Ajax verslaat Midtjylland ook in Johan Cruijff ArenA
AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de thuiswedstrijd tegen FC Midtjylland gewonnen (3-1). Ryan Gravenberch, Noussair Mazraoui en David Neres scoorden in de tweede helft. Awer Mabil benutte bij een achterstand van 3-0 een strafschop voor de bezoekers.
Ajax weet na een tweede zege op de kampioen van Denemarken dat het na de winterstop nog in Europa actief is. Het elftal van Erik ten Hag eindigt in het slechtste geval als derde in de poule, wat een ticket voor de Europa League oplevert. De strijd om de twee bovenste plaatsen in de poule ligt nog helemaal open, na de verrassende thuisnederlaag van Liverpool tegen Atalanta (0-2).
Liverpool leidt de groep nu met 9 punten gevolgd door Ajax (7 punten) en Atalanta (7 punten) en Midtjylland (0 punten). Liverpool en Atalanta spelen nog eenmaal tegen Midtjylland. Ajax gaat volgende week op bezoek bij Liverpool en sluit de groepsfase af met een thuiswedstrijd tegen Atalanta.
Daley Blind viel in de tweede helft geblesseerd uit bij Ajax.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - AZ heeft zich geplaatst voor de tussenronde van de Conference League. De Alkmaarders speelden in de laatste wedstrijd in het hoofdtoernooi doelpuntloos gelijk (0-0) tegen Jagiellonia Bialystok uit Polen.
9 uur geledenSPAKENBURG (ANP) - Op het veld van SV Spakenburg is donderdagavond na de wedstrijd tegen FC Twente een grote vechtpartij uitgebroken. De politie hield een persoon aan voor vernieling van een hek, aldus een woordvoerder.
9 uur geledenRIYAD (ANP) - Napoli heeft de finale bereikt van de Italiaanse Supercup. In Riyad in Saudi-Arabiƫ versloeg de ploeg van trainer Antonio Conte AC Milan (2-0), de winnaar van de Supercup vorig seizoen.
10 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Land- en tuinbouworganisatie LTO is na het boerenprotest in Brussel in gesprek gegaan met Eurocommissarissen. Landbouwvertegenwoordigers uit meerdere landen, onder wie LTO-hoofdbestuurslid Thijs Rompelberg, hebben gesproken met vier bestuurders uit het dagelijks EU-bestuur.
10 uur geledenSPAKENBURG (ANP) - FC Twente heeft zich geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De ploeg van coach John van den Brom won met 6-3 bij Spakenburg, dat uitkomt in de tweede divisie.
12 uur geledenSITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard voert een gezamenlijk herdenkingsmoment in tijdens de eerste competitiewedstrijd van het kalenderjaar. De Eredivisieclub uit Limburg wil hier een jaarlijkse traditie van maken, valt te lezen op de website.
12 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan de komende maanden niet beschikken over Nick Olij. De reservedoelman heeft dinsdag tijdens de warming-up van de bekerwedstrijd tegen GVVV een liesblessure opgelopen, meldt PSV.
16 uur geleden