Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ajax verlengt contract met hoofdsponsor Ziggo tot 2025

Ajax verlengt contract met hoofdsponsor Ziggo tot 2025

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft het contract met Ziggo met twee jaar verlengd. De hoofdsponsor is nu tot minimaal 2025 verbonden aan de landskampioen. De naam van de kabelexploitant staat al sinds 2015 prominent op het shirt van de club uit Amsterdam.

Ajax verlengde het contract met Ziggo in januari nog tot 2023, met een optie tot 2025. De koploper van de Eredivsie ontvangt jaarlijks 9 miljoen euro van Ziggo. Daarbovenop komt maximaal 3 miljoen euro aan bonussen. Ajax heeft met afstand de meest lucratieve sponsordeal in het Nederlandse voetbal.

"Ziggo staat al sinds 2015 op ons shirt en je kunt gerust spreken van een partnership dat elk jaar beter en sterker wordt", reageert commercieel directeur Menno Geelen van Ajax. "We zijn Ziggo dankbaar voor de steun die ze reeds gaven en voor het vertrouwen in onze toekomst. Als we in 2025 terugblikken op tien jaar hoofdsponsorschap, dan weet ik zeker dat we met voldoening terug zullen kijken op de sportieve successen die we deelden én op de manier waarop onze fans hebben kunnen profiteren van deze langdurige samenwerking."

Meer uit Voetbal

Oud-international Van Ginkel (33) beëindigt voetbalcarrière

ARNHEM (ANP) - Marco van Ginkel heeft zijn voetbalcarrière beëindigd. De 33-jarige middenvelder speelde in mei zijn laatste wedstrijd voor het Portugese Boavista en gaat niet meer op zoek naar een nieuwe club. "Het was een reis vol hoogte- en dieptepunten, goede lessen en herinneringen die ik voor altijd koester", meldt Van Ginkel via Instagram.

4 uur geleden
Geblesseerde keeper Ter Stegen kent 'zware uitdaging' richting WK

GIRONA (ANP/DPA) - De Duitse doelman Marc-André ter Stegen moet vrezen voor deelname aan het WK voetbal. De 33-jarige keeper van het Spaanse Girona ondergaat vrijdag een operatie aan zijn bovenbeen en is voor "meerdere maanden" uitgeschakeld, maakt Ter Stegen bekend via sociale media.

6 uur geleden
PSV na eenvoudige zege op Heerenveen in halve finale beker

EINDHOVEN (ANP) - PSV staat in de halve finale van de KNVB-beker. Het elftal van Peter Bosz schakelde op woensdagavond sc Heerenveen met een 4-1-overwinning uit. De loting is vrijdag.

19 uur geleden
Bosz verkiest Gasiorowski boven Obispo centraal achterin

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz geeft met PSV tegen sc Heerenveen de voorkeur aan Yarek Gasiorowski als centrale verdediger boven Armando Obispo. De international van Curaçao zit wederom op de bank naast de coach van de club uit Eindhoven.

22 uur geleden
Meer voetbaltransfers dan vorige winterperiode in betaald voetbal

ZEIST (ANP) - In de transferperiode deze winter zijn in het Nederlandse betaald voetbal 228 voetballers van club gewisseld. Dat is 27 keer meer dan in de winterse transferperiode halverwege het vorige seizoen, meldt voetbalbond KNVB.

1 dag geleden
Boete voor Inter en zonder fans naar uitduels na vuurwerkbom

MILAAN (ANP) - Een sportrechter heeft Internazionale een boete van 50.000 euro opgelegd voor de vuurwerkbom die zondag in de buurt van doelman Emil Audero van tegenstander Cremonese ontplofte. De club mag ook tot 23 maart van de Italiaanse voetbalbond geen supporters meenemen naar uitduels in de Serie A.

1 dag geleden
Oud-Oranjespeelster Van Lunteren verlengt voetbalcarrière weer

ALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.

1 dag geleden