Ajax verliest op trainingskamp in Spanje van Blackburn Rovers
MALAGA (ANP) - Ajax heeft op het trainingskamp in het zuiden van Spanje in een oefenwedstrijd van Blackburn Rovers verloren. Het werd in Malaga 2-0 voor de Engelse club die uitkomt in het Championship, het tweede niveau van Engeland.
Tyrhys Dolan nam op het Marbella Football Center beide doelpunten voor zijn rekening. Hij opende de score in de 55e minuut met een stiftje en bepaalde 20 minuten later met een schot de eindstand.
Bij Ajax maakte de Turkse verdediger Ahmetcan Kaplan zijn eerste minuten in het eerste elftal. Hij vormde de defensie met Devyne Rensch, Calvin Bassey en Owen Wijndal, spelers die niet werden opgeroepen voor het WK in Qatar. Voorin misten de Amsterdammers veel spelers. Spits Bryan Brobbey speelde de eerste helft en werd in de rust vervangen door Lorenzo Lucca. Keeper Maarten Stekelenburg verscheen aan de aftrap, maar werd in de tweede helft ook gewisseld.
Uit tegen NEC
Ajax hervat de competitie op 8 januari met een uitwedstrijd tegen NEC.
Blackburn Rovers is de nummer 3 van het Championship en doet mee voor een terugkeer in de Premier League.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal is door naar de laatste zestien van de FA Cup na een 4-0-zege op Wigan Athletic. De koploper van de Premier League blijft vrijwel foutloos in alle competities en maakt nog kans op vier prijzen dit seizoen.
1 uur geledenMADRID (ANP) - Rayo Vallecano heeft in een Madrileense derby Atlético een pijnlijke nederlaag bezorgd. Het laaggeklasseerde Rayo Vallecano won met 3-0, waardoor Atlético naar de vierde plaats in de Spaanse La Liga zakte. De ploeg van coach Diego Simeone heeft nu 15 punten achterstand op koploper Real Madrid.
2 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft de koppositie in de Vrouwen Eredivisie stevig in handen. De club uit Enschede won zondag met 5-1 van sc Heerenveen. FC Twente heeft 36 punten na veertien wedstrijden. PSV, dat met 3-0 won van PEC Zwolle, staat tweede op een achterstand van 4 punten.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het competitieduel tussen Sparta Rotterdam en NEC is definitief gestaakt vanwege de sneeuw. De wedstrijd was nog geen tien minuten bezig toen scheidsrechter Jannick van der Laan het spel stillegde. Het was ijdele hoop dat de wedstrijd in Rotterdam nog kon worden hervat. Het restant van de wedstrijd wordt volgens de website van NEC op dinsdag 17 februari uitgespeeld.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het competitieduel tussen Sparta Rotterdam en NEC is tijdelijk gestaakt vanwege de sneeuw. De wedstrijd was nog geen tien minuten bezig. Het is nog onduidelijk of het duel op zondag kan worden uitgespeeld.
4 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen staat weer in het linkerrijtje van de Eredivisie. Het elftal van coach Robin Veldman boog zondag een 2-0-achterstand in het Abe Lenstra Stadion tegen PEC Zwolle om in een 4-2-zege. De Friezen staan met 31 punten op de negende plek in de Eredivisie. PEC Zwolle zakt naar de dertiende plaats met een achterstand van 5 punten op sc Heerenveen.
4 uur geledenVELSEN (ANP) - De Eredivisiewedstrijd tussen Telstar en FC Twente is geëindigd in 1-1. Door het gelijkspel is Twente, dat nu zevende staat, op de ranglijst ingehaald door AZ. Telstar blijft 17e met 18 punten.
4 uur geleden