", zei Heitinga. "En we hebben zeker in de tweede helft niet goed gespeeld. Maar zo'n doelpunt had ons natuurlijk wel geholpen in de situatie waarin wij zitten. Go Ahead Eagles moet dan meer ruimte gaan weggeven."

"Ik vind het echt onbegrijpelijk dat we met al onze technische middelen dus niet in staat zijn om een lijn te trekken", zo mopperde Davy Klaassen. "Dat gaat er bij mij echt niet in." Aanvoerder Dusan Tadic wilde liever niet te lang over de afgekeurde treffer van Kudus praten. "Maar het is natuurlijk wel gewoon een doelpunt. Ik kan er niets anders van maken."

Meer uit Voetbal

Voetbalclub Feyenoord wordt eigenaar van De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord krijgt De Kuip in eigen handen. De Rotterdamse voetbalclub, Stadion Feijenoord en de Vereniging Aandeelhouders Stadion Feijenoord (VASF) hebben daar overeenstemming over bereikt. Dat heeft Feyenoord op de website bekendgemaakt.

6 minuten geleden
Depay nog afwezig bij gelijkspel Corinthians in Copa Libertadores

MONTEVIDEO (ANP) - Memphis Depay wacht nog altijd op zijn rentree bij Corinthians. De geblesseerde topscorer aller tijden van Oranje ontbrak vrijdag in de selectie van zijn Braziliaanse club tijdens het 1-1-gelijkspel bij het Uruguayaanse Peñarol in de Copa Libertadores.

2 uur geleden
FC Utrecht klopt sc Heerenveen en treft Ajax in finale play-offs

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de finales van de play-offs om Europees voetbal bereikt en het pensioen van vertrekkend trainer Ron Jans nog met een wedstrijd uitgesteld. FC Utrecht won in de Galgenwaard met 3-2 van sc Heerenveen en neemt het zondag op tegen Ajax. De Amsterdammers wonnen eerder op de avond met 2-0 van FC Groningen.

12 uur geleden
Club Brugge voor twintigste keer kampioen van België

GENT/MECHELEN (ANP/Belga) - Club Brugge is voor de twintigste keer kampioen van België geworden. De ploeg van trainer Ivan Leko en de Nederlanders Dani van den Heuvel en Bjorn Meijer speelde met 2-2 gelijk bij KV Mechelen. Door het gelijkspel van Union bij AA Gent (0-0) kan de ploeg de koploper uit Brugge niet meer inhalen in de laatste speelronde.

12 uur geleden
Ronaldo met Al-Nassr kampioen van Saudi-Arabië

RIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo is met zijn club Al-Nassr kampioen geworden in de Saudi Pro League. De club uit hoofdstad Riyad won de laatste competitiewedstrijd met 4-1 van Damac en bleef daarmee Al-Hilal voor op de ranglijst.

12 uur geleden
Noorwegen met Haaland en oud-Feyenoorders naar WK voetbal

OSLO (ANP) - Noorwegen gaat met oud-Feyenoorders Fredrik Aursnes en Marcus Holmgren Pedersen naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Samen met topspelers Erling Haaland (Manchester City) en Martin Ødegaard (Arsenal) maken zij deel uit van de 26-koppige selectie van de Noorse bondscoach Stale Solbakken. Het land maakt zich op voor het eerste wereldkampioenschap voetbal sinds 1998.

13 uur geleden
Ajax houdt met zege op Groningen hoop op Europees voetbal levend

VOLENDAM (ANP) - Ajax mag na een 2-0-overwinning tegen FC Groningen nog steeds hopen op Europees voetbal. De nummer 5 van de Eredivisie staat zondag in de finale van de play-offs om de voorrondes van de Conference League. Dan kunnen de Amsterdammers tegen de winnaar van FC Utrecht - sc Heerenveen voorkomen dat de club zich voor het eerst sinds 1965 niet kwalificeert voor Europees voetbal.

14 uur geleden