Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax verlengt contract met hoofdsponsor Ziggo tot 2025

Ajax verlengt contract met hoofdsponsor Ziggo tot 2025

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft het contract met Ziggo met twee jaar verlengd. De hoofdsponsor is nu tot minimaal 2025 verbonden aan de landskampioen. De naam van de kabelexploitant staat al sinds 2015 prominent op het shirt van de club uit Amsterdam.

Ajax verlengde het contract met Ziggo in januari nog tot 2023, met een optie tot 2025. De koploper van de Eredivsie ontvangt jaarlijks 9 miljoen euro van Ziggo. Daarbovenop komt maximaal 3 miljoen euro aan bonussen. Ajax heeft met afstand de meest lucratieve sponsordeal in het Nederlandse voetbal.

"Ziggo staat al sinds 2015 op ons shirt en je kunt gerust spreken van een partnership dat elk jaar beter en sterker wordt", reageert commercieel directeur Menno Geelen van Ajax. "We zijn Ziggo dankbaar voor de steun die ze reeds gaven en voor het vertrouwen in onze toekomst. Als we in 2025 terugblikken op tien jaar hoofdsponsorschap, dan weet ik zeker dat we met voldoening terug zullen kijken op de sportieve successen die we deelden én op de manier waarop onze fans hebben kunnen profiteren van deze langdurige samenwerking."

Meer uit Voetbal

AZ-coach Echteld laat Daal om disciplinaire redenen buiten basis

KRAKAU (ANP) - Ro-Zangelo Daal wordt donderdag om disciplinaire redenen buiten het basiselftal van AZ gelaten. De 22-jarige buitenspeler kwam op de wedstrijddag te laat voor een bijeenkomst. Dat zei trainer Leerroy Echteld voor het begin van de kwartfinale tegen Sjachtar Donetsk tegen Ziggo Sport.

48 minuten geleden
Verdediger Robertson vertrekt na dit seizoen bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Andy Robertson vertrekt na dit seizoen bij Liverpool. De 32-jarige Schotse linkervleugelverdediger heeft een aflopend contract bij de club waar Arne Slot trainer is.

1 uur geleden
Barcelona dient klacht in bij UEFA voor onbestraft hands Atlético

BARCELONA (ANP/AFP) - FC Barcelona heeft bij de Europese voetbalbond UEFA een klacht ingediend. De Spaanse voetbalclub vond dat tegenstander Atlético Madrid woensdag in de kwartfinale van de Champions League had moeten worden bestraft voor een handsbal.

1 uur geleden
Spits Parrott keert tegen Sjachtar terug in basiselftal AZ

KRAKAU (ANP) - Troy Parrott keert donderdag in de uitwedstrijd tegen Sjachtar Donetsk in de kwartfinale van de Conference League terug in het basiselftal van AZ. De Ierse spits vormt samen met buitenspelers Weslley Patati en Ibrahim Sadiq de voorhoede.

1 uur geleden
Ajax verlengt contract middenvelder Mokio met vier jaar

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft het in 2027 aflopende contract met middenvelder Jorthy Mokio opengebroken en met vier jaar verlengd. De 18-jarige Belg is nu tot de zomer van 2031 aan de Amsterdamse voetbalclub verbonden.

2 uur geleden
Introverte Brugts wil bij Oranje vooral met haar voeten spreken

ZEIST (ANP) - Voetbalster Esmee Brugts ziet zichzelf nog niet als een van de nieuwe leiders van Oranje. Hoewel de 22-jarige linksback van FC Barcelona één van de sterren van Nederland is, stelt ze zich buiten de lijnen bescheiden op. "Ik ben niet iemand van heel veel woorden. Ik wil vooral mijn voeten laten spreken", zegt Brugts in aanloop naar het WK-kwalificatieduel tegen Frankrijk dat dinsdag in Breda wordt gespeeld.

3 uur geleden
Scheidsrechter Makkelie opnieuw naar WK voetbal

ZEIST (ANP) - Danny Makkelie is door wereldvoetbalbond FIFA aangewezen als een van de scheidsrechters op het komende WK. Dat meldt de KNVB.

4 uur geleden