Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax verliest op trainingskamp in Spanje van Blackburn Rovers

Ajax verliest op trainingskamp in Spanje van Blackburn Rovers

MALAGA (ANP) - Ajax heeft op het trainingskamp in het zuiden van Spanje in een oefenwedstrijd van Blackburn Rovers verloren. Het werd in Malaga 2-0 voor de Engelse club die uitkomt in het Championship, het tweede niveau van Engeland.

Tyrhys Dolan nam op het Marbella Football Center beide doelpunten voor zijn rekening. Hij opende de score in de 55e minuut met een stiftje en bepaalde 20 minuten later met een schot de eindstand.

Bij Ajax maakte de Turkse verdediger Ahmetcan Kaplan zijn eerste minuten in het eerste elftal. Hij vormde de defensie met Devyne Rensch, Calvin Bassey en Owen Wijndal, spelers die niet werden opgeroepen voor het WK in Qatar. Voorin misten de Amsterdammers veel spelers. Spits Bryan Brobbey speelde de eerste helft en werd in de rust vervangen door Lorenzo Lucca. Keeper Maarten Stekelenburg verscheen aan de aftrap, maar werd in de tweede helft ook gewisseld.

Uit tegen NEC

Ajax hervat de competitie op 8 januari met een uitwedstrijd tegen NEC.

Blackburn Rovers is de nummer 3 van het Championship en doet mee voor een terugkeer in de Premier League.

Meer uit Voetbal

Trainer Van den Brom langer door bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente en trainer John van den Brom hebben een akkoord bereikt over een nieuw contract. De 59-jarige coach tekent een nieuwe verbintenis tot de zomer van 2027, meldde de club uit Enschede op de website.

1 uur geleden
Rutten verliest van China bij debuut als bondscoach Curaçao

SYDNEY (ANP) - Fred Rutten heeft zijn eerste wedstrijd als bondscoach van Curaçao verloren. De opvolger van de vertrokken Dick Advocaat ging met zijn ploeg in het Australische Sydney met 2-0 onderuit in een oefenduel met China.

3 uur geleden
Ten Cate baalt van gemiste kansen na uitschakeling Suriname

MONTERREY (ANP) - Bondscoach Henk ten Cate van Suriname baalde van de gemiste kansen na de uitschakeling voor het WK voetbal van komende zomer. Het nationale elftal verloor in de nacht van donderdag op vrijdag in het Mexicaanse Monterrey van Bolivia in de halve finale van de intercontinentale play-offs (1-2).

4 uur geleden
Surinaamse voetbalfans teleurgesteld na verlies en mislopen WK

PARAMARIBO (ANP) - In Suriname is de teleurstelling groot na het mislopen van het WK voetbal. Voetbalfans keken op allerlei locaties naar het duel van Natio, het Surinaams nationaal elftal, tegen Bolivia. Bij 't Vat, een groot terras in Paramaribo, klonk het volkslied uit honderden kelen toen de spelers van Natio dat zongen in het Mexicaanse Monterrey.

5 uur geleden
WK lonkt voor Italië na zege op Noord-Ierland in play-offs

BERGAMO (ANP) - Italië heeft de eerste succesvolle stap naar deelname aan het WK voetbal gezet door in de halve finale van de play-offs met 2-0 te winnen van Noord-Ierland.

13 uur geleden
Denemarken na 4-0-zege op Noord-Macedonië naar finale play-offs

KOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft overtuigend de finale van de play-offs voor deelname aan het WK bereikt. De ploeg van bondscoach Brian Riemer won in Kopenhagen met 4-0 van Noord-Macedonië. Alle goals vielen in de tweede helft.

13 uur geleden
Turkije verslaat Roemenië in play-offs en maakt nog kans op WK

ISTANBUL (ANP) - Turkije maakt nog altijd kans op deelname aan het WK voetbal. In de halve finale van de play-offs, die werd gespeeld in het stadion van Besiktas in Istanbul, waren de Turken met 1-0 te sterk voor Roemenië.

16 uur geleden