
Ajax verlengt contract met Adidas tot 2031
AMSTERDAM (ANP) - Adidas is ook de komende jaren kleding- en hoofdsponsor van Ajax. Het contract tussen beide partijen is verlengd tot 2031. De samenwerking begon in 2000. "Daarmee is dit het langstlopende kledingsponsorschap van de Eredivisie en een van de langstlopende partnerships van het Europese voetbal", meldt Ajax.
"Niet alleen in het aantal teams is de samenwerking met Adidas over de jaren uitgebreid; op alle vlakken is ons partnership gegroeid", zegt Menno Gielen, commercieel directeur van Ajax. "Wat voor mij de samenwerking ook bijzonder maakt, is dat Adidas áltijd achter ons staat. Niet alleen bij het Europese succes of de twee reeksen van meerdere landstitels op een rij, maar ook in de jaren dat het minder ging. Dat ze ook nu vertrouwen houden in ons partnership en voor geruime tijd verlengen is tekenend."
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP) - Internazionale begint zaterdagavond met Denzel Dumfries in de basis aan de finale van de Champions League tegen Paris Saint-Germain. De 29-jarige international staat aan de rechterzijde op het middenveld. Ploeggenoot Stefan de Vrij begint de wedstrijd in München (aanvang: 21.00 uur) op de bank.
11 uur geledenBERGAMO (ANP/AFP) - Trainer Gian Piero Gasperini van Atalanta heeft zijn vertrek bij de club uit Bergamo aangekondigd. De Italiaan is naar eigen zeggen op zoek naar nieuwe uitdagingen.
12 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Real Madrid is voor het vierde opeenvolgende jaar uitgeroepen tot waardevolste voetbalclub ter wereld. Dat schrijft het Amerikaanse zakentijdschrift Forbes. Manchester United bezet de tweede plaats op de lijst, voor de Spaanse landskampioen FC Barcelona.
16 uur geledenZÜRICH (ANP) - Mitchell van der Gaag is aangesteld als trainer bij FC Zürich. De 53-jarige Nederlander tekent een contract tot de zomer van 2027 in Zwitserland.
16 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - John Heitinga is klaar om als hoofdtrainer terug te keren bij Ajax. Dat zei de nieuwe coach nadat de Amsterdamse club had bevestigd dat hij tot de zomer van 2027 tekent, net als zijn assistent Marcel Keizer. "Ik ben klaar om als hoofdtrainer verder te gaan en ik vind het eervol dat ik die kans krijg bij Ajax", zei de opvolger van de opgestapte Francesco Farioli.
17 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft zaterdag de komst van trainer John Heitinga en assistent Marcel Keizer bevestigd. De twee coaches tekenen contracten tot de zomer van 2027 in Amsterdam.
18 uur geledenMILAAN (ANP) - Voormalig voorzitter en eigenaar van Internazionale Ernesto Pellegrini is zaterdag op 84-jarige leeftijd overleden. Dat maakte de club uit Milaan bekend op X. Inter speelt zaterdagavond de finale van de Champions League tegen Paris Saint-Germain met rouwbanden.
18 uur geleden