Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax verliest van Benfica en is uitgeschakeld in Champions League

Ajax verliest van Benfica en is uitgeschakeld in Champions League

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is uitgeschakeld in de Champions League. De club uit Amsterdam verloor de thuiswedstrijd in de achtste finales tegen Benfica (0-1). Darwin Núñez profiteerde in de 77e minuut van een foutieve inschatting van doelman André Onana.

Ajax was vooral voor rust veel sterker dan Benfica. Onana hoefde voor de treffer van Núñez geen enkele keer redding te brengen. De thuisploeg uit Amsterdam kreeg ondanks een groot veldoverwicht ook niet heel veel kansen. Een doelpunt van Sébastien Haller werd terecht afgekeurd vanwege buitenspel. Steven Berghuis schoot in kansrijke positie naast en Ryan Gravenberch zag zijn inzet door doelman Odisseas Vlachodimos over getikt.

Trainer Erik ten Hag bracht na de tegentreffer Brian Brobbey en Davy Klaassen in het veld. Maar ook met die aanvallend ingestelde spelers wist Ajax niet meer te scoren.

Meer uit Voetbal

Feyenoord mist Hadj Moussa tegen FC Volendam

VOLENDAM (ANP) - Feyenoord speelt zondag het uitduel met FC Volendam zonder Anis Hadj Moussa en Anel Ahmedhodzic. Als het elftal van Robin van Persie punten verspeelt, dan is PSV officieel kampioen van Nederland. De aftrap is om 14.30 uur.

9 minuten geleden
ME ontruimt vak met PEC-fans bij IJsselderby om gezichtsbedekking

ZWOLLE (ANP) - De Mobiele Eenheid is uitgerukt om het uitvak met supporters van PEC Zwolle te ontruimen bij de IJsselderby. De fans weigerden gezichtsbedekking te verwijderen en evenmin uit eigen beweging de tribune in het stadion van Go Ahead Eagles te verlaten, ondanks herhaalde oproepen. Alle supporters van PEC worden in bussen terug naar Zwolle gestuurd. Daarna moet het duel alsnog beginnen.

39 minuten geleden
Aftrap IJsselderby uitgesteld om gezichtsbedekking PEC-supporters

DEVENTER (ANP) - De aftrap van de Eredivisiewedstrijd tussen Go Ahead Eagles en PEC Zwolle is voor onbepaalde tijd uitgesteld. Supporters van PEC Zwolle staan in het uitvak met bedekte gezichten en dat is tegen de afspraken die zijn gemaakt tussen beide clubs. De zogeheten IJsselderby zou om 12.15 uur beginnen.

1 uur geleden
Coach Arteta laakt 'verdedigingsfouten' van Arsenal

SOUTHAMPTON (ANP) - Coach Mikel Arteta was diep teleurgesteld na de blamage van Arsenal bij Southampton. De koploper van de Premier League werd in de kwartfinales van de FA Cup uitgeschakeld door Southampton, dat uitkomt op het tweede niveau.

3 uur geleden
Messi scoort bij opening gloednieuw stadion Inter Miami

MIAMI (ANP/RTR) - Lionel Messi heeft meteen gescoord in het gloednieuwe stadion van Inter Miami. Hij zorgde bij de openingswedstrijd in het Nu Stadium met een kopbal voor de 1-1 tegen Austin FC.

4 uur geleden
Trainer García ziet Ajax terecht van FC Twente verliezen

AMSTERDAM (ANP) - Óscar García vindt dat Ajax terecht van FC Twente heeft verloren. "Vooral in de tweede helft leden we veel te veel balverlies", zei hij na een nederlaag van 1-2. "We konden ze ook fysiek niet meer bijbenen."

13 uur geleden
Trainer Van den Brom wil Europees voetbal halen met FC Twente

AMSTERDAM (ANP) - John van den Brom was een trotse trainer na de uitzege van FC Twente op Ajax (1-2). "We waren fris en scherp", zei hij in de catacomben van de Johan Cruijff ArenA. "We hebben ook verdiend gewonnen. Daar mogen we nu van genieten."

13 uur geleden