
Ajax verslaat Feyenoord in ontsierde halve finale bekertoernooi
ROTTERDAM (ANP) - Ajax heeft de finale van het toernooi om de KNVB-beker bereikt. De club uit de hoofdstad was in de halve eindstrijd in De Kuip te sterk voor Feyenoord (1-2). PSV is op 30 april de tegenstander in de finale.
De wedstrijd werd na een uur spelen voor een klein half uur onderbroken, nadat Davy Klaassen was geraakt door een aansteker uit het publiek. Hij liep daarbij een hoofdwond op. De middenvelder van Ajax bloedde flink. Klaassen verscheen na de hervatting nog even op het veld, maar kon al snel niet meer verder.
Dusan Tadic schoot Ajax in de 14e minuut op voorsprong. Santiago Giménez maakte in blessuretijd van de eerste helft gelijk. De spits kopte raak na een afgemeten voorzet van Alireza Jahanbakhsh. Klaassen tekende in de 51e minuut voor de 1-2.
PSV versloeg dinsdag amateurclub SV Spakenburg met 2-1.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Tennisster Aryna Sabalenka heeft de kwartfinales bereikt op Roland Garros. De nummer 1 van de wereld uit Belarus was in twee sets te sterk voor de Amerikaanse Amanda Anisimova: 7-5 6-3. Het is de tiende keer op rij dat Sabalenka de laatste acht haalt op een grandslamtoernooi.
57 minuten geledenNYON (ANP/AFP) - Ousmane Dembélé van Paris Saint-Germain is door de UEFA verkozen tot beste speler van de Champions League afgelopen seizoen. De aanvaller won zaterdag met zijn club in de finale in München met 5-0 van Internazionale.
1 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft overeenstemming bereikt over de transfer van aanvaller Matheus Cunha van Wolverhampton Wanderers. Dat meldt de club uit Manchester op de eigen website.
4 uur geledenMÜNCHEN (ANP/AFP) - Voorzitter Nasser Al-Khelaïfi van Paris Saint-Germain beleefde een "droom" tijdens de gewonnen finale van de Champions League tegen Internazionale (5-0). Het was voor PSG en de voorzitter, die sinds 2011 de leiding heeft over de club, de eerste eindzege in het belangrijkste Europese clubtoernooi.
11 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Verdediger Denzel Dumfries van Internazionale sprak van een "zwarte dag" na de zware nederlaag tegen Paris Saint-Germain in de finale van de Champions League (0-5). "Ik vind het erg jammer voor iedereen, voor de fans, voor iedereen die betrokken is bij Inter", zei de Oranje-international na afloop.
11 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Internazionale begint zaterdagavond met Denzel Dumfries in de basis aan de finale van de Champions League tegen Paris Saint-Germain. De 29-jarige international staat aan de rechterzijde op het middenveld. Ploeggenoot Stefan de Vrij begint de wedstrijd in München (aanvang: 21.00 uur) op de bank.
23 uur geledenBERGAMO (ANP/AFP) - Trainer Gian Piero Gasperini van Atalanta heeft zijn vertrek bij de club uit Bergamo aangekondigd. De Italiaan is naar eigen zeggen op zoek naar nieuwe uitdagingen.
1 dag geleden