Ajax verliest van Benfica en is uitgeschakeld in Champions League
AMSTERDAM (ANP) - Ajax is uitgeschakeld in de Champions League. De club uit Amsterdam verloor de thuiswedstrijd in de achtste finales tegen Benfica (0-1). Darwin Núñez profiteerde in de 77e minuut van een foutieve inschatting van doelman André Onana.
Ajax was vooral voor rust veel sterker dan Benfica. Onana hoefde voor de treffer van Núñez geen enkele keer redding te brengen. De thuisploeg uit Amsterdam kreeg ondanks een groot veldoverwicht ook niet heel veel kansen. Een doelpunt van Sébastien Haller werd terecht afgekeurd vanwege buitenspel. Steven Berghuis schoot in kansrijke positie naast en Ryan Gravenberch zag zijn inzet door doelman Odisseas Vlachodimos over getikt.
Trainer Erik ten Hag bracht na de tegentreffer Brian Brobbey en Davy Klaassen in het veld. Maar ook met die aanvallend ingestelde spelers wist Ajax niet meer te scoren.
Meer uit Voetbal
MARBELLA (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie heeft doelman Timon Wellenreuther benoemd tot nieuwe aanvoerder. De 30-jarige Duitser neemt de aanvoerdersband over van Sem Steijn. Dat bevestigde een woordvoerder van de club.
25 minuten geledenTUNIS (ANP/RTR) - De voetbalbond van Tunesië heeft afscheid genomen van bondscoach Sami Trabelsi. Tunesië, een van de tegenstanders van het Nederlands elftal in de groepsfase van het WK deze zomer, werd zaterdag uitgeschakeld in de achtste finales van de Afrika Cup in Marokko.
5 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de eerste stadsderby na 53 jaar tegen Paris FC in Ligue 1 met 2-1 gewonnen. Désiré Doué en Ousmane Dembélé maakten de doelpunten voor de laatste winnaar van de Champions League. Willem Geubbels maakte vanaf de strafschopstip gelijk voor de bezoekers, die afgelopen seizoen naar het hoogste niveau promoveerden.
16 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale is weer koploper van de Serie A. De club won de thuiswedstrijd tegen Bologna (3-1).
16 uur geledenRABAT (ANP) - Azzedine Ounahi komt niet meer in actie voor Marokko op de Afrika Cup. De spelmaker van Girona heeft een kuitblessure en moet volgens zijn bondscoach Walid Regragui minimaal vijf weken rust houden.
17 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft in blessuretijd een voorsprong op Chelsea verspeeld. Enzo Fernández maakte in de 94e minuut de gelijkmaker voor de bezoekers uit Londen: 1-1.
18 uur geledenLEEDS (ANP) - Een toeschouwer in het stadion van Leeds United is kort voor de aftrap van het duel met Manchester United overleden. Dat meldt de thuisploeg in een statement dat op eigen kanalen is verschenen.
19 uur geleden