Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax verslaat Wolfsberger AC bij debuut Kudus

Ajax verslaat Wolfsberger AC bij debuut Kudus

SAALFELDEN (ANP) - Ajax heeft tijdens het trainingskamp in Oostenrijk een oefenwedstrijd tegen Wolfsberger AC met 2-0 gewonnen. Quincy Promes en Ryan Gravenberch scoorden voor de Amsterdammers, waar Mohammed Kudus in de tweede helft zijn eerste minuten maakte. De 19-jarige aanvaller uit Ghana kwam vorige maand over van FC Nordsjaelland.

Promes profiteerde al in de derde minuut van slecht uitverdedigen van de Oostenrijkse club, de nummer 3 van de afgelopen competitie. Hij kreeg de bal aangespeeld van Donny van de Beek en schoot raak in de verre hoek. Na rust rondde Gravenberch een fraaie combinatie met Lassina Traoré af.

Trainer Erik ten Hag stuurde in de tweede helft een heel ander elftal het veld in. Alleen keeper Kjell Scherpen speelde de hele wedstrijd.

Ajax oefent zaterdag nog tegen RB Salzburg en daarna zijn in de voorbereiding nog de vier Duitse clubs Holstein, Hertha BSC, Eintracht Frankfurt en Union Berlin de tegenstander. Op 13 september begint Ajax het nieuwe seizoen met een uitwedstrijd tegen Sparta.

Meer uit Voetbal

Van Bronckhorst: Steijn was er niet klaar voor om in te vallen

ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn was er zaterdag in de thuiswedstrijd van Feyenoord tegen Fortuna Sittard niet klaar voor om in te vallen toen de Limburgers in de 86e minuut de 1-1 maakten. Dat vertelde trainer Giovanni van Bronckhorst maandag tijdens een persconferentie in aanloop naar de ontmoeting van dinsdag met Internazionale in de Champions League.

6 uur geleden
FC Utrecht heeft eerste betrokkenen van ongeregeldheden in beeld

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft op basis van camerabeelden de eerste betrokkenen in beeld van de ongeregeldheden na afloop van de bekerwedstrijd tegen Kozakken Boys. Dat meldt de Eredivisieclub op de eigen website.

7 uur geleden
Juventus met zege op Napoli naar uitduel met AZ

TURIJN (ANP) - Juventus reist met een lekker gevoel richting Alkmaar voor de uitwedstrijd van donderdag tegen AZ in de Europa League. De club uit Turijn won de thuiswedstrijd tegen Napoli met 2-0.

1 dag geleden
Arsenal herovert koppositie met uitzege op Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Arsenal staat weer aan kop van de Premier League. De titelverdediger won de uitwedstrijd tegen Liverpool (0-1). Kai Havertz maakte het enige doelpunt.

1 dag geleden
FC Groningen verliest in de Euroborg van Sparta: 2-3

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft zondag thuis van Sparta verloren. Het elftal van trainer Dick Lukkien ging in de Euroborg tegen de Rotterdammers ten onder 2-3. FC Groningen staat tiende met 15 punten uit elf duels. Sparta steeg door de zege naar de elfde plaats met 12 punten.

1 dag geleden
Real Madrid boekt eenvoudige uitzege op Racing Santander

SANTANDER (ANP) - Real Madrid is met een eenvoudige uitzege op Racing Santander (0-3) in het spoor van FC Barcelona en Atlético Madrid gebleven. De eindstand stond al na 36 minuten op het scorebord.

1 dag geleden
Lazio na zege op Cagliari alleen aan kop in Serie A

ROME (ANP) - Lazio gaat alleen aan kop in de Serie A. De club uit Rome boekte een zwaarbevochten zege op Cagliari (2-1) en profiteerde van de nederlaag die Internazionale zaterdag in de stadsderby tegen AC Milan leed (3-1).

1 dag geleden