Ajax verslaat SC Cambuur met 4-0
AMSTERDAM (ANP) - Ajax gaat met een goed gevoel de Champions League in. De club hoefde in een volle Johan Cruijff ArenA niet heel diep te gaan voor een eenvoudige zege op SC Cambuur: 4-0.
Ajax is na vijf speelronden nog zonder puntenverlies in de Eredivisie. Steven Bergwijn brak voor rust met twee doelpunten het verzet van de bezoekers uit Friesland. Devyne Rensch en Mohammed Kudus lieten na rust de score verder oplopen. Lucas Ocampos maakte in de slotfase zijn debuut voor de thuisploeg.
Ajax ontvangt woensdag Rangers FC in de Champions League. Die ploeg van trainer Giovanni van Bronckhorst schakelde PSV uit in de play-offs. Rangers leed zaterdag in de Schotse competitie een pijnlijke nederlaag tegen Celtic (4-0).
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - PSV staat in de halve finale van de KNVB-beker. Het elftal van Peter Bosz schakelde op woensdagavond sc Heerenveen met een 4-1-overwinning uit. De loting is vrijdag.
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz geeft met PSV tegen sc Heerenveen de voorkeur aan Yarek Gasiorowski als centrale verdediger boven Armando Obispo. De international van Curaçao zit wederom op de bank naast de coach van de club uit Eindhoven.
10 uur geledenZEIST (ANP) - In de transferperiode deze winter zijn in het Nederlandse betaald voetbal 228 voetballers van club gewisseld. Dat is 27 keer meer dan in de winterse transferperiode halverwege het vorige seizoen, meldt voetbalbond KNVB.
12 uur geledenMILAAN (ANP) - Een sportrechter heeft Internazionale een boete van 50.000 euro opgelegd voor de vuurwerkbom die zondag in de buurt van doelman Emil Audero van tegenstander Cremonese ontplofte. De club mag ook tot 23 maart van de Italiaanse voetbalbond geen supporters meenemen naar uitduels in de Serie A.
12 uur geledenALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.
18 uur geledenISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.
18 uur geledenHELMOND (ANP) - Supporters van FC Den Bosch zijn vrijdagavond niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Helmond Sport in de eerste divisie. De rechtbank Oost-Brabant heeft woensdag besloten dat de burgemeester de komst van uitsupporters voor het duel mag verbieden.
18 uur geleden