Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax voelt zich bestolen door arbitrage in Deventer

Ajax voelt zich bestolen door arbitrage in Deventer

DEVENTER (ANP) - Trainer en spelers van Ajax voelden zich bestolen na de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles (0-0). "Ik heb het aan iedereen gevraagd", zei trainer John Heitinga. "Maar niemand kan me echt uitleggen waarom dat doelpunt van Mohammed Kudus is afgekeurd. Ik snap er niets van."

Kudus kopte voor rust raak op aangeven van Steven Berghuis. De grensrechter vlagde echter voor buitenspel. Tv-zender ESPN kreeg vervolgens te horen dat videoscheidsrechter Stan Teuben het niet voor elkaar kreeg om een duidelijke buitenspellijn te trekken met de beschikbare camerastandpunten. In dat geval blijft de beslissing van de grensrechter leidend. Op de tv-beelden leek echter duidelijk te zien dat verdediger Gerrit Nauber nog achter Kudus stond toen Berghuis zijn voorzet verstuurde.

"Ik ben niet iemand die graag naar excuses zoekt", zei Heitinga. "En we hebben zeker in de tweede helft niet goed gespeeld. Maar zo'n doelpunt had ons natuurlijk wel geholpen in de situatie waarin wij zitten. Go Ahead Eagles moet dan meer ruimte gaan weggeven."

"Ik vind het echt onbegrijpelijk dat we met al onze technische middelen dus niet in staat zijn om een lijn te trekken", zo mopperde Davy Klaassen. "Dat gaat er bij mij echt niet in." Aanvoerder Dusan Tadic wilde liever niet te lang over de afgekeurde treffer van Kudus praten. "Maar het is natuurlijk wel gewoon een doelpunt. Ik kan er niets anders van maken."

Meer uit Voetbal

Messi nieuwe eigenaar Catalaanse vijfdeklasser Cornellà

BARCELONA (ANP) - De Argentijnse voetbalvedette Lionel Messi is de nieuwe eigenaar van de UE Cornellà, een club uit Catalonië die uitkomt op het vijfde Spaanse niveau. De club uit een buitenstad van Barcelona verspreidde het nieuws op zijn website.

1 uur geleden
AZ zonder Goes, Mijnans, Smit en Parrott tegen Sjachtar

ALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld houdt donderdag in de thuiswedstrijd tegen Sjachtar Donetsk in de kwartfinale van de Conference League nagenoeg alle belangrijke spelers buiten zijn elftal. Verdediger Wouter Goes, middenvelders Sven Mijnans en Kees Smit en spits Troy Parrott zitten op de reservebank of blijven, in het geval van Goes, zelfs helemaal buiten de selectie.

1 uur geleden
Ajax verliest in oefenduel van FC Twente

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een 1-0-nederlaag geleden in een oefenwedstrijd tegen FC Twente. Op sportcomplex De Toekomst bleven de doelpunten lang uit. Na ruim 80 minuten maakte Bjorn Titulaer namens de bezoekers het enige doelpunt van de wedstrijd.

2 uur geleden
Middenvelder Proper klom met NEC van eerste divisie naar de top

NIJMEGEN (ANP) - NEC is van ver gekomen. Dat zei middenvelder Dirk Proper (24) donderdag in het Goffertstadion tegen het ANP in aanloop naar de bekerfinale van zondag tegen AZ. "Ik moet zeggen dat het wel echt heel hard is gegaan", zei Proper, die zes seizoenen geleden zijn debuut maakte voor NEC in de eerste divisie.

2 uur geleden
Liverpool bevestigt scheur in achillespees Ekitike, spits mist WK

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot moet het de rest van het seizoen stellen zonder Hugo Ekitike. De 23-jarige spits heeft dinsdag zijn achillespees gescheurd tijdens het Champions League-duel met Paris Saint-Germain, zo bevestigt zijn club donderdag. De Franse international mist hierdoor het WK voetbal van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

5 uur geleden
Kort geding NAC Breda over duel met Go Ahead Eagles op 28 april

UTRECHT (ANP) - Het kort geding van NAC Breda tegen de KNVB over de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles vindt plaats op 28 april. Om 09.00 uur is de zitting in de rechtbank Midden-Nederland in Utrecht, meldt de rechtbank.

7 uur geleden
Trainer en spelers Real Madrid hekelen rode kaart Camavinga

MÜNCHEN (ANP/AFP) - Real Madrid-trainer Álvaro Arbeloa vindt dat de scheidsrechter met de beslissing om Eduardo Camavinga van het veld te sturen de wedstrijd tegen Bayern München verpest heeft. Real Madrid verloor met tien man uiteindelijk met 4-3 en werd uitgeschakeld in de kwartfinales van de Champions League.

9 uur geleden