Ajax verovert koppositie met zeven treffers tegen Excelsior
AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de thuiswedstrijd tegen Excelsior met 7-1 gewonnen. De club profiteerde van de nederlaag van AZ eerder op zondag tegen Feyenoord (1-3) en staat nu aan kop van de Eredivisie. Ajax leidt de competitie na tien speelronden met 25 punten. PSV staat tweede met 24 punten, gevolgd door Feyenoord en AZ met 23 punten.
Ajax startte met Brian Brobbey als spits. De 20-jarige aanvaller maakte twee doelpunten. Jorge Sánchez, Steven Berghuis, Dusan Tadic, Steven Bergwijn en de ingevallen Mohammed Kudus tekenden voor de overige treffers van de thuisploeg. Nikolas Agrafiotis bepaalde namens Excelsior in de 90e minuut de eindstand.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Benjamin Sesko heeft Manchester United aan een uitzege op Everton geholpen. De invaller maakte in de 71e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd: 0-1.
11 uur geledenNYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.
18 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.
23 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.
1 dag geleden