Ajax verspeelt punten tegen Excelsior: 2-2
ROTTERDAM (ANP) - Ajax heeft al in de tweede competitiewedstrijd van het seizoen puntenverlies geleden. De club uit Amsterdam bleef in de uitwedstrijd tegen Excelsior steken op een gelijkspel: 2-2.
Brian Brobbey schoot Ajax in de 25e minuut op voorsprong na een fout van verdediger Serano Seymor. De spits scoorde even later opnieuw, maar die treffer werd afgekeurd nadat de videoscheidsrechter had gezien dat Brobbey buitenspel stond.
Siebe Horemans schoot Excelsior in blessuretijd van de eerste helft op gelijke hoogte, na een prachtige actie van Arthur Zagre. Excelsior nam in de 48e minuut de leiding door een treffer van Nikolas Agrafiotis. De spits profiteerde van een grote fout van Ajax-verdediger Jakov Medić, die vorige week nog werd bejubeld in de Johan Cruijff ArenA vanwege een prachtig doelpunt tegen Heracles (4-1).
Vervolgens kwam Ajax ondanks een handvol goede mogelijkheden niet verder meer dan de gelijkmaker van de ingevallen Davy Klaassen.
Meer uit Voetbal
DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft de Zweed Victor Edvardsen een boete van 500 euro opgelegd om zijn gedrag van donderdag in het verloren Europa League-duel met VfB Stuttgart (0-4). De ingevallen Edvardsen maakte een gebaar over de neus van Stuttgart-speler Angelo Stiller, die is geboren met een hazenlip. Stiller reageerde fel, waarna beide spelers geel kregen.
1 uur geledenLONDEN (ANP/AFP) - Chelsea-aanvaller Cole Palmer is fit genoeg om zondag te spelen in de Premier League-wedstrijd tegen Arsenal. Dat zei Chelsea-manager Enzo Maresca tijdens een persconferentie.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan zondag in de thuiswedstrijd tegen FC Volendam in de Eredivisie niet beschikken over Ivan Perisic. De Kroaat viel woensdag in de door de Eindhovenaren met 4-1 gewonnen ontmoeting bij Liverpool in de Champions League uit met een blessure.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Clubs uit het amateurvoetbal zijn het met clubs uit het betaald voetbal in Nederland (bvo's) niet eens geworden over een herziening van de opleidingsvergoedingen. Dat is het geld dat amateurclubs krijgen voor de jaren dat ze een speler die doorbreekt in het betaald voetbal hebben opgeleid.
8 uur geledenSEVILLA (ANP) - FC Utrecht wacht ook na vijf speelronden nog op de eerste zege in het hoofdtoernooi van de Europa League. Het elftal van trainer Ron Jans ging met 2-1 onderuit bij Real Betis, de huidige nummer 5 uit de Spaanse voetbalcompetitie.
18 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft in de Europa League verloren van VfB Stuttgart. In Deventer eindigde de wedstrijd in een 4-0-zege voor de Duitsers.
18 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie vindt niet dat er bij Feyenoord reden is tot paniek. "Het is niet zo moeilijk om positief te blijven. Dit is een beetje de fase waarin we zitten", sprak de trainer van de Rotterdammers na de thuisnederlaag van 3-1 tegen Celtic in de Europa League tegen Ziggo Sport.
19 uur geleden