Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax verslaat SV Meppen in eerste duel onder leiding Schreuder

Ajax verslaat SV Meppen in eerste duel onder leiding Schreuder

OLDENZAAL (ANP) - Ajax heeft het eerste duel onder leiding van de nieuwe hoofdcoach Alfred Schreuder gewonnen. In Oldenzaal wonnen de Amsterdammers in een oefenwedstrijd met 3-0 van SV Meppen, dat uitkomt op het derde niveau in Duitsland. Voor Ajax scoorden de aanvallers Christian Rasmussen en Sontje Hansen (2) al in de eerste helft.

Ajax begon deels met jonge onervaren spelers, maar ook onder anderen doelman Maarten Stekelenburg, verdedigers Sean Klaiber en Lisandro Magallán en Mohamed Ihattaren stonden aan de aftrap. De internationals waren er niet bij, zij sluiten later in de voorbereiding aan.

Aan het begin van de tweede helft stuurde Schreuder veel nieuwe, nog minder ervaren spelers het veld in. Ihattaren, die bij Ajax de kans krijgt om weer fitter te worden na een periode van overgewicht, ging na ongeveer een uur naar de kant.

Ajax is sinds maandag op trainingskamp in De Lutte. De Amsterdammers spelen zaterdag 6 augustus de eerste wedstrijd in de Eredivisie. Fortuna Sittard is die dag in Limburg de opponent.

Meer uit Voetbal

Iran: nog geen enkele voetballer heeft visum voor WK

TEHERAN (ANP/DPA) - Nog geen enkele Iraanse voetballer heeft een visum voor de Verenigde Staten om deel te kunnen nemen aan het WK volgende maand. Bondsvoorzitter Mehdi Taj hoopt dat dat de komende weken rondkomt. "Maar het heeft veel vertraging opgelopen", zei Taj tegen een Iraanse tv-zender. Iran begint het WK over ruim een maand tegen Nieuw-Zeeland.

50 minuten geleden
Mbappé ontbreekt bij Real Madrid in Clásico

MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid moet het zondagavond in het uitduel met rivaal FC Barcelona toch doen zonder sterspeler Kylian Mbappé. De 27-jarige aanvaller ontbreekt in de wedstrijdselectie die de 'Koninklijke' heeft bekendgemaakt.

51 minuten geleden
Stadsderby tussen Slavia en Sparta Praag gestaakt

PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.

13 uur geleden
Almere schakelt De Graafschap uit en treft Willem II in play-offs

DOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).

15 uur geleden
Aanvaller Lang viert landstitel met Galatasaray

ISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.

15 uur geleden
Olise helpt kampioen Bayern München aan uitzege op VfL Wolfsburg

WOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.

16 uur geleden
Manchester City blijft in titelrace met zege op Brentford

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.

16 uur geleden