Ajax verlengt contract met Adidas tot 2031
AMSTERDAM (ANP) - Adidas is ook de komende jaren kleding- en hoofdsponsor van Ajax. Het contract tussen beide partijen is verlengd tot 2031. De samenwerking begon in 2000. "Daarmee is dit het langstlopende kledingsponsorschap van de Eredivisie en een van de langstlopende partnerships van het Europese voetbal", meldt Ajax.
"Niet alleen in het aantal teams is de samenwerking met Adidas over de jaren uitgebreid; op alle vlakken is ons partnership gegroeid", zegt Menno Gielen, commercieel directeur van Ajax. "Wat voor mij de samenwerking ook bijzonder maakt, is dat Adidas áltijd achter ons staat. Niet alleen bij het Europese succes of de twee reeksen van meerdere landstitels op een rij, maar ook in de jaren dat het minder ging. Dat ze ook nu vertrouwen houden in ons partnership en voor geruime tijd verlengen is tekenend."
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).
57 minuten geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.
3 uur geledenBREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.
4 uur geledenVILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.
5 uur geledenZEIST (ANP) - Het competitiebestuur van de KNVB richt zich na de uitspraak in het kort geding tegen NAC Breda "op het verdere verloop van de competitie". Dat heeft de KNVB laten weten nadat de rechter in Utrecht het verzoek van NAC om een wedstrijd tegen Go Ahead Eagles over te mogen spelen heeft afgewezen. Volgens NAC stond er een speler op het veld die niet speelgerechtigd was.
5 uur geledenUTRECHT (ANP) - De competitiewedstrijd tussen Go Ahead Eagles en NAC wordt niet overgespeeld. Dat heeft de rechter in Utrecht in een kort geding tussen NAC Breda en de KNVB bepaald. Het duel in de Eredivisie eindigde eerder in een 6-0-overwinning voor Go Ahead Eagles, maar NAC diende een klacht in omdat de thuisclub de Indonesische international Dean James had opgesteld die niet speelgerechtigd was.
7 uur geledenHILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.
20 uur geleden